Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

+
Zawsze myślałem, że brunatny = ciemnobrązowy. Na google grafika po wpisaniu "brunetka" / "brunet" wyskakują mi fotki z brązowymi włosami.

[video=youtube;NjgXxcJL9-o]https://www.youtube.com/watch?v=NjgXxcJL9-o[/video]
 
Możesz sobie obejrzeć sam początek i usłyszeć parę linii dialogów ;) Ale nie zmuszam oczywiście, jeżeli unikasz jakichkolwiek spoilerów, ja jestem słabym człowiekiem pod tym względem, zawsze sobie mówię, że nie obejrzę, a potem i tak oglądam.
 
Może sobie coś ubzdurałem, ale czy REDzi nie mówili kiedyś, że uważają dubbing w W2 za zły, bo za dużo obróbki cyfrowej przy nim było? Trochę się z tym zgodzę. Mimo, że dubbing w dwójce miał tą nieziemską głębie, to jednak ten w W3 jest bardziej naturalny i przyjemniej się słucha.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=gq0z72cIBkw

4:14 - WTF?! Geralt jako Fronczewski? xD
 
Last edited:
Nie chcę sobie spoilerować let's playami ani innymi tego typu materiałami, dlatego zadam pytanie tutaj - czy Jaskra dubbinguje w dalszym ciągu Jacek Kopczyński?
 
Dla mnie Ciri jest świetna a przemawiający do niej Geralt to już mistrzostwo świata. ;) Cockle nie ma startu do Rozenka. On niezależnie co mówi ma taką samą barwę głosu. Natomiast Rozenek potrafi tak modulować głos że pasuje on do każdej sytuacji idealnie.
 
Wiadomo, że jest świetna. Mówi tak, jak dziecko powinno - naiwnie i głupio. Mimo, że sporo przeszła dalej jest tylko dzieckiem. A Geralt - lepiej niż W2. Ale ja tam ogólnie do Geralta z dwójki podchodzę sceptycznie (mimo, że głębia głosu i ta cała chrypa to mistrzostwo świata). Brzmiał tam dla mnie jak typowy buc i koksu z amerykańskich gier. Tutaj jest o wiele bardziej naturalnie, a dzięki mimice możemy podziwiać jego emocje (uśmiecha się o wiele częściej).

Dubbing jest inny niż w W2. Jest o wiele bardziej naturalny i przyjemnie się go słucha.
 
Nie warto się tym sugerować, skoro Jaskier tam to Pacek, a nie Kopczyński.

Możliwe że to nie jest jeszcze ostateczna wersja obsady, gra dopiero co wyszła na światło dzienne, więc w tej kwestii wszystko może się jeszcze zmienić, iż Pacek nie będzie Jaskrem tylko kimś zgoła zupełnie innym.

---------- Zaktualizowano 16:10 ----------

No to ja już nie mam wątpliwości żadnych ;)

 
Last edited:
Top Bottom