Dowódcy scoia'tael

+
Dowódcy scoia'tael

Wiem wiem , mój temat nijak ma się do mechaniki gry. Wiem również że informację o które zapytam mogę odnaleźć za pomocą pierwszej lepszej wyszukiwarki, ale świadomość że w gwinta gra masa fanatyków wiedźmina przekonała mnie bym tu podyskutował o tajnikach tej frakcji :) Moje pytanie brzmi, kimże są dowódcy socia'tael, czy grając tylko w wiedźmina 3 wraz z wszystkimi dodatkami , miałem możliwość chociażby napotkać wspomnienie o tych postaciach czy fabuła "trójki" całkowicie pomijałą wpomniane postacie?
 
W trójce Frania jest wspominana to na pewno, Eithne jest na karcie do gwinta a Brouver i Filavandel chyba nie są nawet wspominani ale nie jestem osoba która skrupulatni czytała każdy świstek także mogę się mylić w ich sprawie.
 
Trochę nie ten dział na forum.
Ale tak pokrótce to:
Eithne jest królową driad czy coś w tym rodzaju jej siedziba to las Brokilon
Brouver to stary krasnolud i sprawuję faktyczną władzę w Mahakamie
Francesca posiada miano najpiękniejszej kobiety w całym świecie wiedźmina i jednocześnie jest czarodziejką z Loży i władczynią w Dol Blathana oczywiście pochodzi z rasy elfów
Filavandrel o ile się nie mylę jest byłym władcą Dol Blathany
 
Eithne to władczyni driad w lesie Brokilon. Driady toczyły walki z ludźmi o swój las. W związku z tym konfliktem zaczęły dawać schronienie Scoia'tael. Lubiła Geralta.
Brouver Hoog to starosta Mahakamu. Jego rządy nie podobają się niektórym krasnoludom jak np. Zoltanowi. Sprzeciwia się dołączania młodych krasnoludów do sił Wiewiórek.
Francesca to najpiękniejsza kobieta w uniwersum oraz potężna czarodziejka. Była członkinią kapituły, a następnie loży czarodziejek. Dzięki współpracy z Emhyrem została władczynią nowo utworzonego księstwa elfów, które był podległe Emhyrowi. Z jego rozkazu nie mogła nakazać elfom Scoia'tael powrotu co bardzo ją smuciło. Po pokoju Cintryjskim oficjalnie była wasalką Demawenda, lecz praktycznie ciągle służyła Emhyrowi.
Filavandrel dowodził elfom z Dol Blathanna. Współpracował z Silvanem Torque'm, który pomagał im przetrwać m.in. dostarczając nasiona. Po utworzeniu księstwa elfów został doradcą księżnej Franczesci.
 
Nexxurio;n10642381 said:
Brouver Hoog to starosta Mahakamu. Jego rządy nie podobają się niektórym krasnoludom jak np. Zoltanowi. Sprzeciwia się dołączania młodych krasnoludów do sił Wiewiórek.
dlatego troche smiechowo ze krasnale nie dostaly wlasnej Talii a Brouver wystepuje pod wiewiorczym rewersem (a takie ladne karty by byly, skrzyowane mloty na zlotym tle :(
 
Top Bottom