Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
''Dodatkowe cztery miesiące testów i dopracowywania dają nam dodatkową gwarancję uzyskania jakości oczekiwanej przez nas i naszych odbiorców''- Czyli pierwotnie premiera miała być w październiku .
 
Last edited:
Luty 2015 może będzie premiera na moje urodziny albo w terminie zbliżonym, nie płakać jeżeli ma wyjść Wiedźmin w 2014 ale o takim stopniu zabugowania jak Gothic III to ja już wolę początek 2015 - właśnie ten luty 2015 w sam raz na urodziny w zimowe wieczory, CRPR wie co robi.
 
Tak czytając między wierszami znalazłem info, że w tym roku mają jeszcze coś wypuścić: "Mamy nowy projekt, zupełnie innego typu niż Wiedźmin 3. Zadebiutuje jeszcze w tym roku." Dalej coś piszą o planszówce i komiksach, więc to raczej nie o to chodzi. Więc może coś z krakowskiego studia? Ale tego dopiero w przyszłym tygodniu się dowiemy...
 
@BeksaLala
Ciekawe. Ostatnio wzrastał hype na erpega papierowego. Wietrząc interes, proponowałem nawet twórcy "Gry Wyobraźni" z 2001 wspólne dokończenie II edycji i wydanie jej pod skrzydłami cdp.pl, jak postąpił Trzewiczek z planszówką.
 
Last edited:
„W wielu obszarach Dziki Gon zapowiada się lepiej niż pierwotnie zakładaliśmy. Dodatkowe cztery miesiące testów i dopracowywania dają nam dodatkową gwarancję uzyskania jakości oczekiwanej przez nas i naszych odbiorców. Wierzymy w ogłoszoną datę premiery i jesteśmy zdeterminowani, żeby jej dotrzymać .
A jednak premiera miała być w Październiku ehh :)
 
Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale sporo osób (w tym i ja, wciąż 9800 GT :) ) będzie miało aż blisko rok czasu na ewentualny upgrade (złożenie nowego) kompa + jeszcze Maxwelle od Nvidii wyjdą. O nowych materiałach, a już takich bardziej konkretnych typu gameplay, to można zapomnieć na conajmniej kilka miesięcy. Buuuuu ;)
 
Tym samym czuje że przesunie się premiera Cyberpunka na co najmniej 2016 bo niema takiej możliwości aby Wiedźmin i Cyberpunk 2077 wyszły w tym samym roku, chyba że rok kalendarzowy ten sam a fiskalny różny ale mocno wątpię. Nawet tacy giganci jak Ubi nie wydają dużych gier blisko siebie a co ma powiedzieć CDPR
 
No to mamy marcowy ''komentarz firmy'' Swoją drogą, gdyby ludzie którzy pracują nad cyberpunkiem 2077 dołączyli do prac nad w3 to premiera z pewnością byłaby w 2014.
 
Last edited:
Ano prawdą stało się powiedzenie Marcina: "W marcu jak w garncu."
 
Last edited:
No to panie i panowie ja widzę jedno wyjście dla Nas, znaczy fanów. Wspierać teraz studio, a nie narzekać i o pomstę do nieba wołać. Wiedźmin 3 jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oczekiwanych tytułem obecnie i całkiem możliwe, że zwyczajnie bańka hype'u przygniotła develweloperów na tyle, że boją się czy byliby w stanie dać ludziom to czego oczekują. Teraz bańka pęknie, trochę wygórowane oczekiwania się wystudzą. To nie jest zdrowe jeśli światek graczy czeka na jakiś tytuł jak na drugie przyjście zbawiciela. Praktycznie żaden tego typu tytuł nie sprostał oczekiwaniom graczy i czasem całkiem możliwe, że z powodu właśnie tej presji. A Redzi presji czasu i hype'u się nie poddali, tylko postanowili dopracować produkt. Brawo za odwagę. Smutny jestem, mięsem rzuciłem w ekran, no ale co ja mogę.
Teraz może być dużo wieszania psów na studiu z tego powodu, tak więc miło by było, gdyby przynajmniej oddani fani, którzy poniekąd uznawani są powszechnie za odbiorów dojrzałych, nie wbijali Redom szpili dodatkowo :) Taki apel ode mnie
Pozdrawiam
 
Top Bottom