Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Na filmiku Rocka Geralt ma w podręcznych przedmiotach.... BANANA :troll:
Rany, nie mogę sobie wyobrazić skąd w Temerii wziął się tak tropikalny owoc... Nawet gdyby ktoś go przywiózł z dalekiego południa, już dawno nie nadawałby się do jedzenia :p
 
Gopher i Rock powinni mieć dożywotni zakaz uczestniczenia w pokazach przedpremierowych jakichkolwiek gier. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie dosadnie określić ich postępowanie.

(chodzi o spoilery)
 
Gopher i Rock powinni mieć dożywotni zakaz uczestniczenia w pokazach przedpremierowych jakichkolwiek gier. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie dosadnie określić ich postępowanie.

(chodzi o spoilery)

Gopher to spokojnie, pokazał tylko Yennefer, która jakoś nie bardzo mnie interesuję ot postać poboczna (od prawie 16 lat ją tak traktuję), wrzód na tyłku, ale Rock to jest jakaś totalna kpina, jak można pokazać Ciri, nieważne, że w takiej o postaci zwykłej, kilak ciosów mieczem i zdolności, quest w prawym górnym rogu, jej jakby medalion z łbem innego zwierzęcia, aniżeli Geralt posiada. Rock kolejny raz pokazał jakim jest ignorantem.
 
Gopher i Rock powinni mieć dożywotni zakaz uczestniczenia w pokazach przedpremierowych jakichkolwiek gier. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie dosadnie określić ich postępowanie.

(chodzi o spoilery)

Wiń Redów za to. Oni pokazują tylko to co mogą.
 
@Nars Jeżeli chodzi o materiał Gophera to sami jesteśmy sobie winni ;_; Od początku było wiadomo że to materiał o dialogach i questach, więc można się było spodziewać spoilerów
 
@Nars Jeżeli chodzi o materiał Gophera to sami jesteśmy sobie winni ;_; Od początku było wiadomo że to materiał o dialogach i questach, więc można się było spodziewać spoilerów

Absolutnie nie można było. Równie dobrze w tle mogłaby być eksploracja. To jest elementarna przyzwoitość, czy też rzetelność "dziennikarska".

Wiń Redów za to. Oni pokazują tylko to co mogą.

Redzi nie montują materiałów, dają jedynie "plac zabaw" i ograniczenia związane z długością nagrania. Gamestar i reszta jutuberów potrafiła ogarnąć całość bez walenia po oczach spoilerami (o takim kalibrze!). To są podstawy warsztatu, na bogów. Jeśli Gophera w minimalnym stopniu usprawiedliwia nieznajomość lore ("Dżenifer"), tak Rocka nie usprawiedliwia nic.
 
Gopher i Rock powinni mieć dożywotni zakaz uczestniczenia w pokazach przedpremierowych jakichkolwiek gier. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie dosadnie określić ich postępowanie.

(chodzi o spoilery)

Dzięki za ostrzeżenie ;) Ale to nie do końca ich wina. To Redzi pozwolili na publikację takiej masy materiału, jakby im przestało zależeć kompletnie na spoilerach. Co to ma być, by takiej ilości ludzi, pozwolić publikować po 40 min gry, na kilka tygoni przed premierą ...
 
Absolutnie nie można było. Równie dobrze w tle mogłaby być eksploracja. To jest elementarna przyzwoitość, czy też rzetelność "dziennikarska".



Redzi nie montują materiałów, dają jedynie "plac zabaw" i ograniczenia związane z długością nagrania. Gamestar i reszta jutuberów potrafiła ogarnąć całość bez walenia po oczach spoilerami (o takim kalibrze!). To są podstawy warsztatu, na bogów. Jeśli Gophera w minimalnym stopniu usprawiedliwia nieznajomość lore ("Dżenifer"), tak Rocka nie usprawiedliwia nic.

Taa, Rock zepsuł mi strasznie dużo... i jeszcze głos wyciszył. Także zabił immersję.
 
A może jakaś dobra dusza podać mi linka do tego materiału Rocka?. Wiem w Linkach jest film, ale ja ciemność widzę na telefonie
 
Wg mnie jedyna niepotrzebna rzecz, to pokazanie
spotkania Geralta z Yennefer, miejsce okoliczności itp. Ale np. walka Ciri... Wiedzieliśmy, że będziemy nią walczyć i tylko walkę widzieliśmy. Ja tam miałem miły dreszcz, jak to zobaczyłem. Szkoda tylko, że tą specjalną umiejętność pokazał :(

Poza tym faktycznie taki Gofer dał drukowanymi, że STORY i QUESTS porusza. A Rock u siebie bardzo ładnie wyjaśnił kwestię alchemii.
 
Napisałem Rockowi, że dużo spojlerów jest w jego materiale i co dziwniejsze odpisał, ze nie wie o czym ja mowie i że skoro CD Projekt Red akceptuje te materiały przed publikacją to jest wszystko ok
 
Redzi nie montują materiałów, dają jedynie "plac zabaw" i ograniczenia związane z długością nagrania
\

Redzi sprawdzają materiał przed wypuszczeniem. Rock napisał, że nie uznali tego za spoiler. Więc wiń Redów, albo obojga.
 
Top Bottom