Dostępo do programu REDkit?

+
Dostępo do programu REDkit?

Witam. Czy powyższy program można jeszcze w ogóle otrzymać mając zakupioną wersje gry Wiedźmin 2 i na steam oraz gog.
Stare, domyślne linki do pobrania narzędzia już nie istnieją - zostały one przeniesione czy może program jest już po prostu niedostępny?
 
Dzięki, ale poradziłem już sobie z pobraniem programu. Chciałbym tylko jeszcze otrzymać odpowiedz na temat downloadu ze strony oficjalnej.
 
Zainstalowałem wszystkie aktualizacje a RedKit podświetla mi się na szaro i jest niedostępny. Coś robię źle czy pobieram nie to co trzeba?
 
Zaktualizowanie gry nic Ci nie da. Opcja w launcherze będzie szara, ponieważ w plikach gry musisz zainstalowanego mieć RedKita.
Jak wspomniał kolega wyżej (nie sprawdzałem), możesz go chyba pobrać z GOGa - ja poradziłem sobie pobierając gdzieś z internetu.
Jeśli będzie potrzeba mogę zuploadować i dać linka do setupa programu na forum wraz ze skanem :)
 
Bardzo proszę o linka, ponieważ nigdzie nie mogę go znaleźć a na oficjalnej nawet nie ma "Download". Na gogu nie ma REDkita.
 
Jest na gog'u, jako dodatek do gry Wiedźmin 2.
Zaraz rozpocznę upload i w edicie dam link.
 
Wroobelek;n8960860 said:
Przecież linka do REDkit-a podawałem w drugim poście tego tematu...

Z jakiejś mało znanej strony, do której nie każdy może mieć zaufanie.
 
DajdekS;n8973480 said:
Z jakiejś mało znanej strony, do której nie każdy może mieć zaufanie.
A ty skąd niby pobrałeś?

DajdekS;n8914480 said:
[...] ja poradziłem sobie pobierając gdzieś z internetu.
[...]
Dlaczego strona "gdzieś z internetu" ma być bardziej wiarygodna od linka na softpedii?
 
Wroobelek;n8978900 said:
A ty skąd niby pobrałeś?


Dlaczego strona "gdzieś z internetu" ma być bardziej wiarygodna od linka na softpedii?

Co ma wiarygodność z popularnością.
Napisałem o "mało znanej" co wiąże się z "zaufaniem".
 
Top Bottom