Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
No i coście narobili? Urwaliście kurze złote ... ten ... no ... teraz już nic nie zobaczymy, bo wszystkie pokazy będą odbywać się przy wyłączonych monitorach :p
 
Smutna wiadomość z Twittera:
Diamond Donny ‏@Nodoubtandy 5 godz.5 godzin temu
@Marcin360 Can the camera be adjusted in the W3 ?? I'd like it a lil closer, kinda like in the trailers.
Marcin Momot
‏@Marcin360
@Nodoubtandy Not manually. There are different presets for exploration outdoors, indoors, horse riding, sailing, etc.
Damien Monnier ‏@Bacon_is_life 25 min25 minut temu
@MadYarpen@Marcin360@Nodoubtandy Marcin was more up to date than me.

Czyli nie będzie manulanie sterowanej kamery, tylko automatyczne ustawienia dla eksploracji, wnętrz, pływania, jazdy konnej, no i pewnie walki.
:(
 
Czy Damien chce właśnie powiedzieć, że była i ją wyrzucili? No nie umiem tego nazwać inaczej jak kompletną głupotą i pozbawioną logiki akcją. Po co i dlaczego?
I z jakiego powodu @Marcin Momot nie mógł zanegować tej informacji zaraz po pojawieniu się na forum?
 
Last edited:
Pewnie chcieli zrobic ale :

1) nie dało się
2) dało sie ale brakło by czasu

Miejmy nadzieje ze Marcin tez nie jest up to date
 
A już było tak wesoło od kilku dni, w związku z tą kamerą.... Jak można, w grze wypełnionej po brzegi różnymi bajerami nie zrobić marnego scrolla w myszce :(
Broda rośnie, włosy rosną, wszystko jest na maksa wylansowane, a nie ma ustawiania kamery według własnych potrzeb. Wydawało mi się, że to powinna być podstawa w tego typu grze.
 
Pytanie czy będzie można sobie zmieniać te presety np na zewnątrz ustawić indoor
No to by było fajne. Włączyć sobie kamerę ,,wnętrza'' podczas eksploracji albo podczas walki.

Czy Damien chce właśnie powiedzieć, że była i ją wyrzucili? No nie umiem tego nazwać inaczej jak kompletną głupotą i pozbawioną logiki akcją. Po co i dlaczego?
Damien nie miał chyba tak aktualnych info na ten temat jak @MarcinMomot, który to właśnie okazał się złym prorokiem?
 
Czy Damien chce właśnie powiedzieć, że była i ją wyrzucili? No nie umiem tego nazwać inaczej jak kompletną głupotą i pozbawioną logiki akcją. Po co i dlaczego?

Jedynym logicznym powodem dla mnie może być to że nie chciało im się systemu walki/sterowania dopieszczać pod różne odległości więc wybrali tą gdzie według nich walka jest najbardziej optymalna czy to 1v1, czy 1v5.


W każdym razie nie znajduje żadnego powodu dlaczego w trakcie eksploracji tej kamery nie możemy sobie dostosowywać... Pomimo że obecna mi nie przeszkadza, to jednak wolałbym mieć opcje wyboru... Ehhcshhs.

@Marcin Momot nie ma żadnej szansy na pare opcji kamery chociaż na pecetach? Już nie mówie o scrollu ale żebyśmy chociaż mieli jakąś kontrole... :/
 
Last edited:
Czemu od razu nie zdementowali tej wiadomości od Damiena? Jestem mega rozczarowany, dla mnie informacja o kamerze była chyba najważniejszą w tym roku.
 
Pewnie chcieli zrobic ale :
1) nie dało się
2) dało sie ale brakło by czasu
Damien napisał, że jest już przybliżanie i oddalanie, a chcą dodać jeszcze więcej opcji. Niestety pewnie jakiś wizjoner stwierdził, że trzeba dać automatyczną kamerę. I nie żartuj, że się nie da. Oczywiście, że się da.
Damien nie miał chyba tak aktualnych info na ten temat jak @MarcinMomot, który to właśnie okazał się złym prorokiem?
To albo niech nie odpowiada, albo niech Marcin od razu coś neguje.
 
To dość dziwne, że Damien nie miał najnowszych informacji, bo jednak to on odpowiada za gameplay...

---------- Zaktualizowano 11:29 ----------

Hype mi spadł :(
 
...i swoją drogą mnie też fascynuje, czemu ta informacja została zdementowana dopiero kilka dni po tym jak się pojawiła. Zdążyli przecież napisać o tym nawet na stronach internetowych.
 
Z powodu braku powodu może patrzyli i się śmiali jak się szerzy dezinformacja - REDzi lubią Chaos i Zniszczenie
 
A w komentarzach w serwisach ludzie się cieszyli, bo dla nich też kamera była za daleko. Ale co tam, automatyczna przecież lepsza, prawda?
 
Co mogę napisać. Pff. Sprzeczne informacje półtora miesiąca przed premierą. Zdążyłem się ucieszyć, być spokojnym, a tu buba.
 
Top Bottom