Dragon Age

+
O 19:30 leciał na żywo na Twitchu (zgodnie z rozkładem zresztą). Nie wiem czy już jest gdzieś do obejrzenia w sieci, ale jeśli nie to prędzej czy później się pojawi.
 
Wypraszam sobie. Jeśli coś mi się najzwyczajniej nie podoba, to od razu trzeba przyczepiać etykietkę hejtera? Podzieliłem się z wami swoją opinią, że nieprzychylna co poradzę.

Bioware/EA jest w stanie robić dobre gry. Tworzą je nawet taśmowo. IMHO natomiast nie dostarczyli jak do tej pory gry bardzo dobrej.
 
Pisałem ogólnie, nie ma się co unosić ;) Na forum jest sporo hejtu na wszystko co nie jest Wiedźminem, a ostatnio także na Wiedźmina :p
 
To w końcu forum Wiedźmina, myślę, że to naturalne, iż ten tytuł ma tu najwięcej entuzjastów;) Osobiście jestem za tym by powstawało jak najwięcej dobrych produkcji nieważne od jakiego developera
@Rustine
To tytuły od Bioware, nie od EA/Bioware. Przed przejęciem. I NWN2 to jeden z moich ulubionych tytułów, podobnie zresztą jak BG.
 
@Booraz, to jest materiał o którym mówiłem, niestety jakość nagrania jest tragiczna (na żywo wyglądało to lepiej, tutaj wszystko rwie i klatkuje):


EDIT

Powyższy materiał w lepszej jakości + garść wyciągniętych informacji -> CLICK
 
Last edited:
Ogólnie nie powala wg mnie. Nic szczególnie ciekawego, a styl graficzny meh-owaty. Całość jest dla mnie bez wyrazu. Dobra fabuła i rozbudowane interakcje z towarzyszami mogłyby "zrobić" tę grę, ale patrząc na formę BioWare... jestem sceptyczny. Zapowiada się na to, że w najlepszym wypadku dostaniemy przeciętny produkt.
 
Akurat towarzysze i relacje z nimi wciąż całkiem nieźle wychodzą Bioware i nawet w szajsie pokroju Dragon Age 2 był to jeden z niewielu jasnych punktów. Myślę że w trójce będzie podobnie albo i lepiej. Fabuła będzie na pewno oklepana (walka z niewypowiedzianym złem, główny bohater ostatnią nadzieją świata bla bla bla), ale niekoniecznie słaba.

W sumie sam nie mogę się nadziwić jak bardzo bronię tej gry pomimo iż dwójkę uważam za najgorzej zainwestowaną złotówkę w życiu :p
 
Nie skreślam gry z góry, ale póki co mnie nie zachęcili. Może zaskoczą, kto wie, ale póki co wygląda to na odgrzewanego kotleta moim zdaniem.
 
Cities feel amazingly alive – You thought Skyrim’s “Radiant” AI was impressive? Or if not impressive then at least a cut above the mindless mobs that tend to populate videogame worlds? Well, Witcher 3′s variation on the theme looked magnificently natural. Children shouted and played tag, adults walked and chatted, fires crackled, water wheels churned, etc, etc, etc. It was so palpably alive. Our presenter noted that NPCs react the all sorts of things, too: the time of day, weather, Geralt punching them - every valid and rational human concern. Afterward, I went to a demo of Dragon Age Inquisition, and the difference was night and day. DA’s denizens were stuck in their tracks like they were born and raised in a vat of quicksand. No sudden movements. Really just no… movements in general, actually.
http://www.rockpapershotgun.com/2014/06/13/witcher-3-e3-preview/
Wyboldowałem fragment o DA. Miasta z Inkwizycji będą li tylko sztucznymi dekoracjami. Czyli tak jak myślałem, warto obawiać się o gameplay.
 
Co do DA, to mogę powiedzieć tylko, że zajmuje ona miejsce w moich ulubionych grach zaraz po Wiedźminie. A ulubionych mam tylko kilka.
Trailer nudny, nic fajnego w nim nie ma. Nie wydaje mi się, żeby Inkwizycja przebiła Początek. "Czas pokaże..."
 
[video=youtube;cPM-cuhnEvI]http://www.youtube.com/watch?v=cPM-cuhnEvI[/video]

Czy tylko mi się wydaje czy ten "otwarty świat" to będzie coś pokroju Wieśka 2 czyli tunel, większa lokacja, tunel itd.?
 
Czyli widocznie mi się coś pomyliło :) Ale i tak chciałoby się troszeczkę większą przestrzeń po tym co pokazał Wiedźmin na E3.
 
Mi się właśnie o tyle świat nie podoba w DA:I że wydaję się bez życia wysterylizowany z imersji, a jak ten niedźwiedź, po walce od razu się rozpadł na pyl to całkiem zniszczyło mi wczutę, no cóż, uroki podejścia do gry i tworzenia RPG po amerykańsku (DA:I) i europejsku.(W3)
A wystarczyło by dodać do świata więcej życia, bo mam wrażenie jakby chodzili po dekoracjach. Dodać podmuchy wiatru, zwierzynę leśną, abyśmy mieli wrażenie że ten świat żyję, a nie jedynie sztywna dekoracja.
 
Last edited:
a jak ten niedźwiedź, po walce od razu się rozpadł na pyl to całkiem zniszczyło mi wczutę, no cóż, uroki podejścia do gry i tworzenia RPG po amerykańsku i europejsku.
Chyba sobie to wstawię w sygnaturę.

Skoro nie po amerykańsku i europejsku, to po jakiemu jest immersja i się miśki nie rozpadają w pył?
 
Chyba sobie to wstawię w sygnaturę.

Skoro nie po amerykańsku i europejsku, to po jakiemu jest immersja i się miśki nie rozpadają w pył?

Ja rozumiem że to inny styl, ale niech odrobinę życia tchną w ten świat, nie mógł ten niedźwiedź poleżeć sobie martwy dopóki nie pójdą, i dopiero wtedy zniknąć? Kilka zmian i będzie dobrze
Sprostuję jaśniej:

Uroki podejścia do gry i tworzenia RPG po amerykańsku (DA:I) i europejsku. (Gothic/ Wiedźmin)
 
Last edited:
Top Bottom