Dragon Age

+
Niech robią grę ile trzeba, bo seria potrzebuje w końcu dobrej odsłony. Z drugiej strony, od premiery Inkwizycji minęło już sześć lat, a oni nie mają nic do pokazania? Po drodze oczywiście wydali Andromedę i Anthema, ale jednak serią Dragon Age zajmuje się chyba inny oddział.
 
Nie chcę sypać datami, ale produkcja wystartowała chyba z rok temu dopiero. Plus zajmuje się nią praktycznie całkiem nowy zespół (choć zarządzany przez weterana).

Zapewne 2022, to optymistyczna data premiery. Zastanawiam się, też, czy aby Bio nie będzie się starało zwerbować Laidlawa, który dopiero co odszedł z Ubi i aktualnie robi za "konsultanta" do wynajęcia.
 
Dragon Age IV straciło właśnie dyrektora kreatywnego i kolejnego weterana studia; Matthew Goldmana. Widać exodus doświadczonych deweloperów z BioWare trwa dalej.



 
To żyje:



Skoro ujawnili logo i oficjalny tytuł, to zgaduje, że w czerwcu podczas "nie E3" w końcu coś konkretnego pokażą.
Tevinter, czyli miejsce akcji, ma być takim fantastycznym cyberpunkiem i czuć ten vibe z loga. Fajne.
 
Wtem, pojawiło się coś z Dragon Age, ale chyba nie do końca to, czego ludzie oczekiwali.


Cyberpunk ma chyba jednak większy budżet. ;P
 
Wtem, pojawiło się coś z Dragon Age, ale chyba nie do końca to, czego ludzie oczekiwali.


Cyberpunk ma chyba jednak większy budżet. ;P
Animacja jak w Vox Machinie.
Lubię to uniwersum, więc pewnie obejrzę.
 
Ten styl animacji mnie nie odrzuca, ale wydaje mi się, że teraz większość niejapońskich animacji od Netflixa z niego korzysta (z wyjątkami, jak Arcane). Wolałbym, żeby każdy świat, każde IP miało unikalny wizualny styl. Aczkolwiek oglądałem tylko Castlevanię, a resztę kojarzę jedynie ze zwiastunów, więc dopuszczam, że to powierzchowna, niekoniecznie słuszna opinia.
 
BioWare wrzuciło do sieci przerywnik z nadchodzącej gry
Origins było bardzo fajne, Dwójka strasznie korytarzowa, Inquisition tak tragiczne, że nie dało się w to grać, więc jeśli kierunek będzie zachowany, to boję się pomyśleć co z tego wyjdzie.
 
Origins było bardzo fajne, Dwójka strasznie korytarzowa, Inquisition tak tragiczne, że nie dało się w to grać, więc jeśli kierunek będzie zachowany, to boję się pomyśleć co z tego wyjdzie.
Myśl pozytywnie, może wyjdzie dobry RPG słaby Dragon Age
 
Top Bottom