Dostępny jest hotfix 5.0.1!

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Hotfix 5.0.1 jest już dostępny na PC i iOS! Poniżej pełna lista zmian.

Balans:
  • Krucza Matka: silę zmieniono z 3 na 4.
  • Gedyneith: koszt werbunku zmieniono z 14 na 13.
  • Mistrzyni Miecza: siłę zmieniono z 5 na 4.
Poprawki:
  • Naprawiono błąd, wskutek którego umiejętność dowódcy "Misja samobójcza", nie zadawała obrażeń przy odrzucaniu Morkvarga lub Harcowników za pomocą Maski Uroborosa lub Birny Brann.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego gracze nie otrzymywali awataru Geralta po ukończeniu samouczka.
  • Ponownie dodano klip wideo na początku samouczka.
  • Naprawiono trzecią potyczkę w samouczku.
  • Naprawiono kontrakt na "Pozdrowienia od Radowida".
  • Naprawiono wyświetlanie wersji premium Manewrów Bojowych podczas meczu.
  • Naprawiono błąd, który powodowała, że gra zacinała się na ekranie ładowania meczu.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że grafiki dowódców nie wyświetlały się poprawnie po zmiany skórki dowódcy
  • Naprawiono błąd, który powodował, że Żelazna Ramka wyświetlała się niepoprawnie w bibelotach i Drzewku Nagród.
 
Serio, powinniście coś zadziałać w sprawie Damiena w tym sezonie dopóki się nie rozkręcił na dobre. Będzie tylko jeden rodzaj decku za tydzień.
 

Lexor

Forum veteran
To po co w ogóle dawać wybór talii? Niech każdy przy wyborze sezonowego gra Nilfgardem z SO. No i jeśli to tak nieistotny tryb to niech drzewko sezonowe nie wymaga wygrania w nim 30 rund.
Ja nie gram talią z SO/Damieniem i póki co statystycznie wygrywam z takimi taliami.
 
Skoro to taki nieistotny tryb to po co jest w grze heh. Niech lepiej sie pozbeda stron typu aretuza i leviathan. Bo gra traci sens gdy z gory wiadomo czym sie gra. Nowy gracz nie musi sie uczyc gry bo dostaje gotowe talie za free. To jest najwiekszy problem
 
Skoro to taki nieistotny tryb to po co jest w grze heh. Niech lepiej sie pozbeda stron typu aretuza i leviathan. Bo gra traci sens gdy z gory wiadomo czym sie gra. Nowy gracz nie musi sie uczyc gry bo dostaje gotowe talie za free. To jest najwiekszy problem

W sumie zabawny masz tok myślenia, w większości przypadków te talie z aretuzy czy leviathana nic nie znaczą bo zwykle netdeckowanie nic nie daje. Trzeba jeszcze umieć tym grać.

Co do sezonu to nie wiem po co ta dyskusja, kto gra w trybie sezonowym więcej niż musi. Skoro przeszkadza ci ta talia NG to zrób taką samą. Skończ misje z drzewka i tyle.
 

Lexor

Forum veteran
Obecnie skończyłem grać sezon tak "na poważnie" (czyli skończyłem wypełniać drzewka sezonowe) i sam nie grając talią z SO/Damieniem, a grając przeciwko takiej talii statystycznie wygrywałem (spotkałem ją na swojej drodze przynajmniej kilkanaście razy, przegrałem może ze trzy razy?).

Obecnie gram sezon tylko po to, żeby zrobić sobie kontrakt na więź bo dość szybko tu to leci, potem może zrobię sobie kontrakt na szał, a wszystkim, którym Damien przeszkadza polecam wyluzować, bo diabeł nie jest taki straszny jak go malują. ;)
 
Obecnie gram sezon tylko po to, żeby zrobić sobie kontrakt na więź bo dość szybko tu to leci, potem może zrobię sobie kontrakt na szał, a wszystkim, którym Damien przeszkadza polecam wyluzować, bo diabeł nie jest taki straszny jak go malują. ;)
Czym robisz kontrakt na więź?
 
Co do sezonu to nie wiem po co ta dyskusja, kto gra w trybie sezonowym więcej niż musi.
Dyskusja jest sensowna bo tryb sezonowy nie jest i nie ma być żadną zapchaj dziurą tylko fajną alternatywą dla trybu klasycznego na tyle dobrze pomyślaną żeby nie było takich kwiatków jak Gudmund czy teraz Damien. % poświęcanego czasu na grę u mnie w trybie sezonowym to pewnie jakieś 30% w sezonie, w zależności od tego jak jest zaprojektowany i czy mi pasuje. Oczywiście nie można balansować gry pod kątem sezonu więc oczekiwanie łatki (balansującej) z tego tytułu jest nie na miejscu.
 
Może nie gram nie wiadomo ile godzin dziennie, ale ani razu Damiena nie ujrzałem. Szansa na to była jedna, ale przeciwnik ironicznie postanowił go sobie nie dobrać na rękę.
 
nie przyjmuję tłumaczenia, że tylko jeden tryb jest istotny. To niech skasują arenę i tryb sezonowy
 
@gojlad: Takim potworkiem. ;)
W R1 gram do samego końca wystawiając/tworząc/używając jak najwięcej Pachołków Porąbańców, w R2 od razu poddaję grę.
Ufff zaliczyłem. Ale jaka to była katorga jak każdy nawala albo Damienem albo manewrem okrążającym i mi zbijali tych typków z więzią... Dzięki za deczek ;)

@Burza46 @Alicja. Kiedy możemy się spodziewać zapowiedzianych eventów świątecznych?
 
Ufff zaliczyłem. Ale jaka to była katorga jak każdy nawala albo Damienem albo manewrem okrążającym i mi zbijali tych typków z więzią... Dzięki za deczek ;)

Nie ma problemu. ;) Ja już zrobiłem więź i szał, teraz robię kapitał.
 
Top Bottom