Dwa pierwsze screenshoty z dodatku Krew i Wino ujawnione!

+
Wcale ładny, piii, domek, jak to rzekła pewna nastolatka
Architektura cieszy oko, chociaż funkcjonalności zdecydowanie mniej niż wyglądu, no ale skoro to elfia budowla, leciutko jeno przerobiona przez samego Faramonda, to trudno się przyczepić.
Tylko jeszcze niech chłop przy wozie nie reperuje tego koła przez cały czas, a panowie w bramie niech nie wymieniają tych samych dwóch zdań za każdym razem, gdy się obok nich przejdzie.
Miasteczko wygląda na inspirowane architekturą obszaru śródziemnomorskiego.
 
Last edited:
Piękności... Tylko te Beauclair trochę takie wyludnione, mam nadzieję, że finalnie takie nie będzie ;)
I albo mi się zdaje, albo grafika uległa poprawie. Roślinność chyba jakoś ładniej się prezentuje na moje oko i w dodatku smog został ograniczony.
 
Fajne, ale moje pierwsze skojarzenia po tym zameczku to...

A mi się kojarzy z tym:


i z tym:

 
Zdecydowanie nie tak sobie Toussaint wyobrażałem, ale niech Wam będzie :p Screeny całkiem ładne, chociaż niewątpliwie macane fotoszopem.

BTW. Patrząc na pierwszego screena za nic nie mogę się pozbyć wrażenia, że to jakieś współczesne meksykańskie miasteczko :troll:
 
Wygląda przepięknie ale czy to oznacza że pierwsze screeny z patcha 1.12 zobaczymy po dodatku ?
 
Poza tym tamten miał czapkę
Ten też ma.

No i jeszcze to wypatrzyłem. Ciekawa miejscówka - wygląda na wylot kanałów. Ciekawe na ile będzie to skomplikowana śieć? Czy tylko kilka korytarzyków?
Chociaż zbytnio nie liczę na coś bardziej skompliowanego. A bardzo lubię wszelakie lokacje ,,pod ziemią'', bo często są po prostu klimatyczne i straszne (to znaczy powinny takie być).
 
Last edited:
Boszzz, ale miodnie!
Aż chce się usiąść wygodnie w fotelu na balkonie, otworzyć butelkę wina i podziwiać widoki. Już zacieram ręce na radosną eksplorację!
Idealne miejsce na urlopik, a wzmianka o krwawym sekrecie tylko jeszcze potęguje chęć wykrzyczenia - dawać mi ten dodatek już natychmiast! ;).

Fajne, ale moje pierwsze skojarzenia po tym zameczku to...
Neuschwanstein robi na żywo rzeczywiście duże wrażenie, ale do screena się nie umywa. Przez te filigranowe elementy budowla kojarzy mi się raczej z Rivendell ;)
Drugi screen natomiast na odległość pachnie śródziemnomorskim klimatem, leniwym trybem życia umilanym winem i sjestą.
Jakież to piękne!

 
Mnie najbardziej ciekawi czy da się wejść na tę górę



Oj Geralt długo by zjeżdżał, istny supergigant
 
Last edited:
Im dłużej oglądam te screeny, tym coraz bardziej mi się podobają :). I koledzy wyżej mają rację, mi też od razu zamek skojarzył się z Neuschwanstein. Już nie mogę się doczekać. Dlaczego nie możemy tego dostać na święta :(. Akurat tak dużo wolnego czasu by było na granie :).
 
Pierwszy screen, kolory kamieniczek na dole po lewej jak z Zamościa :) Poza tym piękne to Panie i Panowie REDzi. Grafika jakby też ulepszona. Nic tylko się cieszyć i jedynie żal, że jeszcze tyle trzeba czekać.

A takie fajnie skojarzenie z Neogafa


 
Last edited:
Cudowne widoki.
Błagam o jakiś wymagający jak bossowie w "Sercach z Kamienia" turniej rycerski. W innym razie się zawiodę. Błagam !

Ed.
I rycerza panny Jagódki.
 
Top Bottom