Druhowie Haralda i Rytualna Ofiara

+
Pierwszy post, mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce:unsure:
Podczas rozgrywki na arenie próbowałem użyć karty Potworów Rytualna Ofiara(aktywuje efekty wszystkich sojuszników z zemstą) po przyzwaniu Druhów Haralda ze Skellige. Niestety oczekiwana kombinacja nie zadziałała, mimo że teoretycznie Druhowie posiadają tag zemsty;) Byłoby fajnie zobaczyć taką synergię w przyszłości między frakcjami na arenach!
 
Jak dla nie to Rytualna ofiarą ma niedopracowany albo błędny opis, z tego co widziałem to Sabrina (zemsta: zadaj wszystkim jednostką w rzędzie 3 pkt obrareń) też nie działa jak jest po naszej stronie.
 

Wikli

Forum regular
sojuszników

Tylko, że druhowie Haralda do są sojusznicy. Zerknij na powtarzalną umiejętność Haralda:

"Rozkaz: Zadaj sojusznikowi 1 pkt obrażeń"

Może on atakować druhów, więc to są sojusznicy.

Obstawiam, że jest tak jak napisał @ruuuis - karta aktywuję zemstę tylko u potworów. Pytanie jest tylko, czy jest to świadomy zabieg (jednocześnie nieuwzględniony w opisie karty), czy też jakiś bug.
 

Lexor

Forum veteran
Tylko, że druhowie Haralda do są sojusznicy.

Przeczytaj jeszcze raz co on napisał - próbował użyć karty POTWORÓW - czyli grał potworami.
Harald i jego druhowie (ze SKELLIGE) nie byli jego sojusznikami.
 

Lexor

Forum veteran
Na arenie można dobrać karty różnych frakcji :)
OK, przepraszam, jako "świeżak" nie od razu skojarzyłem stwierdzenie "arena" z trybem gry na arenie, tylko myslałem że po prostu chodzi o inną nazwę na samo pole bitwy.
 
Top Bottom