Druidzi na bagnach i wiedźmińskie eliksiry.

+
Druidzi na bagnach i wiedźmińskie eliksiry.

Wszyscy wiedzą, że drudzi na cmentarzu na bagnach wymieniają różne itemy na eliksiry. Wie ktoś może co się dostaje za dostarczenie białych róż? Przechodzę grę czwarty raz, a z taką rośliną się jeszcze nie spotkałem...
 
Ja myślałem, że to tylko taki żart jest z tym marszem zielonych :p "drwale to kanibale" :D A oddałeś inne przedmioty? Co się dostaje za każdy z nich? Trzeba było dostarczyćchyba kamienie szlachetne, blekot i białe róże.
 
Nie pamiętam dokładnie co za co się dostaje. Napewno za blekot Jaskółkę. Dostałem też Puszczyka, Wierzbę, Zamieć i Grom
 
o wymianie z druidami pisałem w temacie ukryte zadania i bajery... kto będzie chciał to zajrzy...http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=3521.msg194140#msg194140a białe róże można kupić, dostać lub znaleźć... nie można ich zerwać jak inne rośliny
 
O tym co tutaj jest pisane to nie wiedziałam... Nie dawałam żadnych róż i innych takich. Drugim razem, czyli teraz im dam.
 
j3zus said:
o wymianie z druidami pisałem w temacie ukryte zadania i bajery... kto będzie chciał to zajrzy...http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=3521.msg194140#msg194140a białe róże można kupić, dostać lub znaleźć... nie można ich zerwać jak inne rośliny
a jako co to było tam sklasyfikowane ? ukryte zadanie czy bajer? ...bo to element gry był - i nie wymagało to jakichś specjalnych wysiłków- nie było też ukryte ...ba! nawet niezwykłe nie było.. :p normalna wymiana.....
 
wymiana była raczej zbugowana... wystarczyło tylko zbierać blekot i odpowiednio pokierować rozmowącytat:zbierajcie blekot i znajdźcie druidów... trzeba ich zapytać o jakieś specjalne rzeczy a okaże się, że przygotowują się do marszu "zielonych" sic!można im dać blekot, kamienie szlachetne, części damskiej garderoby i białe róże - dostajemy wówczas eliksiry, np. za blekot dostajemy jaskółkę (x1)bug polega na tym, że wystarczy powiedzieć że się przyniosło jakiś kamień a dać blekot... druid się zdziwi i nic nie da ale...przy następnej rozmowie powiedzieć mu, że przyniosłeś blekot i dać mu ten blekot - nagrodą będzie eliksir, który dałby normalnie za kamień o którym mówiłeśprzy okazji wcześniejszej rozmowyza blekot - jaskółka (x1)za białe róże - biały miód (x3)za diament - wywar de vries (x3)za szafir - pełnia (x3)za bursztyn - wierzba (x3)za rubin - dekokt (x3)można jeszcze im dać szal, czerwoną chustę i złotą chustę - niestety nie miałem i nie sprawdziłem a bug działa tylko z kamieniami i różamidruidzi gadają tylko za dnia a po każdej wymianie trzeba wyjść z jaskini i wrócić"nie wiem czy działa z 1.2
 
ciiiiiiisza... założę się, że Iwona już poszła sprawdzić jak wygląda driud w samym szalu lolhyhy
 
To ja mam pytanie. O co chodzi z tym tekstem w poradniku ,, Sposób drugi czyli poruszająca poezjaDostępny tylko jeśli nie wzięliśmy karty od druidów ani nie wydaliśmy Abigail na śmierć."??????????
 
GeraltofRivia said:
To ja mam pytanie. O co chodzi z tym tekstem w poradniku ,, Sposób drugi czyli poruszająca poezjaDostępny tylko jeśli nie wzięliśmy karty od druidów ani nie wydaliśmy Abigail na śmierć."??????????
Oho, też właśnie nie wiedziałam o co chodzi z tą kartą od druidów. Bo wątpię, żeby chodziło o kartę np. Hierofanta. Geralt może nie jest wybredny ale gust jako taki jeszcze ma.
 
cheza said:
Oho, też właśnie nie wiedziałam o co chodzi z tą kartą od druidów. Bo wątpię, żeby chodziło o kartę np. Hierofanta. Geralt może nie jest wybredny ale gust jako taki jeszcze ma.
cheza powinnaś się cieszyć, wreszcie masz na co popatrzeć
 
GeraltofRivia said:
GeraltofRivia said:
Oho, też właśnie nie wiedziałam o co chodzi z tą kartą od druidów. Bo wątpię, żeby chodziło o kartę np. Hierofanta. Geralt może nie jest wybredny ale gust jako taki jeszcze ma.
cheza powinnaś się cieszyć, wreszcie masz na co popatrzeć
Zbędna ironia.Może wytłumaczysz o co chodzi z tą kartą, będę wdzięczna :beer:
 
Nie mialem bialych róz i kilku innych przedmiotów,a jestem ciekaw co jest z bialych róz.
 
Top Bottom