Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jeśli REDzi chcieli zrobić płynną i zadowalającą jazdę konno, to Red Dead Redemption jest najlepszym wzornikiem. Póki co.
Najlepszym wzornikiem jeśli chodzi o jazdę konno (i walkę z konia) w grach RPG jest tylko i wyłącznie Mount&Blade i będę tej tezy bronił jak niepodległości :p

Ten rozentuzjazmowany tłum z pochodniami i całym asortymentem narzędzi, ostrych i tępych, dokonujący samosądu na producentach. By się działo.

:stuart:
 
Co do tego wywiadu, cieszy mnie niezmiernie że Redzi ignorują prowokacyjne pytania na temat anity i reszty tych bzdur. Mam nadzieje że nie dożyje dnia kiedy anita/sjw/dziennikarze czy ktokolwiek inny będzie wpływał na wolność twórczą studia.

Jest coś ciekawego w tym wywiadzie? Bo link niestety nie działa :(
 
Co do tego wywiadu, cieszy mnie niezmiernie że Redzi ignorują prowokacyjne pytania na temat anity i reszty tych bzdur. Mam nadzieje że nie dożyje dnia kiedy anita/sjw/dziennikarze czy ktokolwiek inny będzie wpływał na wolność twórczą studia.

A o co chodzi z jakąś anitą, bo ja nic nie wiem?
 
Anita Sarkeesian, jedna z bohaterek czegoś, co w zachodnich mediach growych, bo w Polsce temat cieszył się dość niskim zainteresowaniem, okrzyknięte zostało jako Gamergate. Chodziło głównie o zarzuty promowania w grach seksizmu, uprzedmiotowiania roli kobiety itd. Atmosfera się zagęściła aż do wysyłania pogróżek i ujawniania prywatnych wiadomości. Ogólnie bagno.
 
A o co chodzi z jakąś anitą, bo ja nic nie wiem?

feministka, wybiera z ger sceny gdzie sa prostytutaki albo gracz atakuje kobiete w gta.
potem wrzuca to na tube i placze jacy to gracza sa zli a gry sexistowskie, hurr durr trzeba je cenzurowac, hurr durr wplacajcie kase na konto mojej fundacji.
Ogólnie całkowicie ingoruje fakt ze to same zeczy dotocza tez mezczyzn w grach.

a z tymi grozbami to podobno tez sama je fabrykowala zeby zwrocic na siebie wieksza uwage mediow
ogolnie straszne bagno
 
feministka, wybiera z ger sceny gdzie sa prostytutaki albo gracz atakuje kobiete w gta.
potem wrzuca to na tube i placze jacy to gracza sa zli a gry sexistowskie, hurr durr trzeba je cenzurowac, hurr durr wplacajcie kase na konto mojej fundacji.
Ogólnie całkowicie ingoruje fakt ze to same zeczy dotocza tez mezczyzn w grach.

a z tymi grozbami to podobno tez sama je fabrykowala zeby zwrocic na siebie wieksza uwage mediow
ogolnie straszne bagno

A wy dalej promujcie takie żałosne prowokacje...
 
Może to dotyczy tylko tych co kupili cyfrową wersję.
http://www.witchersite.pl/component/content/article/1-news/1127-cdppl-rzuca-rekawice-empikowi.html No i empik będzie miał konkurencje.
I bardzo dobrze, czym więcej konkurencji na rynku tym lepiej dla Nas :p CDP jak tak dalej będzie rosnąć to przeskoczy empik :p
 
Zamawiałem edycję pudełkową, ale nie mogą jej wydać, zamiast tego dostałem link do cyfrówki, wyślą mi grafikę okładkową z autografem Rozenka, 50% zniżki na inne słuchowisko i 30zł do wykorzystania w cdp.pl.
 
Top Bottom