Duke Nukem 4Ever

+
No tak! Na gram.pl byl nie tak dawno news o tym. I sie jeszcze wielce dziwili "DOPIERO w polowie 2008 roku" ale czemu "Dopiero"? Przeciez Spore mogl wyjsc nawet w 2009 roku :DNo ale juz nie przedluzajmy dyskusji o Spore ;)
 
MasPingon said:
Giera, na którą czeka się ponad 10 lat zasługuje zdecydowanie na osobny topik.
A bo ja wiem, czy taka gra zasługuje w ogóle na cokolwiek? Kolejna strzelanina, jakich wiele. Myślę, że wystarczyłoby napisać to w dziale o grach. No, ale skoro moderatorzy nie zareagowali, to widać się mylę ;). O ile miło się pocina i kopie dupy setkom potworów, o tyle robienie wielkiego halo z gry, która będzie kolejnym klonem kanonu: "Idź tam, rozwal wszystko co sie rusza" - nie ma dla mnie większego sensu. No bo i jakiż? Znowu będziemy biegać żywym arsenałem broni, znowu będziemy mordować wszystko na swojej drodze i znowu przejdziemy kolejnego FPS'a... Pewnie i tak ( o ile wyjdzie w ogóle... ) dorwę tę grę, przejdę i wywalę. No, chyba że zrobią z tego takiego Crysisa, którego mój sprzęt nie dźwiga na ustawieniach wartych odpalenia tego tytułu.Z FPS ( pomijając oczywiście opcję multi - tam gra się dobrze niemal we wszystkie tytuły, które nie wymagają tylko zabawy w "samolocik" ) podoba mi sie jedynie seria Call of Duty, Bioshock ( nie wiem dlaczego ]:-> ) no i Stalker.Do Duke Nukem 3D powracam też czasem, żeby się nacieszyć jedną z pierwszych gier 3D ;).
 

jiti

Forum veteran
Dorwall said:
Dorwall said:
Giera, na którą czeka się ponad 10 lat zasługuje zdecydowanie na osobny topik.
A bo ja wiem, czy taka gra zasługuje w ogóle na cokolwiek? Kolejna strzelanina, jakich wiele. Myślę, że wystarczyłoby napisać to w dziale o grach. No, ale skoro moderatorzy nie zareagowali, to widać się mylę
 
Gwrantuje wam ze jesli Duke wyjdzie w tym roku to bedą bić sie o palem pierszenstwa z Fallout3 w temacie najwieksza porazka roku.
 
Eee... Nie. Fallout będzie trochę inny ale na pewno co najmniej b.dobry!PSMoże zmieńmy nazwę tematu na: Gry na które czekamy. Bo mówimy tu i o Spore, i o DKN ,i o Falloucie.
 
Dorwall said:
Z FPS ( pomijając oczywiście opcję multi - tam gra się dobrze niemal we wszystkie tytuły, które nie wymagają tylko zabawy w "samolocik" ) podoba mi sie jedynie seria Call of Duty, Bioshock ( nie wiem dlaczego ]:-> ) no i Stalker.Do Duke Nukem 3D powracam też czasem, żeby się nacieszyć jedną z pierwszych gier 3D ;).
A Half-Life, heretyku?! ;p
 
A jednak coś się w tej materii jeszcze porusza ;)http://www.gram.pl/news_6gPiH,8_Pierwsze_ujecia_z_Duke_Nukem_Forever_od_7_lat.htmlI co powiecie na te fragmenty z gry?
 
Od pół-roku dopieszczają szczegóły... Tak czy siak żal ;pZ tej gry nic nie będzie ;p Nawet jeśli wyjdzie ;p
 
News na gram.pl"Okazuje się, że fragment gry Duke Nukem Forever, jaki został zaprezentowany w The Jace Hall Show, został nagrany jeszcze... w okolicach stycznia. M.in. takie informacje podaje George Broussard ze studia 3D Realms na internetowym forum firmy.W piątek pokazywaliśmy wam pierwsze ujęcia z Duke Nukem Forever od 7 lat. Mimo, iż nie były to bynajmniej półgodzinne ujęcia, to i tak część z graczy już zdążyła wytatuować na czole DNF-a "Prey 2" albo "dodatek do Dooma 3". Głównie ze względu na to, ze pokazane lokacje były zamknięte i dość mroczne. Jednak okazuje się, że cała gra taka nie będzie. Producent gry, George Broussard wpadł na oficjalne forum studia 3D Realms, aby nieco "wyprostować" opinie pojawiające się w Internecie: "To był tylko fragement etapu, którego akcja rozgrywa się wewnątrz tamy Hoovera. Jest tam też sporo otwartej przestrzeni oraz rzeczy, których nie było widać. Nawet nie byłem pewien, czy pokażą ujęcia z gry. Pierwotnie umawialiśmy się, że zaprezentują jedynie nagranie jak Jason gra i jego reakcje. Pokazali trochę tego i tego. W finalnej wersji gry będzie znacznie więcej do zobaczenia". Jak się okazuje, materiał pokazany w The Jace Hall Show został nagrany aż 6 miesięcy temu. Od tamtego czasu sporo w kolejnym Duke'u zostało zmienione i poprawione. Tak dla formalności, to oficjalnej daty premiery nadal ani widu ani słychu."
 
"I wtedy powiedział Pan: Zaprawdę łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niżli DNF wejść do królestwa Call of Duty, Dooma i Gears of War"Księga Elwera, werset 69 rozdział 666A poważnie, mój umysł nie potrafi pojąć, po jaką cholerę robią z siebie kretynów. Po czasie, jaki ludzie czekają na DKF to musi być rewolucja na miarę Dooma. No nie przyjmuje nic innego do wiadomości. Takie akcje są dla mnie śmieszne i szkoda czasu, żeby takie informacje o DKF czytać. W końcu ludziom się znudzi i oleją grę. Gratulacje dla 3D Realms -.-
 
Top Bottom