Dwuetapowe logowanie error

+
Witam, zainstalowałem na Iphone 7 Gwenta, wczesniej grałem juz na PC wiec chciałem użyć tego samego konta, po zalogowaniu musiałem wpisać kod z wiadomości mailowej na mojej skrzynce, ale nie ma go tam. Mail nie przychodzi od wczoraj, pomimo że w koło wysyłam go ponownie, w folderze "spam" też nic nie ma... Prosiłbym o jakąś pomoc
 
U mnie akurat na tym samym modelu nie prosiło o kod weryfikacyjny. Może spróbuj wyłączyć podwójną weryfikację i jeszcze raz się zalogować. Jak się nie uda, to zostaje pisać ticketa do supportu goga,
 
Mam to samo. Wszystko stało się po tym jak próbowałem zalogować sie na Androidzie do Gwinta. Teraz gdziekolwiek nie spróbowałbym się zalogować to nie mogę, bo mi mail z kodem nie przychodzi.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Hej, mały update od GOGa :)

Nasze maile mogą być opóźnione w wyniku skanowania wiadomości, dlatego zaleca się dodanie adresów "@gog.com", "@email.gog.com","no-reply@gog.com" oraz "no-reply@email.gog.com" do listy kontaktów. Zauważyliśmy jednak wzrost zgłoszeń dotyczących skrzynek zarejestrowanych na wp.pl oraz o2.pl, lecz po naszej stronie wszystko działa bez zarzutów.

Jeśli wcześniejszy sposób nie zadziała, rozważ proszę kontakt z obsługą klienta Twoich dostawców, lub skontaktowanie się z naszym działem pomocy w celu zmiany adresu e-mail, przypisanego do konta.
 
Mam pewien problem przy otwieraniu gry na androidzie. Zazwyczaj było tak że po kliknięciu ikony Gwinta, gra od razu ładowała się i otwierała. Minimalizowanie gry na niedługi czas, również nie sprawiało problemu gdy powracała do pełnego ekranu. A od ok 1,5 miesiąca za każdym razem gdy uruchamiam grę najpierw jest okno logowania i muszę wpisywać hasło. Wcześniej okno logowania w ogóle się nie pojawiało. Znajomi nie mają takiego problemu. Nie wiem skąd to się wzięło... Czy można coś z tym zrobić aby gra pomijała wpisywanie hasła za każdym razem, tak jak to było wcześniej?
 
Top Bottom