Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jest coś ciekawego?
-Gryfa da się zabić na naprawdę dużo sposobów
- w tym miesiącu dostaniemy wrażenia z 6h rozgrywki i dużo footagu (
)
 
Ja to bym dziennik chciał. REDzi powinni wszystkie swoje materiały rozdawać dziennikarzom, bo Ci umieją je wypuszczać punktualnie. Kiedy REDzi sami coś zapowiadają, to się czeka 2 tygodnie, okazuje się że nici z materiału w tym miesiącu, potem się czeka kolejne 2 tygodnie i zero wieści... Po świętach miał być dziennik, kaj to je
 
Ja to bym dziennik chciał. REDzi powinni wszystkie swoje materiały rozdawać dziennikarzom, bo Ci umieją je wypuszczać punktualnie. Kiedy REDzi sami coś zapowiadają, to się czeka 2 tygodnie, okazuje się że nici z materiału w tym miesiącu, potem się czeka kolejne 2 tygodnie i zero wieści... Po świętach miał być dziennik, kaj to je

Dziennik miał być nawet nie po świętach, a pod koniec zeszłego miesiąca... Minęły 2 tygodnie i jak nie było tak dalej nie ma... Jutro pewnie też nie dostaniemy.
 
Widać, że w IGN są fani Wiedźmina. Maxa Scoville pamiętam jeszcze z jego dawnego materiału, gdy opowiadał widzom o tle kulturowym stojącym za grą. Dobrze. Dobrze też, iż sobie zdają sprawę z faktu, że znajomość książek byłaby mocno przydatna.
Pewnie te dzienniki, które porobili rok temu, już się tak zdezaktualizowały, że dali sobie spokój z ich wypuszczaniem. Przy takim kalejdoskopie pomysłów i koncepcji zmienianych w tempie powodującym, że nawet osoby oddelegowane do wywiadów nie wiedzą, co jest oficjalnie w grze, a co nie, musi być trudno zrobić materiał w miarę aktualny.
 
Dla mnie już się mogą nie produkować. Dzienniki niech dorzucą do "Making of", będzie co oglądać podczas instalacji (mam stary odtwarzacz DVD podpięty do TV, w razie ognia w pokoju Młodego stoi drugi PC).
U mnie hajp wypełnił pasek do końca - po czym się skrystalizował. Nie czekam z wywalonym ozorem i wypiekami na twarzy na kawałek niewyraźnego screena z kawałkiem rękawa Yennefer. Teraz czekam już tylko na grę.

Jedyne, co byłoby w stanie poruszyć mnie z tej stoickiej postawy, to kolejne ujęcia Vesemira, przy których mam permanentny dysonans. Na ostatnim, piętnastominutowym gameplayu stary, dobrze znany instruktor szermierki ujawnił się w ciele współczesnego nam drobnego pożyczkobiorcy drobnych spod sklepu.
Troszczący się o swoich wychowanków i inteligentny Vesemir, choć zaklęty w Fioletowonosego. Postać pokroju Samsona Miodka z Trylogii o Reynevanie - wnętrze, które nie przystaje do figury. W tym aspekcie liczę na DLC lub modderów*.
________________________________________________
*) - REDzi nie po to płaciki ciężkie pieniądze aktorowi za twarz, by teraz lekką ręką pozbyć się modelu. Jednak na zmod(erniz)owaną przez scenę wiedźmińską twarz Vesemira liczę bardziej, niż na poprawione zachodzące na wschodzie słońce, czy cokolwiek innego. Po prostu mod, który potraktuję jak patch.
 
Last edited:
Ja to jestem w ogóle ciekaw czy przy okazji zmiany wizerunku Vesemiera nie zmienili też jego polskiego głosu. Wygląda inaczej, to brzmieć też może inaczej. Nie wiem czy głos Miłogosta nadal pasuje do tego pulchnego modelu.

Tak czy owak mam nadzieję, że nic w obsadzie nie zmienili. Zmiana wyglądu Vesemira to już wystarczający cios.
 
Angry Joe i Drugi Joe jakoś na dniach mają zawitać do Polski. Nie pamiętam dokładne, ale koło połowy kwietnia, więc swój materialik wypuszczą jakoś pewnie pod koniec miesiąca.
 
Kiedy REDzi sami coś zapowiadają, to się czeka 2 tygodnie, okazuje się że nici z materiału w tym miesiącu, potem się czeka kolejne 2 tygodnie i zero wieści... Po świętach miał być dziennik, kaj to je
Może chodziło o święta Bożego Narodzenia? :huh:
 
Hej ludzie, mam pytanie.

Podobno CDP oferuje zniżki dla tych co posiadają pierwsze dwa wiedźminy. Tak się składa, że mam obie wersje pudełkowe jak i wersje steam. Gry z pudełkiem zostały w Polsce (siedzę w UK), więc zostaly mi wersje steam. Jak mogę uzyskać zniżkę?
 
Hej ludzie, mam pytanie.

Podobno CDP oferuje zniżki dla tych co posiadają pierwsze dwa wiedźminy. Tak się składa, że mam obie wersje pudełkowe jak i wersje steam. Gry z pudełkiem zostały w Polsce (siedzę w UK), więc zostaly mi wersje steam. Jak mogę uzyskać zniżkę?

Jeśli masz na gogu zarejestrowaną jedną grę z serii Wiedźmin, to otrzymasz 15% zniżki, jeśli masz dwie, to otrzymasz 20% zniżki.
 
Last edited:
Top Bottom