Dwa pierwsze screenshoty z dodatku Krew i Wino ujawnione!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Dwa pierwsze screenshoty z dodatku Krew i Wino ujawnione!



Rok 2016 już co raz bliżej, a z nim drugi dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino! Przedstawiamy dwa pierwsze screenshoty z dodatku Krew i Wino!

“2015 już prawie za nami! Był to świetny rok dla gier z otwartym światem oraz oczywiście dla Wiedźmina. Był to również bardzo intensywny czas dla całego zespołu pracującego nad tytułem, który do tej pory zdobył ponad 300 nagród (niesamowite uczucie!). Musieliśmy przezwyciężyć wiele trudności, aby znaleźć się tu gdzie jesteśmy dziś i udało nam się to przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu - to jest również Wasz rok,” powiedział Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD PROJEKT RED. “Krew i Wino, drugi dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zbliża się wielkimi krokami. To nowa, wielka lokacja, która różni się znacząco od podstawowej wersji gry oraz pierwszego dodatku. Zawiera ona równie dużo nowych historii, emocji oraz wyzwań, które tylko czekają, aż je odkryjecie,” dodaje Tomaszkiewicz.

Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna przygoda osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina – Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu. Geraltowi będzie musiał stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin. Obecnie, Krew i Wino jest dostępny jako część Pakietu Dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon -- więcej informacji znajdziecie tutaj.







 
Dałngrejd, jaskrawe, cukierkowe, płaskie, niska rozdzielczość tekstur.

Nie no beka, są wspaniałe, widoki lepsze niż w Kaer Morhen :p Znowu będę spacerkiem łaził po okolicy. Tylko żeby mi nie było takiego LoD jak w Novigradzie! :D
 
Nie no, przezajedwabiste, REDzi nie przesadzali mówiąc, że klimat będzie całkiem inny niż w podstawce.
Ale nurtuje mnie pewne pytanie - co do cholery się stało z chmurami ma drugim screenie :p? Wyglądają jak żywcem wyjęte z rysunku jakiegoś przedszkolaka.
Chociaż z drugiej strony - ma to swój urok :D
 
Bardzo ładnie to wygląda, świetna robota i nawet z tego co widze ta nieszczęsna mgła została wyrzucona z silnika, czy się myle :p ? Swoją drogą zauważyliście że te zrzuty musiały być zrobione z jakiegoś materiału filmowego bo mamy czarne paski na górze i dole, więc zapewne te ujęcia są z trailera który zobaczymy w przyszłości. :p
 
Bardzo ładnie się te krajobrazy wpisują, w moje wyobrażenie bajkowego królestwa.

:hatsoff:
 
Aż kurna odżyłem! I znów się jaram jak Sabrina Glevissig na stosie! :D
Wygląda to mega! Czekam :)
Ustawienia low, tryb okienkowy i 20 fps'ów powracajcie :p bo czego to się nie robi dla Wiesia ;)
 
Brak słów, wygląda to fenomenalnie. Niesamowite widoki:happy2:

I jak tu teraz wytrzymać te kilka miesięcy...:geraltsad:
 
Top Bottom