Drugie przejście gry

+
Drugie przejście gry

Niedawno przeszedłem całą grę z dodatkami po raz pierwszy. Robiłem wszystko co się dało nie licząc poszukiwań i teraz chciałbym zagrać jeszcze raz, tym razem skupiając się tylko na wątku głównym i tu moje pytanie: lepiej zacząć zupełnie od nowa , czy w trybie nowa gra plus?
 
bromden;n10502252 said:
lepiej zacząć zupełnie od nowa , czy w trybie nowa gra plus?
Zagraj w trybie NG+. Będziesz miał swój stary ekwipunek z poprzedniego zapisu, umiejętności i nie będziesz musiał od nowa tworzyć eliksirów. Jedyna rzecz którą trzeba zbierać od nowa to karty do gwinta, przez to, iż jest to misja fabularna. Mówiąc ogólnie, Geralt będzie lepiej przygotowany na początku przygody.
 
Chodzi mi głównie o to żeby grało się szybko, żebym nie musiał łazić po mapie i szukać jakiś składników, ale z drugiej strony, żeby nie było też za łatwo jeśli chodzi o walkę, więc chyba wybiorę nową grę plus. Chcę zobaczyć co się stanie po wyborze innych opcji dialogowych.
 
bromden;n10505412 said:
Chodzi mi głównie o to żeby grało się szybko, żebym nie musiał łazić po mapie i szukać jakiś składników, ale z drugiej strony, żeby nie było też za łatwo jeśli chodzi o walkę, więc chyba wybiorę nową grę plus. Chcę zobaczyć co się stanie po wyborze innych opcji dialogowych.
O składniki nie musisz się martwić, praktycznie cały ekwipunek się przenosi. Łatwiej jest tylko na początku, potem polecam od razu znaleźć sobie jeden z rynsztunków wiedźmińskich. NG+ potrafi być wymagająca, zwłaszcza w Sercach z Kamienia z zaznaczoną opcją "zwiększony poziom przeciwników".
 
Top Bottom