Dostępny jest hotfix 7.0.2!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix 7.0.2 jest już dostępny na wszystkich platformach! Ta szybko poprawka jest odpowiedzią na dominację Skellige po aktualizacji 7.0.

Lista zmian:
  • Nowe Siły: premię do werbunku zmieniono z 14 na 11.
  • Harald an Craite będzie teraz dawał Fatum jednostce zagrywanej z cmentarza (ta zmiana nie będzie widoczna w opisie karty do aktualizacji 7.1.).
  • Tyrggvi Tuirseach: siłę zmieniono z 5 na 4.
  • Krwawy Orzeł pozwala teraz zagrać Wojownika o koszcie werbunku 7 lub niższym (zamiast 8 lub niższym).
  • Koszmar Iris: koszt werbunku zmieniono z 8 na 9.
 

Gomola

Forum veteran
3 punkty prowizji to jak zamienić średniej jakości złoto na lepszy brąz. Tragedii nie ma, chociaż na pewno odczuwalne.
 

Lexor

Forum veteran
Hmmm.. czy ten hotfix "jest do ściągnięcia" czy jest tylko serwerowym?

Pytam, bo GOG Galaxy nic mi nie wykrywa, obecnie grę mam w wersji 7.0.1.
 
Super! Dobrze, że reagujecie. Już miałem po dziurki w nosie tego skellige. Liczyłem nawet na mocniejszego nerfa. Ale może taki wystarczy. Zobaczymy.
Post automatically merged:

no bez jaj z 14 na 11 i mega nerf skelige to przesada...
Huehue, dobrze wam tak!
Wy, wy... brudni i spoceni - niedoszli - wikingowie.
 
Hmm a co z nienaliczającymi się kontraktami? Miałem nadzieję, że w tym hotfixie zostaną naprawione :)

Niestety tak się nie stało...

Dzisiaj pierwszy raz zagrałem szpiegami Nilfgaardu i zauważyłem, że oprócz kontraktu z Weteranami, nie nalicza się także ten od Spisku. Czekam na odpowiedź od wsparcia, bo nie wiem czy to jest globalny problem, czy dotyczy tylko niektórych...
 
Lexor, czy u Ciebie GOG sam zaktualizował grę po wczorajszym hotfixie aby Gwint był grywalny, czy trzeba to w jakiś sposób pobrać? U mnie nadal w GOGu nie jest zaktualizowany (okienka są na czarno i zagrać nie da rady...) Ktoś coś podpowie?
 

Gyg

Forum regular
Hotfix był chyba tylko po stronie serwera, bo zmiany z aktualizacji są widoczne w grze.
 
Ja w Spisku mam obecnie 9/10.

Właśnie zrobiłem test i chyba wiem o co chodzi... Nie zalicza karty "Amnestia" (akurat ją miałem w tej pierwszej talii, którą grałem).

Stworzyłem na szybko talię z innymi kartami ze Spiskiem i teraz po dwóch grach mam 8/10 (sprawdziłem, że karta "Amnestia" się nie doliczała do tego licznika - nie zależnie od tego, czy spisek był aktywowany poprzez Lojalność, czy przez branie na cel Szpiega).
 

Lexor

Forum veteran
Właśnie zrobiłem test i chyba wiem o co chodzi... Nie zalicza karty "Amnestia" (akurat ją miałem w tej pierwszej talii, którą grałem).
Ja Amnestii na początku nie miałem w talii, grałem głównie z nową złotą kartą specjalną.

PS. No to teraz tylko musisz odnaleźć "właściwego weterana", namaszczonego przez CDPR do zaliczania kontraktu. xD
 
PS. No to teraz tylko musisz odnaleźć "właściwego weterana", namaszczonego przez CDPR do zaliczania kontraktu. xD

To było świetne, od razu poprawa humoru! :D

Ale niestety Weteranów wydaje mi się, że sprawdziłem wszystkich i progresu brak, no ale w sprawie tego kontraktu napisałem do wsparcia, wiec zobaczę co mi odpiszą :)
 
Będzie to mój pierwszy wpis i choć tu gram od 3 miesięcy to ogolnie spędziłem sporo lat na papierowych karciankach typu Magic The Gatering , Legend of the Burning Sands czy Kult i zawsze przy każdym dodatku wychodziły karty , które w praniu okazywały się zbyt dominujące i potem zakazywano je na turniejach.
Dziś w dobie komputerów łatwiej te zmiany wprowadzić tyle, że to co wprowadziliście to niestety kosmetyka i nie dotyka istoty problemu

Po 1 - Skellige jako jedyna frakcja otrzymała nowe funkcje - Skaza i Weteran. O ile rozumiem ,że Skaza ma być jakimś tam odpowiednikiem nagród w Syndykacie i mimo wszystko da sie z nią żyć o tyle niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego inne frakcje wojskowe jak KP, Nilfgaard czy Elfy nie dostały takiej opcji . Wystarczy wytypować po 3 brązowe i 2 złote karty z tych frakcji by było więcej równowagi np dać taką opcję Yarpenowi Zigrinowi z info ,że zadaje połowę swojej siły zaokrąglonej w góre
Albo dać coś takiego Selkirkowi i Redańskiemu Łucznikowi i jeszcze mu dać zasłonę np
Sytuacja w której Wojowniczka Turseach w 3 rundzie wchodzi z 7 pkt siły a kosztuje tylko 4 pkt jest po prostu dziwna

Po 2 - Moim zdaniem przesadziliście nie z Tyrguuim bo tego da sie przeżyć jak Vincenta czy Łowców Czarownic ale ze Skjordallem. Status weterana sprawia ,że on w 3 rundzie robi mocne przegięcie 10 pkt na korzyść Skellige i to wszystko za 8 pkt werbunku . Moim zdaniem trzeba mu zdjąc ten status bo w tej chwili nie da sie przez niego grać ze Skellige

Do tego Harald który zadaje pkt rany za każdym razem kiedy zagrywa sie wojownika to też przesada

Po3 Brakuje Wam konsekwencji - jeśli uznaliście ,że Stefan Skellen zagrywając drugi raz kartę daje jej fatum to czemu nie zrobiliście tego samego z Obrońcą Puszczy - bo czym się rózni karta taktyki od karty natury? Powinna być dokładnie ta sama zasada

Ogólnie moje propozycje to nadanie statusu weterana dla 4-5 kart z każdej z frakcji ( poza Syndykatem bo tam nie ma wojsk )
Zdjąć status weterana ze Skjordalla
Dać zasadę ,że każda karta zagrana z cmentarza dostaje fatum i znika po drugim zagraniu
 
Po 1 - Skellige jako jedyna frakcja otrzymała nowe funkcje - Skaza i Weteran.
Odniosę się do statusu weterana bo może kolega pierwszy raz się spotkał z ta mechaniką dopiero teraz.
Otóż status ten był zarezerwowany dla SK również w becie... a z czego to wynika? Z charakterystyki frakcji, która została zarysowana w Gwincie "Wiedźminowym". Frakcja, która rosła z rundy na rundę w silę kosztem tempa w rundzie pierwszej. Biorąc pod uwagę lore ten status po prostu do tej frakcji pasuje najbardziej.
 
Top Bottom