Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
@eustachy_j23 : Niedługo 19 maja, także wszystko sobie ogarniesz :D A kamerę może jeszcze dostaniemy, nic nie jest przesądzone póki gra nie wyszła. Może jak wszystko dobrze pójdzie, nie trzeba będzie dużo siedzieć przy Day 0 Patch, Redzi pomyślą o customalizacji kamery. Wszystkim nie jest się w stanie dogodzić.
 
Co do tej kolczugi, jak sobie przybliżymy ten obrazek, to jest 3D. To podobno render. Podobno, bo ja sam uważam, że to baaardzo upiększony model z gry, nie tylko podrasowany rendererem.

 
Dokopałem się do końca i muszę przyznać, Geralt po eliksirach wygląda super, może trochę bardziej wybieliłbym mu twarz i zniwelował te czerwone blizny, ale i tak cieszę się że to dodali. Kolejna rzecz z listy "mody" skreślona, robi się ich coraz mniej, z czego bardzo się cieszę. Dzięki REDzi :)
 
Porównanie trochę z dupy :p. Masz racje co do tego że nie powinienem odrazu z CGI wystrzelać bo fakt faktem otoczenie jest troche rozmazane ale mimo wszystko wygląda to zbyt dobrze.

Rośliny w tej grze wyglądają bardzo dobrze, a w takich warunkach jak na tym ujęciu jest trudniej dostrzec ich wady. To czy się zobaczy niedoskonałości, czy nie, zależy również od ujęcia. To wygląda jak kadr z cut-scenki.

Mi się podoba ta scenka (szczególnie w ruchu):

Drzewa wyglądają bardzo dobrze. Tylko niektóre drobne roślinki zdradzają że to jednak gra.

Tutaj nie widać roślin przy samej ziemi:


Możliwe, że REDzi czasem pokazują zielsko na ustawieniach ultra, a czasem na high.
 
Last edited:
Wszystkim nie jest się w stanie dogodzić.

W zupełności wystarczy mi jeśli coś tam z tą kamerą jednak wykombinują, a świat nie będzie pięknym, lecz martwym miejscem wypełnionym statycznymi manekinami.
Niemal wszystkie obawy jakie żywię w związku z wiedźminem dotyczą tak naprawdę rozwiązań pozornie podstawowych, takich które w grach są standardem od naprawdę wielu lat. Szkoda, że Marcin nie odpowiedział na pytanie, bo znacznie spokojniej wyczekiwałbym premiery, a tak znowu niepewność i nerwówka zamiast ekscytacji. W końcu nie chodziło o zdradzenie żadnej wielkiej tajemnicy, tylko potwierdzenie obecności czegoś, co zapowiedziane zostało jeszcze w lutym 2013.
 
ed

Ten w twoim poście też? Bo oczka kolczugi w pancerzu również wyglądają na model 3d.

Nie, ten jest oficjalny REDanii. Ale jak piszę, to nie render prosto z gry, choć jest pod taką kategorią w folderze który nie istnieje, jest mocno podrasowany, w tym kolczuga. Żaden inny render, włączając w to dwa widniejące na stronie głównej(u samej góry oraz w postaciach) nie ma trójwymiarowej kolczugi.
 
Od metanolu się ślepnie. Chciał go kupić jak obejrzał, ale go w osiedlowym oszukali i wypił kwaterkę denaturatu.
 
W zupełności wystarczy mi jeśli coś tam z tą kamerą jednak wykombinują, a świat nie będzie pięknym, lecz martwym miejscem wypełnionym statycznymi manekinami.
Niemal wszystkie obawy jakie żywię w związku z wiedźminem dotyczą tak naprawdę rozwiązań pozornie podstawowych, takich które w grach są standardem od naprawdę wielu lat. Szkoda, że Marcin nie odpowiedział na pytanie, bo znacznie spokojniej wyczekiwałbym premiery, a tak znowu niepewność i nerwówka zamiast ekscytacji. W końcu nie chodziło o zdradzenie żadnej wielkiej tajemnicy, tylko potwierdzenie obecności czegoś, co zapowiedziane zostało jeszcze w lutym 2013.

Jakiej odpowiedzi się spodziewasz? :p Nie nie mamy systemu pogodowego i dobowego? Kiedyś pytaliśmy kilkanaście razy to Marcin odpowiedział nawet że system jest dynamiczny. Skoro W1 i W2 miały żyjący świat, to i W3 będzie miał. Jeśli o to chodzi o raczej możesz być spokojny. Gra była promowana z żyjącym ekosystemem tosz to na pewno jest. Przecież ludzie w gameplay'u od IGN pracują o 5 rano :hai: W tamtych czasach nie było TV także robota szła pełną parą od rana do wieczoru, w sumie od świtu do zmierzchu. Bardziej dziwi mnie rzucanie kamieniami do wody o 5 rano no, ale to tylko gra jedna osoba mogła się wysypać.
 
Adventus, serio? ;)

Edit: HA, ninja. :D

@Marcin Momot Jak już nie odpowiadasz na pytania zirytowanego forumowicza to może odpowiesz na pytanie pełnego sił do pracy studenta informatyki czy są u Was takie rzeczy jak praktyki czy przyjmujecie tylko z 50 latami doświadczenia i trzema zabitymi smokami?

Praktyki są jak najbardziej. Co więcej, wiele osób, które na praktykach dają radę, zostają u nas jako stali pracownicy, więc jest to doskonała możliwość, żeby zaczepić się w firmie i wykazać się. :) Wszystko jest na stronie studia, www.cdprojektred.com. Trzeba zaglądać tam często - nasz dział HR co chwila dorzuca nowe wakaty.
 
Top Bottom