Dostępność kart Premium

+
Dostępność kart Premium

Witam,


Chciałbym poruszyć temat kart Premium w grze.

Ile kart premium na wszystkie obecnie istniejące w becie widuję się u graczy?

Odpowiedź jest prosta. Naprawdę niewiele.

* Karty premium są naprwdę kosztowne (1600 fragmentów kart to dwie karty po 800, których jeszcze nie posiadam)
* Częstotliwość pojawiania się kart Premium w beczkach jest śmiesznie niska

BETA pojawiła się w październiku, mamy już Maj a mnie przez ten czasu udało się jedynie trafić na 4 karty Premium. Mógłbym wydawać fragmenty kart ale jak wspomniałem szkoda mi fragmentów bo mam inne ważne karty na oku, które są mi potrzebne do tali.

Teraz gdyby wyobrazić sobie sytuacje gdy już Gwint oficjalnie wychodzi, mamy wszystkie karty jak ich wersje Premium to aż ciężko mi sobie wyobrazić ile czasu zajęłoby choćby zebranie polowy kart Premium (2-3 lata grania patrząc na częstotliwość z jaką wypadają i jak intensywnie gramy by samemu je kupić. No bo przecież nie będę tygodniowo spędzał 20-30 godzin przez caly rok przy gwincie).


Moja sugestia tyczy się jakieś zmiany w kierunku pozyskiwania tych kart.

* Upychać je jako nagrody choćby co 5 level
* Jako nagrody za sezon i inne formy nagród
* Być może zmienić nawet sposób w jaki się je pozyskuje. Przykład; Jakaś osobna waluta, którą otrzymujemy po meczach od czasu do czasu (Legendarne fragmenty, premium fragmenty - coś w tym stylu) coś co pozwoli nam spokojnie kolekcjonować karty za normalne fragmenty kart bez martwienia się o te kosmiczne sumy jakie mamy obecnie za karty Premium.
 
Hmm, czyli masz pecha z trafianiem owych kart z beczek. Ja zaczynałem grę podobnie jak Ty - jakoś w listopadzie, a mam tych kart na pewno ponad 20 (epickie i legendarne), grając po ok. godzinie dziennie. Ponadto niszczyłem wiele razy animowane karty, nie używane przeze mnie. Działanie tych kart jest takie same - czyli karta Premium to po prostu gadżet kolekcjonerski i coś co dla niektórych będzie cenne, a dla innych zupełnie zbędne.
 
Gram w betę prawie od początku ,mam 260 kart w kolekcji , cała kolekcja to 294 .Kart premium mam 7 , więc faktycznie mogę przyznać że są one niezwykle rzadkie ale i zbieranie innych kart wcale nie jest takie szybkie .
 
Czyli według tego co piszecie raczej nie mam się co spodziewać takiej karty wcześniej jak w grudniu tego roku... :)

Fakt z tymi kartami jest taki, że mi osobiście w ogóle ciężko jest trafić jakiekolwiek dobre karty frakcji którą głównie gram. Jeżeli już wypadnie to taka którą już mam albo słaba, a ilość fragmentów takiej karty po jej rozłożeniu jest śmiesznie niska.
Gram dopiero od niedawna - co prawda zaledwie kilka dni, ale średnia dzienna powyżej 4 godzin - chwilowo mam na to czas.

Moim zdaniem powinno się podnieść ilość fragmentów kart po rozłożeniu. Może tych najniższych powiedzmy zamiast 5 dać 10 a zamiast 10 dać 20-25 - zmiana niewielka a zawsze szybciej będzie.
Perspektywa tak długiego czasu zbierania kart jest zniechęcająca, szczególnie gdy spotyka się na stole większość przeciwników którzy mają już lepsze karty, a średni stosunek wygranych do przegranych wypada blado.
Przecież to nie jest gra typu "zbierz je wszystkie", tylko karcianka w którą gracze których to naprawdę interesuje nie przestaną grać gdy już skompletują talie. Nie po to przecież siedział taki gracz nad taktykami i składaniem talli żeby po zebraniu grę olać.
Chociaż zrozumiałe jest dla mnie takie długotrwałe zbieranie gdy istnieje możliwość kupienia beczek za realne pieniądze. Tyle, że pytanie się nasuwa takie ile będę musiał wydać żeby cokolwiek dobrego zdobyć z tych beczek z talli którą kompletuje.
Wniosek z tego taki że potrzeba jakichś zmian w tym systemie.
 
A ponadto każdy z nas otrzyma 4 karty złote i 6 srebrnych ;) W połączeniu z ilością otrzymanych za zamkniętą betę beczek otrzymamy po ich ewentualnym zniszczeniu całkiem pokaźny zbiór skrawków. Będzie ciekawie :)
 
Top Bottom