Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Czyli zamówiwszy na cdp.pl mam najlepsiejszy steelbook.
O tak!

Fajna ta Yen i... Triss, tyż.
Mamy :D
Nawet jeśli jej nie trawię, to urody Triss odmówić nie można. Taka miła niespodzianka na zakończenie fatalnego poniedziałku.
View attachment 7749
 

Attachments

  • jTKFFfd.png
    jTKFFfd.png
    8.7 KB · Views: 34
NML widzę oczyma wyobraźni w full hd i 4K w mojej *jaskini do grania pięknie oprawiony na ścianie ponad monitorem.
@Marcin Momot - to taki hint co do asortymentu sklepu wiedźmińskiego :p

*jaskinia do grania - tam , gdzie czas nie ma znaczenia. Liczy się tylko prądożerny potwór będący w stanie udźwignąć każdą grę ;)

Edit: T shirt! O tak! :wub:
 
Last edited:
A ja się nie mogę zdecydować, który mi się najbardziej podoba. Chciałbym wszystkie trzy :). Coś czuję, że do kosztów muszę doliczyć ES z cdp.pl :). Wersję z tym ze Skellige też bym kupił o ile będzie w jakimś polskim sklepie. Bo jednak z Grecji ściągał nie będę...
 
Ja myślę, że te nowsze grafiki prezentują obecny stan rzeczy. A szkoda, bo przód z ZN i tył ze Skellige najbardziej mi się podobają, więc mnie nie cieszy, że tył zmienili :p

Eredin z tyłu też wydawał mi się świetny, ale jak zobaczyłem tą grafikę z Ciri to jednak wolę ją i jeszcze ta scena ze zwiastunu jak Geralt wchodzi i wymienia kilka słów z Emhyrem, po prostu mistrzostwo jak dla mnie! (aż sobie musiałem znów go włączyć ^^)

I wydaję mi się tak jak Tobie, że po premierze pojawi się temat z zamianą stron steelbooków, bo widzę, że wielu jednak chce mieć inne połączenie.

Edit: Zreszta Eredina będziesz miał na artbooku :p
 
Last edited:
Edit: Zreszta Eredina będziesz miał na artbooku :p

Zapewne dlatego REDzi taki a nie inny zestaw okładek sporządzili :) Trafna uwaga.

---------- Zaktualizowano 01:15 ----------

@Wallace Ej, kasy mi braknie. :p Gdzie można zamówić? Skąd info?

E: Ahaa, agito. Zapewne jutro na cdp.pl. :p
 
Last edited:
Podobają mi się wszystkie wzory, ale z NML... @Lotherien - no to byłoby coś - taki obraz wiszący na ścianie. U mnie w Krypcie też świetnie by się prezentował. :yes :coffee:
 
Uważam, że ograniczenie tych grafik jedynie do dekoracji pudełek to spore marnotrawstwo, za bardzo mi się podobają ^^
Chciałbym aby Redzi rozważyli sprzedawanie ich w formie słusznych rozmiarów plakatów, sam bym kupił najmniej po jednym egzemplarzu każdej grafiki.
Gdyby jednak nie mieli tego w planach to fajne byłoby umieszczenie ich w formie wielkoformatowych grafik na płytach (albo do ściągnięcia) wtedy sam bym mógł je wydrukować :)
 
Last edited:
Filmik porządny -> Gdzie? Ja obejrzałem i takiego bezsensownego zrzędzenia dawno nie słyszałem - nieprzyjemnie mi się to oglądało. Zresztą autora tak pojechali ludzie w komentarzach że taki ból dupy z siebie wylewa że szkoda słów. Poczytajcie sobie :p

Rozmemłanie w grze gdzie ma być rób co chcesz kiedy chcesz "OPEN WORLD" ? Serio ? bo to tak jakby nie współgra to co on gada z wizją gry gdzie "Side Questy" wpływają na "Main Story".
Sprzedaż rybek to czysta kpina ze strony autora
i co tam jeszcze było aa i te DLC to gość chyba ma problem z rozumowaniem logicznym i interpretacją informacji (faktów)
 
Zestawienie materiałów wypuszczonych przez REDÓW oraz reakcji na nie w internetach :D:
W3 E3 2013 Trailer - "wow, epic"
W3 KM Trailer - "omg epicness, shivers"
W3 VGX 2013 - "nice, wow, epic gfx"
W3 E3 2014 Trailer - "holy shit, epic music, wtf gfx downgarde?"
W3 E3 2014 Gameplay - "wtf gfx downgarde?, dat framerate?"
W3 GC Gameplay - "nice gameplay, holy shit music, wtf gfx downgrade confirmed, dat framerate"
W3 Intro - "meh"
W3 PL Gameplay - "dubbing - nierówny i niechlujny"

Tendencja niestety nie napawa optymizmem. Zobaczymy co będzie dalej. Niecałe 3 miesiące do godziny zero.
 

Guest 2686910

Guest
Zestawienie materiałów wypuszczonych przez REDÓW oraz reakcji na nie w internetach :D:
W3 E3 2013 Trailer - "wow, epic"
W3 KM Trailer - "omg epicness, shivers"
W3 VGX 2013 - "nice, wow, epic gfx"
W3 E3 2014 Trailer - "holy shit, epic music, wtf gfx downgarde?"
W3 E3 2014 Gameplay - "wtf gfx downgarde?, dat framerate?"
W3 GC Gameplay - "nice gameplay, holy shit music, wtf gfx downgrade confirmed, dat framerate"
W3 Intro - "meh"
W3 PL Gameplay - "dubbing - nierówny i niechlujny"

Tendencja niestety nie napawa optymizmem. Zobaczymy co będzie dalej. Niecałe 3 miesiące do godziny zero.
Powinieneś rozważyć coś w stylu mojej sygnatury.
Tak poza tym - pokaż mi kto narzekał na SoD. Znaczy, poza Tobą i ew. bojownikami o mroczność na forum.

E: Dodam jeszcze, że na poziomie osobistym nienawidzę sposobu opisu i nie da się nie zauważyć, że te "podsumowanie" odnosi się w głównej mierze do grafiki. Czyli części, która nawet po rzekomym downgradzie nadal stoi na b. wysokim poziomie.
 
Last edited by a moderator:
Obejrzałem sobie niedawno po kolei trailery, i wbrew wcześniejszemu przeświadczeniu stwierdziłem, że SoD jest wg mnie lepszy graficznie niż VGX. Po prostu Geralt blondyn z ciemnym zarostem na początku trailera skrzywił moją pierwszą reakcję, ale po przyzwyczajeniu się do tej sceny reszta stoi naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Gameplay do tej pory nie został pokazany w przyzwoitej wersji, ale jego grafika wygląda na bardzo zbliżoną do SoD, poza tym kilka nowych screenów z japońskiej wersji nastraja bardzo pozytywnie. Co do dubbingu, pełna zgoda. A, i mi się intro akurat podoba :)
 
ja się akurat nie zgodzę z @DarthasBinar bo nie narzekam na jakość poszczególnych materiałów jedynie doczepiałem sie pamiętam do Polskiego gameplay'a za nierówne jakościowo podkładanie głosów, bo w niektórych momentach było super a w innych fatalnie moze to też dlatego że człowiek osłuchał się z tą wersją angielską tyle razy oglądaną że się przyzwyczaił już do angielskiego dubbingu
 
Top Bottom