Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Te żyły - genialne!! Ciekawe, czy ten efekt będzie widać zawsze czy tylko w cutscenkach. No i czy intensywność tych żył będzie się zwiększać wraz z toksycznością.

Jeśli się nie myle to kiedyś REDzi mówili, że nie ma zmian w wyglądzie po miksturach...
 
Po prostu ficzer jest tak stary że o nim zapomnieli, ale w grze jest
Tak samo jak z wyścigami łodziami? Wszyscy byli przekonani, że nadal są w grze bo zasugerowali się jednym z questów na tablicy ogłoszeń. Okazało się, że wyleciały z gry. Zawsze lepiej zapytać niż się później rozczarować :p
 
Te żyły - genialne!! Ciekawe, czy ten efekt będzie widać zawsze czy tylko w cutscenkach. No i czy intensywność tych żył będzie się zwiększać wraz z toksycznością.
Dokładnie tak jest.
Geralt's face actually changes the higher his toxicity is,” CD Projekt’s lead quest designer Mateusz Tomaszkiewicz tells us. “As you know, Witcher elixirs are highly toxic, and could kill a human if he/she drank one. Witchers are more resistant to this toxin, but it does influence them. In game you have this ‘toxicity bar,’ which shows you how intoxicated Geralt is.”

The potions take a toll on Geralt, and you won’t need a bar on the user interface to monitor how he’s doing. “The higher the toxicity bar, the more those toxic changes show on Gerald’s face,” Tomaszkiewicz says. “His face becomes unnaturally pale, his veins become visible and seem to be black, dark circles appear under his eyes, etc.
 
Myślę, że screen jest bez renderu. W Wiedźminie kuleje roślinność ( troszkę), ale moim zdaniem modele postaci są fenomenalne.
Jeżeli coś ma przechodzi przez render, to na pewno nie twarze. One są najwyższym poziomie.
 
O, coś nowego!

Skoro nigdzie się o tym nie wspomina, nawet przy okazji takich materiałów jak otwarty świat (to przecież idealna okazja), a przy okazji zadanego wprost pytania zostaje ono zignorowane, chociaż wystarczyłoby krótkie; tak, oczywiście, mamy coś takiego, to faktycznie, nie ma powodu do niepokoju, najmniejszego.
No cóż, ja się mimo wszystko boję. Bo o ile to czy twarz Geralta wskazuje na spożycie mi lata (miły smaczek, ale tylko smaczek), tak algorytmy odpowiadające za zachowanie enpeców (konkretnie cykl dobowych aktywności) leży mi na wątrobie i to bardzo. I dobrze byłoby wiedzieć czego można się w tej kwestii spodziewać.
 
Screen poleciał na moją tapetę. Jest świetny. Oby więcej takich małych smaczków do gry, bo mimo, że są małe to immersja idzie w górę.
 
Myślę, że screen jest bez renderu. W Wiedźminie kuleje roślinność ( troszkę), ale moim zdaniem modele postaci są fenomenalne.
Jeżeli coś ma przechodzi przez render, to na pewno nie twarze. One są najwyższym poziomie.

Popatrz jak otoczenie wygląda za Geraltem na tym screenie, jak CGI. Oczywiście byłoby fajnie gdyby ten shot był czysto z gry ale ciężko mi w to uwierzyć. :p
 
Top Bottom