Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jednak sukienka to tylko materiał od pasa w dół, a płaszcz jest narzucany od ramion do okolic kolan.

A do kostek być nie może? :p
 
@m21gzr
Co do twojego dodania linku z benchamr-ka to oni grali 3 godziny, nigdzie nie jest napisane że te 3 godziny zaprezentują.. Inni co byli to wypowiadali się, że kręcenie było zabronione...
 
Czyli dostaniemy bezpośrednio od Redów 15min gameplaya i nic więcej (jesli chodzi o rozgrywkę). Portale nie pokażą żadnych filmów z rozgrywki
 
Jak tak sobie myślę, to nie zdziwiłbym się, gdyby Redzi udostępnili jakieś dwu-trzygodzinne demo za free. Albo za jakąś niską opłatą.
Tak.... w ramach niespodzianki :p

Chociaż po zastanowieniu, to jednak niemożliwe. Forumowicze natychmiast znaleźli by mnóstwo błędów, byłby shitstorm i premiera przełożona na wrzesień.
 
http://www.witchersite.pl/component...apowiedz-nowych-materialow-z-wiedzmina-3.html
,, Już jutro o godzinie 16 na łamach Warowni Starego Morza opublikujemy nowe materiały związane z trzecią odsłoną przygód Białego Wilka. Mowa przede wszystkim o bardzo obszernych, czyli liczących niespełna 20 stron (!), wrażeniach z grania w Wiedźmina 3 (Łukasza i moich). Spodziewajcie się również nowego 12-stu minutowego filmu z rozrywki oraz kilkunastu świetnych nowych grafik! ''

Jesus fucking Christ, 12 minut rozgrywki, nowe screeny ! :)
 

Guest 3669645

Guest
Ciekawe czy o 20:00 zobaczymy inny gameplay czy ten sam?
Nie robiliby specjalnie streamu i nie dawali takiej godziny by pokazywać gameplay, który już wszyscy inni zdążyli pokazać.

Myślę, że dziennikarze dostali jednakowy gameplay z prologu, by okraszać nim swoje wywody. A REDzi pokażą coś z dalszej części gry, z całej mapy.
 

Guest 3669645

Guest
Czyli łącznie powinniśmy dostać jutro 27 minut z W3, zacnie :look: Plus screeny, relacje...

Takie E3 bez E3.
 
Toż to jakiś dzień fana Wiedźmina nam się jutro szykuje. Będzie materiału na miesiąc do komentowania. Prawie 30 min rozgrywki, screeny, artykuły i odpowiedzi na pytania.
 
Ja chcę zobaczyć: piwnice, kanały, labirynty, katakumby, nory, krypty, jaskinie, sekretne komnaty, śmierdzące speluny, mroczne ścieżki..........
Pominąłem coś ? :)
 
Ja coś czuje, że te materiały o 16 i o 20 będą się różnić, przynajmniej wersją językową, o ile grali po PL.
 
Top Bottom