Dwa wpieniające błędy ....

+
Mam pytanie bo już mnie to za bardzo wkurza. Co się dzieje z błędem... PRZECIWNIK UTRACIŁ POŁACZENIE ?? To nie jest normalne bo wcześniej tego nie było... W każdej grze lag przez to jest a nie wspomnę o wydarzeniu sezonowym (szał bitewny) gdzie nie da się w to grać przez to że co chwila przycina ...
Drugie pytanie.
Kiedy zostaną naprawione karty które są kartami zwykłymi a nie można ich przemienić na premium ?
 

Attachments

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    54.2 KB · Views: 66
Last edited by a moderator:

Lexor

Forum veteran
1. Wcześniej tego nie było w takiej skali, bo nie było Gwinta na telefonach - to głównie mobilni gracze np. wyłączają aplikację Gwinta zamiast się poddać.

2. Jak mają zostać naprawione? Aby dostać wersję premium trzeba karty osobno utworzyć / dostać z beczki (w przypadku kart z talii startowych) lub zakupić Wojnę Krwi (w przypadku kart z Wojny Krwi).
 
Co do kart zwykłych których nie można zamienić na premium (np. Geralt z Rivii) to powodem jest to że ta karta występuje w talii startowej i nie można ich zamienić na premium przez niszczenie zwykłej wersji. Nie można też zamienić na premium kart z Wojny Krwi (Barnaba, Raynard Odo, Gudmund itp.). Trzeba zagrać w Wojnę Krwi i znaleść je w grze żeby je odblokować w Gwincie.

Jeżeli chodzi o błąd "Przeciwnik utracił połączenie" to nie jest nic nowego w Gwincie, czasem tak się zdarza. Nie zdarza się to jednak nagminnie. Po raz pierwszy miałeś do czynienia z tym błędem?
 
Co do kart zwykłych których nie można zamienić na premium (np. Geralt z Rivii) to powodem jest to że ta karta występuje w talii startowej i nie można ich zamienić na premium przez niszczenie zwykłej wersji. Nie można też zamienić na premium kart z Wojny Krwi (Barnaba, Raynard Odo, Gudmund itp.). Trzeba zagrać w Wojnę Krwi i znaleść je w grze żeby je odblokować w Gwincie.

Jeżeli chodzi o błąd "Przeciwnik utracił połączenie" to nie jest nic nowego w Gwincie, czasem tak się zdarza. Nie zdarza się to jednak nagminnie. Po raz pierwszy miałeś do czynienia z tym błędem?
Akurat ten błąd zdarza mi się juz od dobrego miesiąca w każdej ale to każdej grze ...
 
Ja wczoraj miałem taki przypadek po raz pierwszy. Zaznaczam ze gram od ponad miesiąca tylko na androidzie i przez ostatnie 2 tyg tylko szal bojowy. Może u cb jest jakiś problem.
 
Nie jest to błąd, po prostu ktoś się rozłącza. U mnie w pracy internet działa beznadziejnie i często w ogóle się nie mogę połączyć z serwerem grając na smartfonie.
 
Mowa tu o grze na pc a problem z połączeniem nie mam bo mam bardzo dobry i stabilny Internet z upc.
 
Twój przeciwnik zamiast się poddać lub spasować, rozłącza się. Czasami, jak w moim przypadku, może być nie stabilny internet i u mnie pojawia się informacja, że to ja utraciłem połączenie.
 
Top Bottom