Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Kiedy Geralt przyprowadził Ciri do siedliszcza to już miał bliznę ;) Dziewczynka wzięła go początkowo za jakiegoś potwora się się wyłonił z cienia :p
 
Oficjalnie powiedziano, że jest, to nie wierzysz.

Oficjalnie to obiecywano, że premiera lutowa jest ostateczna choćby nie wiem co.
Wówczas uwierzyłem i wierzyłem do końca, na przekór znakom świadczącym inaczej.

Tłumaczyłem już dlaczego tego, co powiedziano odnośnie wiadomego zagadnienia na forum nie mam za wiążące.
W dalszym ciągu nie wiem czy chodziło tu o cykl dobowy pokroju tych z jedynki i dwójki, gdzie poszczególne fazy doby przechodzą płynnie jedna w drugą czy może coś innego.
A jeśli coś innego, cóż... W takim razie nie wiem co to, ale na pewno nie cykl dobowy.
Jeśli zacznie się o zagadnieniu mówić w wywiadach, a przede wszystkim prezentować w ramach jakichś materiałów wideo, czy to gameplayu, czy czymś w rodzaju dziennika wówczas uwierzę, bo takie rzeczy zwykło się pokazywać i chwalić.
Skoro więc się nie pokazuje, a nawet nie wspomina to ja się bojam i już.

Więcej niż 40 bym mu nie dał w grze, a góra 50 na CGI. Najstarzej wyglądał na okładce W2.

Nawet na CGI nie wygląda na faceta koło pięćdziesiątki, a co dopiero sześćdziesiątki (Vesemir na ponad sześć dych i owszem).
Względem lat czterdziestu to widziałem nazbyt wielu czterdziestolatków prezentujących się bardziej wiekowo.
Geralt nie wygląda na jegomościa w wieku średnim. Chyba, że wedle kanonu rodem z Hollywood.

;A mnie zastanawia jeśli maja być udostępnione bulidy gry dla kogoś z zewnątrz (pewnie przyjadą z wizyta do studia ) to kogo wybiorą

Dla mnie nie ma znaczenia kto (pewno i tak każdy, kto się liczy), tylko że wreszcie dane będzie przedstawicielom mediów położyć łapy na grze, bo to znak, że prace faktycznie znajdują się na ostatniej prostej i premiera w maju ma szanse powodzenia.
 
Skoro więc się nie pokazuje, a nawet nie wspomina to ja się bojam i już.
Rozumiem. Ja bardzo się boję o dynamiczną pogodę, bo moim zdaniem w grach zbyt rzadko często świeci słońce, a za mało deszczu, burzy i śniegu.
Względem lat czterdziestu to widziałem nazbyt wielu czterdziestolatków prezentujących się bardziej wiekowo.
Napisałem, że wygląda na trzydziestolatka i dowiedziałem się, że jestem stary, a pewien użytkownik nie chciałby tak wyglądać w wieku 30 lat. No cóż, jego strata.
Dla mnie nie ma znaczenia kto (pewno i tak każdy, kto się liczy), tylko że wreszcie dane będzie przedstawicielom mediów położyć łapy na grze, bo to znak, że prace faktycznie znajdują się na ostatniej prostej i premiera w maju ma szanse powodzenia.
Na szczęście już niedługo. :)
https://www.cdprojekt.com/Forum,t,377,topic_page,34
Kiedy planowanie jest umożliwienie zagrania w Wiedźmina 3 osobom spoza studia - mam na myśli przedpremierowe artykuły w stylu "już graliśmy - Wiedźmin 3"?

Prezentacja grywalnego demo Wiedźmina 3 z udziałem mediów, planowana jest na początek 2015 roku.
O szczegółach będziemy informować wkrótce.
 
Last edited:
Fajny cytat Marcina Przybyłowicza :

,,Ja przy trzecim Wiedźminie spędziłem już ponad dwa lata i mimo że nie znam jej na wylot bo jest olbrzymia, to znam główny wątek fabularny, kilka wątków pobocznych, wiem jakie będą kluczowe momenty i co spowoduje, że gracze zrobią „WOW!!”. To już nie jest dla mnie tajemnicą. Nie są dla mnie tajemnicą lokacje na świecie, bo pod każdą podkładam warstwę muzyczną. Cutsceny też wszystkie muszę zrobić, one potrzebują muzyki ilustracyjnej więc też znam je na wylot. To jaka pozostaje przyjemność z grania? :) ''

http://www.soundtracks.pl/index.php?op=show&ID=1868
 
Last edited:
Rozumiem. Ja bardzo się boję o dynamiczną pogodę, bo moim zdaniem w grach zbyt rzadko świeci słońce, a za mało deszczu, burzy i śniegu.

Znaczy się, miało być świeci zbyt często? Zgadzam się, tak jest.
Odnośnie dynamicznej pogody mamy szczęśliwie jakieś konkrety w tym długaśny wywiad z Jose, gdzie zapewnia, że system ten jest niesamowicie różnorodny, kompleksowy i w ogóle super. No, ale co innego słyszeć czy czytać, a co innego zobaczyć.
To drugie daje dużo więcej, przede wszystkim pewność względem tego, jak faktycznie rzecz wygląda (zazwyczaj).

Napisałem, że wygląda na trzydziestolatka i dowiedziałem się, że jestem stary, a pewien użytkownik nie chciałby tak wyglądać w wieku 30 lat. No cóż, jego strata.

Heh, to czy chciałby czy nie nie do końca od niego zależy.
Ja rozumiem, że przy takim Jaredzie Leto, wiecznym dwudziestokilkulatku Geralt może prezentować się cokolwiek wiekowo, ale to nie jest nazbyt reprezentatywny model porównawczy.

Na szczęście już niedługo

Yep.
 
W tym fragmencie gry Geralt ma zupełnie inny strój. Nie martwcie się:)

Tu chodzi o rzecz znacznie ważniejszą niż strój Geralta. Tu chodzi o włosy malej Ciri! Mają być mysiopopielate :baby:

 
No dobra, tu mnie masz :p Ale skoro Marcin twierdzi, że kurtka w retrospekcjach będzie inna to znaczy, że screeny nie przedstawiają ostatecznej wersji gry i jeszcze wiele może się zmienić (bądź już się zmieniło). Pamiętacie pierwszy zwiastun? Geralt miał szare włosy, a im dalej tym są bielsze i to nie dlatego, że się kapnęli dopiero jak ktoś na forum zwrócił uwagę, po prostu wszystko wymaga czasu na dopracowanie ;)
 
Post z "Tematu, w Którym Nie Wolno Komentować":
http://www.vgchartz.com/preorders/41980/USA/ Lista zamówień preorderowych w USA. Wiedzmin na 4 miejscu (PS4)
[...]

Abstrahując od wiarygodności źródła (a ta jest dość niska), to gdyby tak zsumować preordery ze wszystkich edycji, to Wiedźmin 3 byłby na pierwszym miejscu. Jednak co do rzetelności tych danych można mieć spore wątpliwości, gdyż jeszcze teraz w rubryce "Weeks to Launch" widnieje jeszcze "12 weeks".
 
Top Bottom