Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Poza tym nie przemawia do mnie ten argument - nawet jeśli Vesemir jest Wiedźminem na emeryturze i ten - choćby i dobrze wykonany strój - nie miał okazji się zniszczyć, to w przypadku dwóch pozostałych Wilków już sytuacja wygląda inaczej.

Daj spokój, przecież żartowałem. Jeśli Redzi nie dadzą rady tego poprawić do premiery (bo to przecie drobiazg), to poczekamy na RedKit.
 
Daj spokój, przecież żartowałem. Jeśli Redzi nie dadzą rady tego poprawić do premiery (bo to przecie drobiazg), to poczekamy na RedKit.

Można ewentualnie mieć nadzieję na to, że skoro Yennefer dostała alternatywny outfit w DLC, to inne postaci - w tym Wiedźmini - dostaną je również.
Wtedy włączy/wyłączy się je w odpowiednim czasie i po problemie :p
 
Gdy pierwszy raz pojawiły się fragmenty z retrospekcji w Kaer Morhen, to Marcin się chyba zarzekał, że zostanie to poprawione w wersji finalnej. Nie pamiętam tylko, czy chodziło wyłącznie o gorset Geralta, czy ogólnie o całą scenę.
 
W fragmencie nurkowania widać, że to szkoła REDów. Widoczność pod wodą jest absurdalna. Tak jakby Geralt nie pływał w wodzie, tylko fruwał w czyściutkim powietrzu. Noc ze 100% widocznością, teraz nurkowanie ze 100% widocznością pod wodą, co Ci REDzi odprawiają
Jak widać oczyszczalnia przy uniwersytecie oxenfurckim działa jak się patrzy. :p

---------- Zaktualizowano 18:03 ----------

Może byś to w spoiler wziął?
Przecież w niemal każdej zapowiedzi po hands on było to wspomniane. Zresztą co to za spoiler, nie zdradza przecież jakiegoś zwrotu akcji czy zakończenia.
 
Last edited:
Skoro w KM jest obecna Yennefer (i prawdopodobnie nie ma Coena), to chyba oczywiste, czym jest samouczek. Nie wiem po co to ukrywać w spoiler.
 
W fragmencie nurkowania widać, że to szkoła REDów. Widoczność pod wodą jest absurdalna. Tak jakby Geralt nie pływał w wodzie, tylko fruwał w czyściutkim powietrzu. Noc ze 100% widocznością, teraz nurkowanie ze 100% widocznością pod wodą, co Ci REDzi odprawiają :rly?:

Witamy w grach wideo:

 
Woda faktycznie nieco zbyt przejrzysta, ale nie wygląda to źle, może być, choć nie miałbym nic przeciwko gdyby rzecz nieco "poprawić".
Jak widzę z każdym kolejnym materiałem kamera coraz to dalej i dalej od Geralta. Już nawet w trakcie eksploracji odjeżdża, a gdy dochodzi do walki ustawienie niemal jak w Diablo. Meham.
 
Last edited:
Top Bottom