Droga ku zagładzie brak trofeum.

+
Droga ku zagładzie brak trofeum.

Witam otóż mam problem polegający na tym, że przed chwilą przeszedłem wiedzmina na drodze ku zagładzie (ps4) i nie dostałem żadnego trofeum zwiazanego z tym poziomem trudności. Dodam, że w grze nie zmieniałem ani razu poziomu trudności. Jest to straszne dobijające ponieważ spędziłem dużo czasu na przejściu tego poziomu i nie ukrywam, że jestem teraz aktualnie wku*wiony. Proszę o pomoc.
 
Witam otóż mam problem polegający na tym, że przed chwilą przeszedłem wiedzmina na drodze ku zagładzie (ps4) i nie dostałem żadnego trofeum zwiazanego z tym poziomem trudności. Dodam, że w grze nie zmieniałem ani razu poziomu trudności. Jest to straszne dobijające ponieważ spędziłem dużo czasu na przejściu tego poziomu i nie ukrywam, że jestem teraz aktualnie wku*wiony. Proszę o pomoc.

Gra ma problemy z przyznawaniem osiągnięć - albo robi to z opóźnieniem, albo wcale.
Nic się z tym nie da zrobić, pozostaje czekać na kolejny patch i liczyć, że twórcy zaadresują ten problem.
 
Czyli przy nastepnym patchu musiałbym znów przejść na zagładzie??

Nie jestem w stanie odpowiedzieć ci na to pytanie.
Z jednej strony możliwe, że naprawione zostanie samo przyznawanie osiągnięć i dopiero grając od najnowszego patcha wszystko powinno działać jak należy, z drugiej nie mogę też wykluczyć, że REDzi w jakiś sposób przyznają graczom zaległe acziwmenty.

Musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto spotkał się z takim problemem wcześniej i zdążył załapać się na patcha, który naprawiał zbugowane osiągnięcia.
 
Próbowałeś wczytać zapis przed zakończeniem i skończyć grę ponownie?
Nie, ale dobrze sie składa ze przed zakończeniem zapisałem stan gry. Przy najbliższym wolnym czasie wczytam zapis i spróbuję skończyć ponownie. Oby to pomogło.
 
Powinno - nie łam się jak nie wskoczy za pierwszym razem.
Mi nie zaliczyło gwinta - dopiero za 3 razem zaliczyło i dostałem trofeum.
 

Lilayah

CD PROJEKT RED
Jeśli faktycznie nie zmieniałeś poziomu trudności- podeślij nam zapis gry. Sprawdzimy czy został dodany fakt na użycie tylko najwyższego poziomu.
 
Przyłączam się do problemu, a mianowicie przeszedłęm grę na poziomie Doga ku zagładzie(bez zmiany w trakcie grania) i nie wpadło mi za to trofeum, co gorsze to było ostatnie brakujace trofeum do wbicia platyny więc moje nerwy sięgają zenitu :D Jest ktoś w stanie mi pomóc?
 
Dziwne, może wczytaj ostatni save sprzed końca gry, wykonaj jakiś quest jeśli posiadasz i dopiero potem ukończ grę. Nie wiem czy pomoże, ale można zawsze spróbować :)
Bo, ja jak grałem pierwszy raz to od razu ustawiłem poziom najtrudniejszy "Droga ku zagładzie" i po przejściu gry, uzyskałem wszystkie trofea związane z poziomami trudności :)
 
Last edited:
Nic nie pomogło CD projekt mnie olało, jestem wk...... że szkoda gadać

Przecież CDPR nic nie jest w stanie zrobić w sprawie osiągnięć na PS4. Musisz pisać do supportu Sony, bo to przecież ich serwery to zliczają.
 
Cześć, gramy z dziewczyną na jednym koncie [PS4] dwie kampanie i zapisujemy swoje postępy osobno; ona za każdym razem kiedy wchodzi do gry - zmienia poziom trudności z najtrudniejszego na najłatwiejszy. Czy mogę się pożegnać z platyną?
 
geesmooth;n7661540 said:
Cześć, gramy z dziewczyną na jednym koncie [PS4] dwie kampanie i zapisujemy swoje postępy osobno; ona za każdym razem kiedy wchodzi do gry - zmienia poziom trudności z najtrudniejszego na najłatwiejszy. Czy mogę się pożegnać z platyną?

Jeśli gracie na innych zapisach (historiach Gerwanta) to nie powinno być problemu bo zmiana dotyczy konkretnego zapisu i jego kontynuacji. Ale głowy nie dam pod topór xDDDDDDDDD Z resztą podczas takiej zmiany podczas gry pojawia się komunikat czy na pewno chcemy zmienić poziom aby nie stracić achievementu.
 
Last edited:
Chciałbym, żeby tak było, ale tutaj do czynienia mam z sytuacją, kiedy pomimo wczytania swojego zapisu, ustawia się taki poziom trudności, jaki został wybrany przez (grającą na innych save'ach i łatwiejszym poziomie) poprzednią osobę; i martwię się, czy system przypadkiem nie poczytuje tego sobie jako powód do zablokowania platyny?
 
Top Bottom