Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Wiedźmin 3 wygrywa głosowania tylko dzięki taboretom z tego forum.

Wątpie, jakiejś specjalnej mobilizacji nie było na tym forum, czy zagranicznym. A daje głowe uciąć że linki na forum Uncharteda czy Bloodborne również się znalazły. Tak ciężko Ci zrozumieć że Wiedźmin 3 jest OGROMNIE oczekiwaną grą nie tylko w Polsce ale i na całym świecie?
 
hahaha naiwniak ;)

Wypraszam sobie :p. Nie wyobrażam sobie, żeby w styczniu, lutym nie pojawiły się jakieś materiały graficzne. Niekoniecznie musi to być gameplay. Tylko wg mnie wcale nie musi to być ostateczna wersja tego, co się znajdzie w grze (pod względem technicznym oczywiście).
 
Tym razem można zagłosować tylko raz, więc zdecydowanie to nie chodzi o jak to określono "taboretów z forum". Wystarczy poczytać komentarze (tak wiem, są po ang).
 

Guest 3669645

Guest
Ruchło w czas. Nie mogę się doczekać pierwszych wrażeń i opinii -Oby dali im pograć w full wersję gry, powiedzmy tak z godzinę albo i dłużej -Bez żadnych okrojonych demek. W końcu się dowiemy jak to wygląda okiem kogoś spoza studia i może przemycą parę jakichś nowych informacji.

Długo trza było czekać na W3 Hands On :eek:
 
No w końcu bo taki kręcony "hajp" przez kogoś z zewnątrz kto miał okazje pograć będzie bardziej miarodajny niż przez PR. Ciekawe jak wiele osób będzie dopuszczonych do położenia łap na grze.
 
No w końcu bo taki kręcony "hajp" przez kogoś z zewnątrz kto miał okazje pograć będzie bardziej miarodajny niż przez PR.

Co istotne, to jak zapewnia Sebastian z PurePC.

Jak nie puszczą na konsoli wersji testowej to wszystkie techniczne kwestie + ustawienia wybadam :)

Oczywiście nie wiadomo na ile mu Redzi pozwolą, ale skoro mówi, że spróbuje to spróbuje.
Chociaż kopii do testów w redakcji raczej nie dostanie, a szkoda.
 
Ja bym na jego miejscu odpalił, pominął intro (bo znamy) i robił same zadania, ale pewnie dostanie jakąś testową wersję z sejwem w odpowiednim momencie, chociaż to w sumie lepiej, bo nie wyciekną żadne spoilery.
 
Ruchło w czas. Nie mogę się doczekać pierwszych wrażeń i opinii -Oby dali im pograć w full wersję gry, powiedzmy tak z godzinę albo i dłużej -Bez żadnych okrojonych demek. W końcu się dowiemy jak to wygląda okiem kogoś spoza studia i może przemycą parę jakichś nowych informacji.

Długo trza było czekać na W3 Hands On :eek:


Długo? Większość gier takie Hands On ma gdzieś miesiąc-dwa przed premierą (Dragon Age np), czyli widać że marketingowo zostało to już zaplanowane na premiere pod 24 lutego, cieszy jedynie że po przesuwce nie przenieśli tej daty na jakąś bliższą premiery.

Wysypie się artykułów, mam nadzieje że tego samego dnia podobne hands on będą mieć zagraniczne serwisy i youtuberzy :) .
 

Guest 3669645

Guest
Hm. Zdawało mi się że wcześniej dają dziennikarzom grę do wypróbowania. Chociaż to też pewnie zależy od gatunku gry i wydawcy... Np. takie robione taśmowo Need for Speedy mogą dać do ogrania przy samej zapowiedzi :p
 
Kolejny potwór potwierdzony :)

Będziemy w Wiedźmine 3 mieli do czynienia z cyklopami.
Jeśli jeszcze o tym nie wiesz to poniżej ktoś chciałby wyrazić swoje odczucia w tej sprawie:
Byś nadal nie był/była pogrążony w nieświadomości zajrzyj do tego artykułu i poszerz swoją wiedzę czytając, jak Marek Madej zajmował się tworzeniem bestii dla W3
 
Top Bottom