Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A ja słyszałem, że jak Armstrong i Aldrin wylecieli z ziemi to zamiast na księżyc dolecieli na tą skorupę, a tam siedział sobie Bill Muray na leżaczku i pił Mai Tai, a kiedy do niego podeszli to powiedział "I tak nikt wam w to nie uwierzy", dlatego nazbierali jakiś kamoli i wymyślili bajkę o lądowaniu na księżycu. :troll:
 
Czterech słoni, jeśli już o tej wersji prawdy mówimy. Ale to są jakieś hinduskie mity. Prawdziwa prawda jest tylko jedna: cztery krokodyle.

Mówię o podejściu Terego Pratcheta - tam czwarty "Elefant" został kicknięty przez kometę albo inny meteoryt :D i "teraz" dysk na trzech słoniach leży

-----------------------

Ed.
Piąty. Rozbił się na dysku, dzięki czemu powstały wielkie kopalnie tłuszczu.
Pozostałe cztery elefanty czują się dobrze (o ile można się tak czuć mając dysk na grzbiecie).
Aaa...aa....aa.. Fakt :cheers: twoje zdrowie ;)

(piąty nie czwarty element :p).
 
Last edited:
Oj, zaprezentowane zdjęcia jakoś mnie nie powalają. Triss faktycznie tę szczękę ma ciut za wydatną, Yen wygląda, jakby się urwała z imprezy dla tru metali, a Ciri jakoś nie kojarzy mi się z bluzeczkami w stylu białe giezło i żeby cyc był. Saskię przemilczę, bo wygląda tu zupełnie nijak. Mam nadzieję, że to wina fotek, a nie całego konceptu cosplayowego.
 
Ło panie, nie wierzę, że to piszę ... ale ... ale ... Triss nie jest ładna :( Delikatnie rzecz ujmując.

Chyba pora zacząć myśleć nad przebraniem :D
 
Last edited:
Ja mam pytanie, czy Yen i Ciri mają narysowane brwi? Tak to wygląda, a przy Ciri to sprawia bardzo złe wrażenie.
 

Guest 3669645

Guest
Nigdy nie widziałem ładnej i pasującej do swojej roli cosplayerki, także bez zaskoczeń. To tylko cosplay, ziew.

Najlepiej ze wszystkich wypada Yennefer. Poniżej przeciętnej, ale na pewno lepiej niż koleżanki obok. Na filmie prezentuję się dużo lepiej niż na fotce.
Z Ciri to w sumie tragedii nie ma. Nawet podobna do wersji z gry. Ale mogłoby być duuuużo lepiej, fakt.

A Saskia... Na początku się roześmiałem, teraz się poważnie zastanawiam, o co tu chodzi -_O
 
Co do cosplay Ciri, to jeszcze dopowiem, że te oczy wyglądają dla mnie naprawdę dziwnie, jakby były naklejone na powieki, niż były szkłami kontaktowymi.
Rozumiem, że Ciri miała duże zielone oczy, ale coś imho tu nie wyszło patrząc na aranżację koleżanek, u nich oczy (szkła kontaktowe) są naturalne ;)
 
http://static.cdprojektred.com/thewitcher/gfx/cosplay/Background.jpg

Niestety ale wygląda to słabiutko...
Nie wiem, moze później na jakimś pokazie dziewczyny będą się lepiej prezentować...

Tris - wygląda... nieładnie i jak jakaś cholerna postać z mangi...
Yennefer - wydaje mi się, że będzie ok (oglądając https://www.youtube.com/watch?v=BFxF8mnlZcM ), brwi tylko na opbrazku wygladają tak paskudnie.
Ciri - po Tris kolejna porażka, manga pełną gębą, choć duże oczy trzeba zaliczyć na plus. Ale blizna za ładna, to powinna być brzydka blizna... (małe wtrącenie o Geralcie i obrazku http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=4783&d=1405470824 - na fanowskim wygląda lepiej = gorzej, zmęczony itd. blizna mogła by być brzydsza) co to jest za blizna, ktoś jej witką w twarz strzelił????? Ludzie.. .Redzi no dajcie spokój, poza tym Ciri miała włosy opuszczone na policzek, maskowała bliznę....
Saskia - na razie wygląda nijako... wygląda wręcz na dziołchę bez charakteru...

Wszystko może sie zmienić podczasfilmików itd...

Ale do wyboru cospelek został chyba wybrany ktoś z "gustem".... Mangowym... nie wiem jak to określić... Przecież było tyle dziewczyn, które chociaż by pod Tris się "podszywały" i miały charakter i wyglądąły ładnie, nie mówiąc o prezencji i trzymaniu się jako tako lore... np. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=83251

A TU JAKIEŚ CZARODZIEJKI Z KSIĘŻYCA chyba tak to było Redzi.... eh...


---------------

Edit.
Przepraszam, ale nie mogę
Tris wygląda tu jak "pani lekkich obyczajów"... kurna, o niektórych czarodziejkach można było to powiedzieć, ale nie o młodej, jeszcze nie zdemoralizowanej do końca Tris....

Ciri biegła przez las i ją gałązka chlasnęła w policzek.....(pewnie cholernie "strasznie" bolało)

Yennefer - będzie miała charakter
Saskia - Nie..
 
Last edited:
Yen ładnie, Triss dziwnie, Ciri nie pasuje, a Saskia w tym stroju i z tą miną wygląda jakby to nie był cosplay tylko rola w filmie *romantyczno-przygodowym-akcji*. Może copslay Saskii został dobrany pod poziom rodzimego voice dubba? :D
 
Yennefer wygląda zdecydowanie najlepiej, Ciri z kolei najdziwniej. W paintcie jej domalowali te brwi i oczy? :blink: I co tam robi Saskia?
 
O ile pamiętam Pangratt, Saskia, Letho i Sheala powiedzieli, że już nigdy się nie spotkamy, a ponieważ Letho będzie na 100% w 3, to zapewne resztę naszych śmieszków również spotkamy podczas ganiania za gonem.
 
Co do cosplay Ciri, to jeszcze dopowiem, że te oczy wyglądają dla mnie naprawdę dziwnie, jakby były naklejone na powieki, niż były szkłami kontaktowymi.
Rozumiem, że Ciri miała duże zielone oczy, ale coś imho tu nie wyszło patrząc na aranżację koleżanek, u nich oczy (szkła kontaktowe) są naturalne ;)

U Ciri szkła są takie same jak u innych - dziwne to prawda. Wrażenie dużych oczu robi "malunek". Podmalowane oczy czarną karetką - efekt dobry, tylko czemu jej się oczy świecą...

------------------

O ile pamiętam Pangratt, Saskia, Letho i Sheala powiedzieli, że już nigdy się nie spotkamy, a ponieważ Letho będzie na 100% w 3, to zapewne resztę naszych śmieszków również spotkamy podczas ganiania za gonem.

Saskia - nie mówimy tu o grze aktorskiej (głos) ale o samej postaci - była ciekawa. Miała charakter, była smowkiem, była babą co lała innych gdy trzeba było i robiła to w dobrym stylu...Ja chciałbym w grze zobaczyć jeszcze jednego "złotego" smoka, choćby w ludzkiej postaci, w końcu to przyjaciel Geralta.

Reszta postaci powinna także przeżyć, jeśli Geralt z gry miał zachowywać się jak Geralt z sagi.
 
Last edited:
Nie wiem co wy sobie wyobrażaliście, albo jakie wymagania mieliście ale ciężko wybrać kogoś kto się tym zajmuje profesjonalnie i będzie odpowiadał wyobrażeniom każdego z osobna, jest to nie możliwe. Dodając do tego że REDzi mogli wybierać prawdopodobnie tylko ze Stanów z racji Comic Conu na którym owe panie będą to wcale mnie nie dziwi że wygląda to jak wygląda. W sumie to ani mnie to ziębi ani grzeje.


PS. najciekawszym elementem z tego wszystkiego jest to że prawdopodobnie wypłynęło kto będzie podkładał głos pod anglojęzyczną Yen http://www.imdb.com/name/nm1424599/ :p - tak przynajmniej gadają na interze :p .
 
Last edited:
Dziewczyna od Yennefer jest z Australii, ta od Triss bodaj z Hiszpanii, do USA to kawałek mają :p Pozostałych dwóch nie kojarzę.

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi zawodami? Te cztery dziewczyny będą prezentować swoje kreacje, a ludzie głosować na najlepsze czy to tylko reklamówka-zachęcajka do udziału w cosplayu fanów?
 
Nie chodzi o to żeby przeżyli czy nie, tylko ktoś się pytał co tam robi Saskia skoro nie będzie jej pewnie w W3, to kulturalnie wyjaśniłem czemu myślę że będzie i zgadzam się Saskia to ciekawa postać, tylko jej aktorka wypowiada wszystko z taką pompatycznością w głosie, że aż to brzmi nienaturalnie.
 
Oczy dziewczyny od Ciri wyglądają dziwnie, bo ma w photoshopie wyczyszczone białka i poprawione źrenice. Przez to stały się nienaturalne.
 
Top Bottom