Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ciri dramat, zaraz jej te cycki zza koszuli wystrzelą, do tego karykaturalne brwi i w ramach wisienki na torcie seksi minka. Mam nadzieję, że blizna w grze będzie u Jaskółki bardziej zaakcentowana.

Yennefer najlepsza z całej ekipy, świetnie się prezentuje w materiale filmowym.

Saskia, brak słów.

Triss może być, choć ni jak z twarzy się ma do growego pierwowzoru.

Generalnie wydaje mi się, że panie o lore nie wiedzą nic, dostały jedynie materiały przedstawiające stroje i przystroiły się na modłę typowo targowego cosplayu.

Niniejszym meham.
 
Triss (ew. Kapitan Szczena) jest ok, szczęka faktycznie za duże, ale reszty czepiać się nie będę.
Yen, najlepsza z czwórki, w filmiku jeszcze lepiej niż na zdjęciu.
Ciri, prędzej wygląda na zadbaną kobietę koło 40 niż na dziewczynę ok 20 lat, tak to poza blizną lekko za słabą, też tragedii bym nie robił.
No ale Saskia to przednia jest, słabszego cosplayu to chyba nie widziałem w życiu. Wiem, że wieśniaczka, ale ludzie, bez przesadyzmu...

E: Że tak się jeszcze zapytam, co się stało z medalionem wilka na końcu, grafik dolnej szczęki mu zapomniał zrobić?
 
Last edited:
Generalnie wydaje mi się, że panie o lore nie wiedzą nic, dostały jedynie materiały przedstawiające stroje i przystroiły się na modłę typowo targowego cosplayu.

Oj, nie mógłbyś się bardziej mylić Nars. Serio. Wszystkie są wielkimi fankami serii.
 
Oj, nie mógłbyś się bardziej mylić Nars. Serio. Wszystkie są wielkimi fankami serii.

Ale niestety poza Yennefer wszystkie wypadły słabo, w każdym razie na tych fotkach.
 
Ale niestety poza Yennefer wszystkie wypadły słabo, w każdym razie na tych fotkach.

Nie no, Triss wygląda OK, ciuchy jak na trailerze, fryzura całkiem w porządku, nie jej wina, że ma tak mocno zarysowaną szczękę. IMHO dziewczyna zrobiła co mogła. Natomiast Ciri i Saskia (?) rzeczywiście dużo poniżej oczekiwań. No ale to tylko zabawa, nic czym mógłbym się przejmować w kontekście nadchodzącej gry.

PS. A teaser jest super zrobiony, niby nie ma w nim nic nadzwyczajnego, a cieszy oko i kolejny raz jest mi smutno, że polscy filmowcy dysponując takim materiałem źródłowym jak Wiedźmin zrobili takie popłuczyny. I niech mi tutaj nikt nie zwala na budżet.
 
Last edited:
O kurde to jest saskia, pierw myślałem, że albo Angouleme(wiem nie ma kreski Smiki55), albo Milva.
 
Sorry ale Triss przypomina mi Ciri ujdzie chociaż bizna mogłaby być większa i cycki bez push-upów, mniej wypchane. Jakoś nie kojarzy mi się żeby Ciri była ekstra laską, księżniczką bardziej z taką wojowniczką co to brudu i krwi się nie boi. Sama też sporo przeżyła..
Saskia pulchna ii hmm jak dziewczyna z pola...kiepsko.
Ogólnie to tylko Yen i Geralt na plus :)

E: Sorry Redzi wiem że się staracie, promujecie itd. ale tym razem fotka wygląda średnio może jest lepiej? Któż to wie..Zawsze byłem podjarany i popierałem teraz mi akurat się nie podoba.
 

Attachments

  • roz1664067.jpg
    roz1664067.jpg
    20.5 KB · Views: 23
Last edited:
No ale to tylko zabawa, nic czym mógłbym się przejmować w kontekście nadchodzącej gry.

Niby tak ale skoro to niby oficjalny cosplay mający promować grę to można się było bardziej postarać (przeglądałem ich fotki na facebooku, niektóre kreacje były naprawdę świetne, dużo lepsze niż te z Wiedźmina), względnie znaleźć bardziej pasujące dziewczyny.
 
Dla mnie to Geralt, dla Ciebie dziad. I co z tym fantem zrobimy? A dla innej znów osoby sexy laska, każdy może interpretować jak chce.
 
Wszystkie ładne, ale jakoś nie pasują. Sam nie wiem dlaczego. Może dlatego, że zbyt sztucznie to wszystko wygląda... Włosy, oczy, brwi. Wiadomo, że w przebierankach sztuczność jest nieunikniona, ale chyba za bardzo rzuca się to w oczy.
 
Last edited:
Top Bottom