dropy

+
Ile najdłużej czekaliście na dropa?
Ja czekam na rewers z mastersa. Ale dziwna sprawa, bo na twitchu w dropach mam, że otrzymano przedwczoraj, a w powiadomieniach ostatnia informacja jest o otrzymaniu tytułu "beholder". Czy zacząć się już upominać czy poczekać jeszcze?
 

Lexor

Forum veteran
Na streamie było mówione, że na dystrybucję rewersu trzeba będzie czekać kilka dni.
 
Na streamie było mówione, że na dystrybucję rewersu trzeba będzie czekać kilka dni.
Dzięki za info, musialem to przeoczyć, a raczej "przeuszyć" ;)
(przy czym ja oglądałem anglojęzyczny)
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Ja też. Swoją drogą, to nawet nie wiem czy na polskiej wersji streamu też było o tym wspominane.
 
Na anglojęzycznej części forum podali, że rewers powinien przyjść z patchem. U mnie nadal go nie ma, albo nie umiem wyszukać ;-) Dostał ktoś rewers?
 

Lexor

Forum veteran
Ja nie sprawdzałem jeszcze, ale "rewers z patchem" to raczej są tylko domysły forumowiczów.
Na streamie jedynie mówili, że trzeba będzie kilka dni poczekać, a nie że "po aktualizacji gry".
Tak czy siak, mi osobiście nigdzie się nie spieszy bo drugi prawie taki sam rewers juz od dawna mam.
 
Last edited:
Oj nie chwal się już tak. Tyle razy wspominałeś, że masz pełną kolekcję, że chyba każdy forumowicz to wie :p.
Ale my krócej grający nie możemy się doczekać na taki estetyczny rewers, także jakby ktoś już dostał to niech da znać.
 

Lexor

Forum veteran
Nie chwalę się, napisałem tylko, że ja raczej nie będę w tej sprawie interweniował, bo nie do końca mi się spieszy.
@arthy27: O pełnej kolekcji czego piszesz? Bo np. nie mam wszystkich kart.
 
Mnie się ten rewers wyjątkowo podoba, dlatego bym chciał go jak najszybciej.
Pisałeś, że już kluczy nie zbierasz, bo masz wszystkie drzewka, czy coś pomyliłem? A, że nie masz wszystkich kart to mnie zaskoczyłeś.
 

Lexor

Forum veteran
No cóż, nigdy nie uważałem drzewek za "kolekcję" i też pisałem o tym może z raz czy dwa, raczej nie "tyle razy".
Co do zaskoczenia: nie grałem w betę, więc nigdy nie opływałem w surowce. Teraz nawet nie mam jak pozyskiwać nowych w większych ilościach, bo mi się drzewka skończyły.
 
Last edited:
Top Bottom