Dragon Age

+
Jakby nie patrzeć, jest to nadal ten sam świat. Nie widzę nic dziwnego w tym że pojawiają się te same modele ekwipunku.
 
Nawet jeśli to odnaleziony po raz szósty Mistyczny Kostur Mrozu, który okazuje się być znowu modelem Kostura Baby-Jagi?
 
Taki świat, magiczne kostury walają się po ulicach :p Ja tam nie bronię Dragon Age, ale jest o wiele więcej rzeczy, które w tej grze mogą nie wypalić, powtarzające się przedmioty to pikuś.
 
Nowy screen z Inkwizycji, jakoś taka se, ale klimacik jest:


IMO klimaciku właśnie nie ma, chociaż nie wiem, czy jest to wina gry, czy dzisiejszych standardów, w które wpisuje się paskundy blur, DOF i inne oczoyebne badziewie.

Czyżby ktoś szukał w DA klimatu? Jedynkę przeszedłem z przyjemnością, dwójka zanudziła mnie na śmierć - ale ją przepołowiłem (znaczy się przeszedłem trochę więcej, niż połowę ;)), podejście do trójki również mam w planach. Ale czegoś takiego, jak klimat, to nie zaobserwowałem ani w jedynce, ani w dwójce, ani w zaprezentowanych materiałach z trójki. To tak, jak ze słuchaniem disco polo: można się przy tym bawić, ale nie poczujemy dreszczyku podnoszącego włosy na rękach, jak przy "Brother in Arms" Dire Straits lub "Are You Ready" AC-DC.
 
Ale czegoś takiego, jak klimat, to nie zaobserwowałem ani w jedynce, ani w dwójce, ani w zaprezentowanych materiałach z trójki.
Przed zagraniem w jedynkę spodziewałem się czegoś więcej niż 100% Lawful Generic, w końcu gra Bioware, ale teraz nie, nie szukam. Wiadomo, że gra celuje w każułali, z czym nawet sami twórcy się nie kryją.
 
"PC Gamer opublikował także kilka detali na temat walk: potyczki ze smokami będą przygotowane z góry i oskryptowane"

Dragon of Duty?
 
To kłamstwo, mój Hawke był człowiekiem-wojownikiem!

Ale tak po prawdzie to ciekaw jestem czy gra uwzględni takie rzeczy jak wygląd naszego Bohatera Kirkwall czy wrzucą domyślną wersję. I co ze Strażnikiem o ile się pojawi? Szczególnie mam na myśli głos, bo jak wiadomo do tej pory był z niego taki Cichy Bob, który odzywał się raz na jakiś czas.
 
Czyli po wczytaniu zapisu trzeba się jeszcze będzie pobawić edytorem? Czy może w ogóle nie będzie przenoszenia zapisów?
 
Jasne, że będzie. Najprawdopodobniej zastosują edytory starych postaci.

/edit
Przepraszam za powtórzenia, miałem przyćmienie umysłu.
 
Last edited:
Będzie import, będzie też Keep. Sądzę, że to tam będziemy mogli pobawić się wyglądem Hawka i Strażnika, a z save'ów zostaną przeniesione jedynie decyzje (w końcu inny silnik = inny edytor)
 
Top Bottom