Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Faktycznie.

https://twitter.com/AletheiasCZ/status/584035468427337728

Tweet from head of czech localization team for TW3: "I just had a little talk with producent of the game and he showed me the most amazing trailer for The Witcher 3. Just wait."
"[...] pokazano mi najbardziej niesamowity zwiastun Wiedźmina w historii"

W końcu. W końcu mają na stanie kolejny trailer. I już komuś zerwał kapcie, nic, tylko się cieszyć. Gameply'e już mi się znudziły, na dziennik tylko czekam i ten zwiastun, chcę znowu poczuć hajp :p

I pooglądać więcej scen z Yen / Ciri i posłuchać ich dubbingu
 
Last edited:
No skoro jest ten trajler "najbardziej niesamowity", to tym bardziej czekam :D

On też czekał. ;)
 
Faktycznie.


"[...] pokazano mi najbardziej niesamowity zwiastun Wiedźmina w historii"

W końcu. W końcu mają na stanie kolejny trailer. I już komuś zerwał kapcie, nic, tylko się cieszyć. Gameply'e już mi się znudziły, na dziennik tylko czekam i ten zwiastun, chcę znowu poczuć hajp :p

I pooglądać więcej scen z Yen / Ciri i posłuchać ich dubbingu

noooo ja bym tego nie przetłumaczył jako najlepszy w historii:) To most przed amazing to jest podkreślenie amazing, a nie porównanie do innych IMO;)
 
Niesty trailery mają to do siebie, że niewiele to ma wspólnego z faktyczną rozgrywką. Podsycają niezdrowe oczekiwania wobec gry przez co mamy wylew rozczarowania po obejrzeniu filmików z rozgrywki. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale do tego typu materiałów trzeba podchodzić z dystansem i zdrowym rozsądkiem i tego życzę forumowej braci.
Ja tymczasem czekam z niecierpliwością na premierę gry.
 
@ Dalhi Zgadzam się z tobą, lecz lepsze to niż nic. Ja osobiście obejrzałbym gameplay przedstawiający nie tylko walkę i rozmowy. Bardziej bym chciał zobaczyć jak wygląda rozwój postaci, alchemia itd. Jeśli miałby już to być kolejny materiał przedstawiający misję, walkę i dialogi to chociaż by był on w ojczystym języku. Ciekawe czy coś się zmieniło pod względem ruchu ust podczas wypowiadania słów. Z miła chęcią usłyszałbym Ciri i Yennefer.
 
Pewnie miło popatrzeć, ale chyba tylko tyle.
Co do mimiki twarzy to wątpię, mają podobno 7 w pełni zdubbingowanych wersji gry, musi istnieć jaki uniwersalny system. Wiadomo, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Może trochę przesadziłem, bo nie wygląda to tragicznie, a nawet jak na mój gust bardzo dobrze, jednak trzeba być świadomym że istnieją pewne ograniczenia jeżeli chcemy w tej dekadzie zagrać.
 
Niesty trailery mają to do siebie, że niewiele to ma wspólnego z faktyczną rozgrywką. Podsycają niezdrowe oczekiwania wobec gry
Pewnie dlatego, że głównie taka jest ich rola.
W żadnym razie nie powinno traktować się trailera jako materiału porównawczego z faktyczną grą i tyczy się to niemal wszystkich jej aspektów. Brak wspomnianego dystansu to robienie na złość samemu sobie.
 
@Dalhi Po wypuszczeniu tego gameplay-a 35min po polsku i tej nie małej nagonki na te ruchy twarzy coś pamiętam że ktoś z CDP mówił że mają jakiś system czy coś takiego który odpowiednio dopasowuję ruchy ust do wypowiadanych słów, lecz podczas tamtego gameplaya nie było to zaimplementowane. Lecz mogło mi się to też śnić, więc jeśli ktoś coś pamięta na ten temat to niech się wypowie xD

Mi jakoś bardzo nie przeszkadzała mimika itd. w gameplayu który dostaliśmy. Ale chciałbym zobaczyć jak to teraz wygląda.
 
Last edited:
Pewnie dlatego, że głównie taka jest ich rola.
W żadnym razie nie powinno traktować się trailera jako materiału porównawczego z faktyczną grą i tyczy się to niemal wszystkich jej aspektów. Brak wspomnianego dystansu to robienie na złość samemu sobie.

 
@B l a d y

Cała seria trailerów do W2 była świetna, szczególnie właśnie Hope i Disdain & Fear.

Ale i tak nie bardzo wiem, co mi chciałeś przekazać.
 
@B l a d y

Cała seria trailerów do W2 była świetna, szczególnie właśnie Hope i Disdain & Fear.

Ale i tak nie bardzo wiem, co mi chciałeś przekazać.

W żadnym razie nie powinno traktować się trailera jako materiału porównawczego z faktyczną grą

chodzi o to ze sceny z tych 3 trailerow byly zywcem wyciete z gry, wiec trailer byl jej dokladnym przedstawieniem (w kwesti grafiki np)
 
chodzi o to ze sceny z tych 3 trailerow byly zywcem wyciete z gry, wiec trailer byl jej dokladnym przedstawieniem (w kwesti grafiki np)
Napisałem "niemal wszystkich" aspektów. Zazwyczaj w różnych konfiguracjach, zależy od produkcji i samej zajawki.
Poza grafiką wrzucony trailer nie ma prawie żadnej wartości informacyjnej na temat faktycznej gry - bo i nikt tego przecież nie oczekuje.
Dodatkowo chyba wszystkie trailery z W2 składają się wyłącznie z cut-scenek (w jednym z nich pojawiła się nawet scena, której w grze nie było). W przypadku W3 jest już inaczej.
 
Top Bottom