Dostępny jest hotfix 7.0.2!

+
Po nerfie na harmonię można talię usunąć, jest tak słaba że szok... 😥
Nie zgodzę się metowa harmonia wciąż jest mocna różnica jest taka że nie można już tak bezmyślnie rzucać kart :)
Polecam wymieszać harmonie z symbiozą na długiej wyciąga prawie 100 pkt jeśli pasywka gra na pasywkę. W sumie obecnie przegrywa to głównie ze skelige.
Co do skazy chyba po prostu na razie testują tą mechaniką reakcje graczy itd. Moim zdaniem jest ok można to zablokować tarczą czy też ograniczyć pancerzem dodatkowo oczyścić czy też wcześniej dać karcie veil. Kontr jest wystarczająco dużo i każda frakcja je ma.
Co do skjordala jeśli nie gramy oddania to nie jest już tak kolorowo. To samo jeśli chcemy go zagrać w R1 czy R2.
Moim zdaniem balans po tym dodatku jest całkiem dobry nie licząc skelige. Po openie poleci pewnie jeszcze kilka nerfów moim zdaniem wystarczy pozmieniać prowizje w SK i powinno być dobrze.
 
Ale niestety Weteranów wydaje mi się, że sprawdziłem wszystkich i progresu brak, no ale w sprawie tego kontraktu napisałem do wsparcia, wiec zobaczę co mi odpiszą

Lexor: Dałbyś radę sprawdzić z ciekawości czy Ci nalicza tych Weteranów? Bo support wciąż milczy...

Jestem ciekaw czy to faktycznie globalny problem... a jeśli u Ciebie zadziała, tzn. że nie jest globalny ;)
 
Last edited:
@MichalG666: Do tej pory SK nie grałem, ale grałem NG na asymilacji i parę razy zdarzyło mi się skopiować jednostkę przeciwnika z umiejętnością weterana. Teraz złożyłem na próbę "losową" talię SK bez kart neutralnych, do której powrzucałem weteranów. Mimo owej "losowości" wygrałem nią mecz nierankingowy, podczas którego wystawiłem kilku z nich ("niestety" żaden weteran nie aktywował mi się na ręku - aktywowali się albo będąc w talii albo na cmentarzu). W kontrakcie mam 0.
 
Last edited:
Dzięki za sprawdzenie i gratuluje wygranej! ;)

Ja już testowałem różne możliwości, a więc aktywowanie Weteranów w talii, na ręce i na cmentarzu (w różnych trybach gry) i wciąż mam "0" na liczniku. Czyli chyba po prostu jest jakiś problem z tym kontraktem :/
 
Zmiany w mieleniu kart nadchodzą link

 
Zmiany w mieleniu kart nadchodzą
Ja mam tylko nadzieję (wiem, to matka głupich), że CDPR pozwoli mi ustawić odpowiednią opcję ZANIM nastąpi pierwsze mielenie.

... bo jak się okaże, że domyślnie ustawią mielenie na "standard", zmiana opcji będzie dostępna w dziale budowania talii, a pierwsze tam wejscie zmieli mi moje nadmiarowe karty trzymane do transmutacji na premium to się znowu wk...

EDIT: Taka "głębsza analiza" zaproponowanych opcji.
Po pierwsze: Czy tylko mi się wydaje, że opcja "standard" nie ma trochę sensu? Są dwa główne rodzaje graczy: jedni chcą mieć karty w dwóch wersjach (normalnej i premium), drugim zależy tylko na wersjach premium. Ci pierwsi wybiorą pierwszą opcję, drudzy trzecią. Dla kogo jest opcja "standard"?
Po drugie: Skoro jest "nikomu nieprzydatna" opcja "standard" to dlaczego nie ma opcji wyłączenia tego automatycznego mielenia? Z tego co czytałem na reddicie, są też gracze którym nie zależy na wersjach premium i woleli by odzyskiwać z nich pył na zakup bibelotów - dla nich też pewnie kolejna opcja by sie przydała.
 
Last edited:
Top Bottom