Duke Nukem 4Ever

+
Duke Nukem 4Ever

Giera, na którą czeka się ponad 10 lat zasługuje zdecydowanie na osobny topik. Osobiście żywię spore nadzieje z najnowszym wydaniem księcia.. Trailer wypuszczony w 2001 roku zrobił na mnie swego czasu ogromne wrażenie, swoją drogą uważam go do tej pory za najlepszy w historii gier komputerowych. Połączenie niesamowitej muzy z dynamicznie zmieniającymi się scenami z samej gry + stopniowo dozowane napięcie sprawia, że moczę się w spodnie na samą myśl. Pomijając już kwestie jakości starego trailera, sama gra wyglądała cudownie i nawet dzisiaj z wielką chęcią zagrałbym w tamtą wersję. Btw dziwna sprawa z tymi produkcjami 3DRealms. Tak Prey jak i DN4E, kiedy były w fazie zaawansowanej produkcji, wyprzedzały pozostałe fpsy o całe mile świetlne- tak jęśli chodzi o grafe jak i pewne zastosowania dotyczące gameplayu. Prey przepadł, zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach. Zastąpiono go nieudolnie naśladującym oryginał klonem, który ukazał się nie tak dawno. Ci, którzy widzieli jak wyglądała ta gra w 1998 roku mogli poczuć się oszukani - nowy Prey nie ma prawie nic wspólnego z oryginałem, który był prawie 10 lat wcześniej na ukończeniu. Mało tego, został brutalnie odarty ze wszystkiego co czyniło tę grę wyjątkową. System Portali zmienił się nie do poznania i przypomina raczej niedorozwiniętego brata pierwowzoru. Możecie się o tym przekonać na własne oczy klikając >tu
 
Dobra spoko ale gdzie to można obejrzec !? bo co jak co jestem ciekaw tej sprawy a źródła nie mam !
 
Mi DN4E przypomina jeszcze inną historię. Kiedyś również była gra, na którą wielu graczy bardzo, bardzo długo czekało. Ta gra nazywa się daikatana, kiedy wyszła wiele osób w Polsce ochrzciło ją jako daikaszana, oby Duke nie podzielił tego losu.
 
Oż kryzys. Co to jest? Doom3 to wyglądał nawet lepiej niż to..... w tej grze nie ma nic rewelacyjnego na chwilę obecną. Mało tego, graficznie to rok 2004? Wolne zarty. Do tego ten dziennikarz i jego wkurzający śmiech....Mało tego, pokazują grę na monitorze CRT którego odświeżanie widać od razu... czy aby na pewno to w tym roku kręcone? Na LCD ich już nie stać?PS. Mas - nie, wspominaj za dużo bo Ci bielizny suchej braknie ;)
 
Spoko Iwona ale ja nie wiem czy mówisz o tym filmiku z 1998 czy o dzisiejszym teaserze !? Co do samej gry to dzisiaj niech się w d... pocałują ! Niestety ale jak dla mnie żadna rewelacja ! mówię to nie patrząc na filmik tylko odnośnie całej tej sprawy :-\
 
A ja patrzyłam na to z linka podanego przez Masa w pierwszym poście w tym temacie No, co od teasera: graficznie jest już dużo lepiej, no ale co oni pokazali w zasadzie? Nic. Od 10 lat bawią się w kotka i myszkę, a mnie ta gra nie interesuje...PS. jeśli tamto powstało już w 1998 roku to musiało robić wrażenie. Ale przegapili...
 
MasPingon said:
Mam nawet pewną teorię spiskową, która mówi że ktoś nie pozwolił tej grze ujrzeć światła dziennego, aby sztucznie spowolnić rozwój technologii i nachapać się na tym forsy.
powiedziałbym, że co najmniej prawdopodobne...
 
W sumie to ja na tym teaserze niewiele widzę więc nie mam nawet co powiedzieć a do Duke'a mam wielki sentyment, jak byłem łepek to była to chyba pierwsza gra multi, jeszcze po kablu, razem z bodajże Blood po nocach z kumplami młóciliśmy. Ta muzyczka :)
 
miałem DN:Time to kill na playstation, był szał. teraz, gdy tak patrzę na grę tak na chłodno, to idea była naiwna, ba, nawet głupia. biegać johnym bravo z giwerą i strzelać w ludzi-świnie ;]
 
Widzialem ten nowy teaser i moge powiedziec jedno...Po prostu mi sie kurde smiac chce ;D. A to "Stay Tuned" na koncu? To jakis zart!? :DJesli niektore scenki z teaser'a bylo z Gameplay'a gry, to wyglada ona naprawde beznadziejnie...
 
Widać korzystali z engina Dooma 3 ;pRaczej rewelacji nie należy się spodziewać ,ale to i tak nie zmienia faktu ,że wszyscy będą kupować tą gierkę :]
 
Mi sie podobał tekst ze strony CDA :"Twórcy Duke Nukem Forever nie poddają się i ponownie przypominają światu, że gra, którą robią od czasów wojny secesyjnej wciąż nie została wycofana z produkcji.":DJak dla mnie gra nigdy nie powstanie, zresztą jeden z jej twórców powiedział że wypuszczą ją, gdy będą mieli pewność że to najdoskonalszy FPS w historii gier :)A przy okazji - przez DN 3D miałem swego czasu szlaban na kompa :D
 
Gofer31 said:
Podobno dopieszczaja szczegoly...jasne :D
Dokładnie. Spore też jest już PRAWIE gotowe i dopieszczają szczegóły - tylko nie wiedzieć czemu premiera w grudniu...Po DukeNukem4ever nie oczekuję ósmego cudu świata.... cóż, jak go nie wydali wcześniej (kiedy była na to szansa) to teraz coraz ciężej na coś nowatorskiego i oryginalnego... jak dla mnie raczej kandydat do rozczarowania roku (bo czego to już nie naobiecywali - nie są w stanie tego zrealizować)...W każdym razie życzę im powodzenia. I obym się myliła...
 
DNF jeżeli wyjdzie pewnie będzie "tylko" bardzo dobre.Serio z tą premierą spore w 1/2 2008?
 
Top Bottom