Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Płatność przy odbiorze jest no cóż, bez sensu i zbyt ryzykowna.
Zbyt ryzykowna? Dla kogo? Chyba nie dla osoby kupującej. Bez sensu? Bo przydałby się napiwek kurierowi, bo czasem do kosztu przesyłki trzeba dopłacić kilka miedziaków?
 
Najzwyklejszy w świecie przelew.
Płatność przy odbiorze jest no cóż, bez sensu i zbyt ryzykowna.

Tak, całkowity bez sens. Nie dość, że moje pieniądze są bezpieczne, mogę sprawdzić przesyłkę przez podaniem pieniędzy kurierowi to jeszcze dostaje ją pod drzwi. Bez sensu i za dużo ryzyka :rly?:
 
Najzwyklejszy w świecie przelew.
Płatność przy odbiorze jest no cóż, bez sensu i zbyt ryzykowna.
Hahaha pierwszy raz się spotykam z taką opinią. :D W jaki sposób płatność przy odbiorze jest zbyt ryzykowna? Może chodzi o to, że kurier mnie pobije? :hai:
 
Tylko było czekać na taki komentarz.
Mówię w przypadku opłacania preoderu płatność przy odbiorze nie ma najmniejszego sensu @seboghotic.

Twórcom się to raczej nie opłaci.
 
Last edited:
Tylko było czekać na taki komentarz.
Mówię w przypadku opłacania preoderu płatność przy odbiorze nie ma najmniejszego sensu @seboghotic.

Twórcom się to raczej nie opłaci.

 
Czy jest jakaś różnica między pre orderem, a kupieniem w empiku po premierze ?

Do Empiku trzeba iść, a tak przyniesie ci kurier prosto do domu. Poza tym, zamawiając przed premierą masz gwarancję że dla ciebie nie braknie, a może się tak zdarzyć jak się ludzie rzucą tratując mniejszych i wolniejszych (na premierze Diablo 3 tak było, a parę godzin później nie było już ani sztuki w sklepie w którym kupowałem) ;) No i niewykluczone, że cena, w Empiku raczej drogo mają.
 
no to można powiedzieć ze będziemy o kilkanaście godzin w plecy bo w takich empikach chyba o 00:00 będzie sprzedaż.
 
Eee... te ewentualne kilka(naście) godzin to chyba nie problem. Ja w każdym razie nie mam takiego. :whistle: Zagrać - zagram. :)
 
Sformułowanie "NAJPÓŹNIEJ w dniu premiery" pozostawia jednak cień nadziei na to, że gra przyjdzie PRZED premierą.
 
Top Bottom