Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

+
Autor nie pisał, że "sobie nie poradziła", tylko że głos nie psuje do wyglądu postaci, który MacAbra określił jako "Grażynę Wolszczak z ustami Natalii Siwiec"

Czyli jak, wygląda i brzmi źle?* Oj Redzi!

*Mówiłem, że ciężko będzie znaleźć kogoś, kto choć zbliży się do poziomu Dereszowskiej.
 
Czyli jak, wygląda i brzmi źle?
Czy wygląda źle to kwestia subiektywna. Mi się podoba:

Co do głosu - doniesienia MacAbry niepokoją, ale z lamentami wstrzymam się do momentu ujawnienia szczegółów polskiej wersji językowej (mam nadzieję na jakieś próbki, jak w przypadku wersji rosyjskiej)
A to, jeśli wierzyć słowom Michała z Warowni, już niedługo ;):
Ogólnie szczegóły polskiej wersji (która uwierz trzyma poziom) będą ujawnione niedługo w specjalnym materiale, więc na razie ciii. :)
 
Last edited:
Rozumiem, że ją bardzo lubisz, ale bez przesady. Na pewno są aktorki, które są lepsze od niej.

Nie, nie przepadam, wyłączywszy słuchowisko dotąd mnie jakoś nie zachwyciła. Szkopuł w tym, że w roli Yen sprawdziła się wprost idealnie. Redzi mieli gotowca, aktorkę która doskonale ogarnęła rolę i jak zawsze postanowili poeksperymentować. Oby to postaci Yen bokiem nie wyszło.

Czy wygląda źle to kwestia subiektywna. Mi się podoba:

Ciężko tak naprawdę powiedzieć jak wygląda. Za mało ujęć dotąd z nią było. Wydaje się, że nie jest źle, ale pewności nie ma. Przydałby się gameplay z jakimś dłuższym dialogiem pomiędzy nią, a Geraltem. I dorzucić Ciri jako bonus.
 
Last edited:
Nie, nie przepadam, wyłączywszy słuchowisko dotąd mnie jakoś nie zachwyciła.
Miałem na myśli, że ją bardzo lubisz w tej roli.
Redzi mieli gotowca, aktorkę która doskonale ogarnęła rolę i jak zawsze postanowili poeksperymentować. Oby to postaci Yen bokiem nie wyszło.
A może wyjdzie na lepsze? Doniesienia mówią tylko, że głos nie pasuje do twarzy. I ja się zgadzam, bo ten z trailera jest zimny, ale czuć, że będzie potrafił wykrzesać miłość. A twarz? Jednowyrazowa i płaska w porównaniu z tą z Miecza przeznaczenia. Jakby jej pojechali po detalach.
Z jednym się zgodzę: gdy coś się podoba wielu osobom, to jak na złość zostaje często wyrzucone z gry.
 
Miałem na myśli, że ją bardzo lubisz w tej roli.

A, to to tak. Jak najbardziej

Doniesienia mówią tylko, że głos nie pasuje do twarzy. I ja się zgadzam, bo ten z trailera jest zimny, ale czuć, że będzie potrafił wykrzesać miłość.

Głos rzeczywiście nie jest zły. Pytanie jak tam zdolności aktorskie tej pani, bo jeśli słabo, to i najlepszy głos niewiele pomoże. A jak wiadomo z doborem aktorów to u Redów różnie. Z jednej strony świetny Roche, z drugiej przefatalna Saskia.

A twarz? Jednowyrazowa i płaska w porównaniu z tą z Miecza przeznaczenia. Jakby jej pojechali po detalach.
Z jednym się zgodzę: gdy coś się podoba wielu osobom, to jak na złość zostaje często wyrzucone z gry.

Ano, zupełnie jakby z przekory wywalali. Dla mnie Yen z SoD była absolutnie najlepsza, ta nowa nie wydaje się zła, ale jak mówiłem. Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Potrzebny jest gameplay. Ciekawie ile przyjdzie jeszcze czekać na taki z Yen i Ciri?
 
Last edited:
To już tylko 3 miesiące z haczykiem do premiery, więc gameplay z Yen i Ciri może być za chwilę. Mi się Yen podoba w cinematicu najbardziej.
 
Dla mnie Yen z SoD była absolutnie najlepsza

Dla mnie nie. Przesłuchałem kilka dłuższych fragmentów w wykonaniu tej pani i jest ok, jednak niczego mi Yen w jej interpretacji nie urwała. Nie mam zatem pretensji do Redów, że znaleźli swoją kandydatkę.
 
Dla mnie nie. Przesłuchałem kilka dłuższych fragmentów w wykonaniu tej pani i jest ok, jednak niczego mi Yen w jej interpretacji nie urwała. Nie mam zatem pretensji do Redów, że znaleźli swoją kandydatkę.
Nars, co ma Yen z SoD do głosu Dereszowskiej? :p
 
Dla mnie nie. Przesłuchałem kilka dłuższych fragmentów w wykonaniu tej pani i jest ok, jednak niczego mi Yen w jej interpretacji nie urwała.

Cóż, co kto lubi, może być jednak tak, że kandydatka Redów będzie dla ciebie w takim wypadku daleka od ok. Bowiem o grze pani D. we wszelakich reckach słuchowiska mówi się w samych superlatywach i naprawdę nie wiem czego jeszcze trzeba, aby do siebie przekonać? Rozumiem, że komuś może nie odpowiadać barwa głosu aktorki, ale sama gra? W zasadzie jedyne głosy niezadowolenia pojawiły się tutaj, na forum, co zważywszy na specyfikę miejsca, natłok hardkorowych fanów, nie dziwi Ja tam mam tylko nadzieję, że aktorka obsadzona w roli Yennefer podoła i nie będzie blamażu. To samo tyczy się Ciri.

Nars, co ma Yen z SoD do głosu Dereszowskiej?

E tam. Dobrze, że nie chodziło mu o Yen z SoD, bo jakby powiedział, że była tylko ok, to bym się obraził.
 
Last edited:
W przypadku nowego Wiedźmina za dubbing tym razem odpowiada (wcześniej było to Start International Polska) studio nagraniowe Studio PRL odpowiedzialne między innymi za świetny dobór głosów chociażby do Tomb Raidera i The Last of Us w którym jedną z głównych "ról" wcieliła się Anna Cieślak więc nie dziwię się faktowi, że dubbing w Wiedźminie 3 jest utrzymany na wysokim poziomie.
 
Last edited:
O nią boje się najmniej, w końcu odgrywać ją będzie w/w Anna Cieślak, która wykonała kawał świetnej roboty wcielając się w Ellie.

A... No fakt. Zupełnie zapomniałem. W takim razie nie ma się czego bać, jako że to naprawdę dobra aktorka.
 
Żeby eustachy nie czuł się samotnie to tym razem ja opowiem się za jego zdaniem, bo też sądzę, że w słuchowisku wypadła niemal idealnie, bez zastrzeżeń i ciężko moim zdaniem znaleźć kogoś równie dobrego. REDzi musieli się bardzo wykazać. :p
 
@adventus Nie wiem czy mam ciarki z powodu, że podoba mi się jej głos czy dlatego, że kojarzy mi się z The Last of Us. Ma dziewczyna potencjał, słychać to w tej ostatniej wypowiedzi. No i te Panie lekkich obyczajów wypowiadane głosem nastolatki :DD
 
Top Bottom