Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Widać, że niektórzy mają tak aż tak wąskie horyzonty myślowe i nie potrafią patrzeć na to z innego punktu widzenia niż politycznego. W tym wypadku trzeba patrzeć na sprawę z marketingowego punktu widzenia... Nie chodzi o to czy Obama jest dla ciebie autorytetem, czy nie. Liczy się to, że jego słowa będą cytowane przez wielu, nie tylko w Polsce. Marketingowo jest to strzał w dziesiątkę i nie mam pojęcia, dlaczego niektórzy smęcą. Chociaż jakby się zastanowić, to smęcą ciągle te same osoby. No cóż, tacy ludzie...
 
Wie ktoś czy jest coś nowego w CD-Action, czy tylko powtórka ze starych wiadomości? Bo nie wiem czy warto kupować :p
 
Właśnie skończyłem lekturę nowego CDA i właściwie to większość tych informacji już była. Przykuł moją uwagę jeden fakt. Według Smugglera w Wiedźminie 3 pojawi się Nilfgaard(!?). Nie wiem jak to rozumieć czy chodzi tu o północ zajętą przez Państwo Słońca czy może wybierzemy się dalej na południe. Novigrad zupgradowano o kilka nowych szczegółów z Senzonu Burz. Miecze i zbroje mają wyglądać różnie zależnie od tego jak je ulepszyliśmy i zmodyfikowaliśmy. Główne postacie będą odgrywać ci sami aktorzy. Podobno pojawią się też morskie potwory które jednakże nie będą możliwe do pokonania. Autor przypuszcza, że zapewne będzie trzeba unikać kontaktu z nimi podczas rejsów. Wspomniano już, że gameplay zobaczymy już niedługo (o Bogowie nowa wersja SOON) najprawdopodobniej na E3, ale to już i tak wszyscy wiemy ;) . Generalnie to wszystko.
 
Last edited:
Na TVN BIS był pokazany akurat stan giełdy i jak przed wypowiedzi Obamy CDP było na 0.00 to po był już na 0,5% na plusie, a liczby nie kłamią :)
 
Wioska na nowym arcie jest chyba znajoma, występuje w trailerach i płonie (na arcie widać spaloną strzechę jednego z domów). Za czasów poprzedniego e3 było mówione o jednym z głównych kłestów, kiedy to wiedźmin udaje się do wioski, na którą napadł Gon. Z tego co pamiętam, ta wioska miała raczej skandynawską nazwę i była gdzieś na archipelagu, a ta na arcie wygląda na Ziemie Niczyje, bo krajobraz raczej niezimowy. Poza tym koleś z trailera z VGX pochodzi z tej wioski, a mówi o drakkarze z paznokci (mitologia nordycka) tak więc nie wiem co myśleć. Jakieś pomysły?
 
Ale że... Jaka wioska? Są jakieś nowe arty? Jeśli chodzi o tą płonącą wioskę nocą to art już był, i to dość dawno, na rosyjskiej stronie. Jeśli nie, to proszę by ktoś zapodał na forum :)
 
Cz tylko mi ten nowy art przypomina to?

http://www.kaermorhen.ru/uploads/Village_rgb.jpg

@shasiu
No ale bez przesady - ja wiem, że nowe forum nie zmula tak samo, jak stare i człowiek może sobie troszkę pofolgować, niemniej jednak wrzucanie dziesięciomegabajtowego obrazka w formatkę IMG jest cokolwiek nierozsądne... Usuwam rzeczoną formatkę.
Szypek
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Wioskę już widzieliśmy na starszym arcie, niby nowy obrazek, ale zawartość już nie bardzo. I to są raczej Ziemie Niczyje
 
Tylko że spalone domy, bajzel i ogólny układ wioski kojarzą się z wioską z trailerów, a tamta była na Skellige, co jest udowodnione naukowo
 
@nomador , skąd pewność że tamta wioska była na skellige? Z tego co wiem REDzi akurat mieszają na trailerach urywkami z różnych miejsc. Np na VGX mieliśmy urywki z Novigradu, oraz jeden z Ziemi Niczyjej. Ten art to zdecydowanie ziemia niczyja, nie poznajesz słowiańskiego klimatu który wylewa się z tego obrazka? :p
 
Wątpie, postacie jakoś nie przypominają tych nordyckich. Jak ktoś widział ten urywek gameplayu który wyciekł to zobaczy że w Skellige inaczej się ubierają. Dla mnie to typowa słowiańska wioska, wypisz wymaluj.
 
Top Bottom