Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Tylko co oznacza ten początek 2015 roku, na myśl przychodzi mi pierwsza połowa stycznia, ale u REDów może to być nawet luty czy marzec xD

Ehmm... pierwsza ćwiartka.... nie mylić z:
Chodzi mi o pierwszą część roku = styczeń-marzec. Ja obstawiam końcówkę lutego, środek marca... bugi właściwie już "pozamiatane",gra praktycznie w tłoczni, więc i można pokazać ładny kawałek gry.... takie jest moje zdanie.


Hmmm.... pierwszą część roku, to prawie jak "...na dniach".
:hai:
 
@Marcin Momot te ostatnie screeny - to są jakoś ostatnio robione, czy odgrzebane jakieś stare? Powiedz jeśli możesz na jakich ustawieniach graficznych były robione. Ładnie prosimy :)

Edit: Ha 500 post się wbił i osiągnięcie tym samym :) nawet bym nie zauważył gdyby nie powiadomienie :)

1. Screeny są nowe i zostały złapane całkiem niedawno.

2. Pochodzą z PC.

3. Gratulacje!:)
 
1. Screeny są nowe i zostały złapane całkiem niedawno.

2. Pochodzą z PC.

3. Gratulacje!:)


Marcin a kiedy zaprezentujecie jakiś gameplay z PS4? Tej platformy jeszcze nie pokazywaliście, a pewnie mnóstwo osób jest ciekawych czy konsole dają radę w porównaniu z piecykiem za 4-5k, bo pewnie na takim kompie te shoty były robione :D. Gracze pecetowi też mogliby poprzez taki gameplay zobaczyć jaką grafikę będzie można osiągnąć na słabszych komputerach niż "high end" :p .
 
<teoria spiskowa on>Hmm, skoro te screeny są z PC, a włosy na nich są takie, jak na 35min gp, a na screenach z PS4 widać było, że są inne, przez większość nawet określone jako ładniejsze, to czy oznacza to, że ficzer od włosów nVidii psuje jakość kłaków kosztem ich fizyki na PC? :p<teoria spiskowa off>
 
Oby to nie było zrobione tak jak w Wiedźminie 2, gdzie maga podczas wykonywania "animacji" teleportacji mogliśmy bez najmniejszych trudności zatłuc.
 
Oby to nie było zrobione tak jak w Wiedźminie 2, gdzie maga podczas wykonywania "animacji" teleportacji mogliśmy bez najmniejszych trudności zatłuc.

Jestem święcie przekonany, że będzie to jak na Elder Blood. Poza tym od początku jest mówione, że walka na być responsywna, reakcje natychmiastowe.

. @Marcin Momot, jak się tak rozkręciłeś, a już kiedyś odpowiedziałeś na pytanie o włosach, to i może teraz dopisze mi szczęście :p Czy odcień włosów Geralta i Ciri będzie się różnił? :D Czy Geralt będzie miał białe facial hair?
 
Może to był trolling, ale... Jak to teleport zastępuje unik? o_O
Nie podoba mi się ta wizja, zwłaszcza, że książkowa Ciri unikała ciosów technikami wiedźmińskimi, a nie jest jakąś mega wielką magiczką, która od tak sobie może teleportować się dokładnie tam gdzie chce i w ten sam czas/świat. Chyba, że się wyuczyła tego już na dobre przez te wiele lat, ale i tak wydaje mi się to mocno przesadzone.
 
Macie blink. Oglądajcie od 30 sekundy.
Aaa i to mignięcie zastępuje normalny unik w Risenie.
Myślę, że coś podobnego może być w W3. Oby tylko było bardziej responsywne niż w Risenie.
 

Guest 3669645

Guest
Retrospekcje pewnie skupią się tylko na ukazaniu więzi Ciri z wiedźminami / Geraltem i wyjaśnieniu skąd potrafi takie cuda. Pewnie czeka nas jakaś ciekawa kompilacja ujęć z sagi, jak pokażą Ciri grającą z Coënem w łapki to będę ukontentowany :p

Od Pana Blachy dowiedzieliśmy się, że wszystko będzie dobrze i Geralt nie będzie w zbroi gladiatora:
http://forums.cdprojektred.com/threads/32787-Comitee-of-characters-credibility
Smiki to zawzięty skurczybyk :p
 
Last edited by a moderator:
Wszystko ma swoją cenę. Za każdym razem, gdy ktoś spamuje forum, CD Projekt RED zabija gnoma.

Tak łatwo się nie wykręcicie...Gnomy wyginęły... phi

"Jak to wyginęli.. Przecież to nie były mamuty."
[video=youtube;-YuhunZf4-Q]https://www.youtube.com/watch?v=-YuhunZf4-Q[/video]

I nie zgadzam się z końcową "wypowiedzią" koleżanki....

Czy na prawdę tak ciężko wprowadzić choć jednego Gnom, np. Percivala, który grałby z Geraltem w kości, na nieduże stawki....

:huh:...to był by taki mały, piękny, dający wiele radości "starszym" fanom element świata Wiedźminlandu.... bardzo proszę CDPR ;) ulitujcie się
 
1. Screeny są nowe i zostały złapane całkiem niedawno.

2. Pochodzą z PC.

3. Gratulacje!

Dziękuję uprzejmie :) Kożystając z okazji, czy możesz podzielić się z nami informacją z jakimi ustawieniami graficznymi były przechwytywane screeny :) Wszystkie Ultra? High? a może Low :D - wtedy gra na pewno w minimalnych będzie miała i5 :p
 
Top Bottom