Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Moim zdaniem Stuu w całej tej swojej infantylności i tak jest lepszy niż Rojo, który stara się być zabawny na siłę.

Taa... jasne. Rojo może od czasu do czasu drze za bardzo ryja, ale zna się na rzeczy i potrafi ciekawie omówić poszczególne mechaniki gry. Nie co ten minecratowy bóg 12 latek, który pierwszy raz o wiedźminie usłyszał gdy dostał zaproszenie Jeśli oceniasz go po jednym filmie, to gratulacje.
 
Last edited:
Ja odniosłem wrażenie że ten Stuu czy jak mu tam :) że on został wczoraj odhibernowany.
Wzięli go po 10 latach obudzili i dali mu grać, chłopak się cieszył mówił że fajna gra.
Co wy chcecie od niego ?
 
Czemu gra ma +18 na opakowaniu? Przecież Redzi oficjalnie pokazali, że w grę mogą grać 9-15 latki, zapraszając tych youtuberów,(Stuu Rezi) których widownia to ludzie w takim wieku ?
 
Miałem na myśli te konkretne filmy. Nie oglądałem nigdy żadnego innego filmy w wykonaniu tych... jutuberów i nie zamierzam. Stwierdzam tylko, że Rojo wkurza mnie bardziej, niż Stuu.
 
Proszę skupić się na krytyce materiałów, nie na krytyce autorów tych materiałów. Ostatnie ostrzeżenie.
 
Jak by komuś nazwa Stuu nic nie mówiła to Polski Pingwin powinna mówić więcej :)
Włączając sie do dyskusji to też uważam, że do studia powinni być zaproszeni tylko youtuberzy których widownia jest dojrzalsza, ale nie zaprosili Atora to jest już jakiś postęp:)
 
Kolejny polski materiał i znowu nie idzie posłuchać polskiej wersji językowej. Zmówili się czy co? :blink: Pomijam fakt, że gościa (Stuu) nie da się słuchać, zero profesjonalizmu. Naprawdę nie ma w Polsce ludzi na wyższym poziomie merytorycznym? Pytam serio, nie oglądam na ogół takich materiałów.
 
Jak by komuś nazwa Stuu nic nie mówiła to Polski Pingwin powinna mówić więcej :)
Włączając sie do dyskusji to też uważam, że do studia powinni być zaproszeni tylko youtuberzy których widownia jest dojrzalsza, ale nie zaprosili Atora to jest już jakiś postęp:)

ten cały Ator pierwsze co zrobił po ostatnim razie, to złamał NDA, trudno się dziwić, że go nie zaprosili:)
 
@HuntMocy

Tu nie chodzi o "poziom merytoryczny", a bazę ludzi oglądających (subskrybentów) oraz popularność. Akcja z youtuberami to rodzaj "viralowej reklamy". Stąd musi mieć jak największy wydźwięk (nie zależnie od lekkiego mijania się z grupą docelową - poza tym nie oszukujmy się w Wiedźmina 3 zagrają również gimnazjaliści). Stąd ten "klucz" dobierania ludzi.

Jedyne co gryzie w tych materiałach to nie "brak profesjonalizmu", a spoilery. Stąd też darowałem sobie te filmy.


@zi3lona

I weź tutaj znajdź złoty środek pomiędzy Tobą, a szypkiem, który wciąż upomina za nadużywanie spoilerów ;) ...
 
I weź tutaj znajdź złoty środek pomiędzy Tobą, a szypkiem, który wciąż upomina za nadużywanie spoilerów
Przecież na forum od dawna jest zasada, że większą liczbę obrazków (zazwyczaj od trzeciego wzwyż) i filmików (zazwyczaj od drugiego wzwyż) chowamy w spoilery :p

---------- Zaktualizowano 12:49 ----------

@szypek26 to ładnie wyjaśnił:
Nigdy nie upomniałem forumowicza za używanie spoilera do schowania informacji fabularnej. Bo przecież do tego służy. Natomiast na forum panuje dziwna tendencja do chowania żarcików, fragmentów własnych wypowiedzi, lub nawet emotikonek w spoilery. Prowadzi do tego, że użytkownicy przyzwyczają się do w/w sytuacji i po premierze gry będą z rozpędu otwierać spoilery, a nich tym razem nie będzie już emotki trollface'a, tylko prawdziwy spoiler fabularny. A potem będzie płacz :p I dlatego pilnuję, żeby nie nadużywać spoilerów.
Jeśli ktoś naprawdę ma wielką i niepowstrzymaną potrzebę wrzucenia emotikony do spoilera, proszę przynajmniej skorzystać z funkcji opisywania jego zawartości, będzie wiadomo, co jest w środku i każdy sobie samodzielnie zdecyduje, czy warto go otwierać.

Podsumowując, do spoilerów wrzucamy:
- informacje fabularne / spoilery
- bardzo duże obrazki / gify / kompilacje obrazków
- dużą ilość filmików z Youtube'a
- duże cytaty, zwłaszcza w przypadku konstrukcji "długi cytat, krótka wypowiedź własna"
itp. itd.

Do spoilerów nie wrzucamy:
- załączników do posta (dobrze się skalują)
- małych obrazków
- fragmentów własnych wypowiedzi
- żarcików (chyba, że w temacie dedykowanym dla żartów / sucharów)
- emotikonek
itp. itd.
 
Uwaga! Ważna informacja. Na stronie cdaction.pl potwierdzili, że w najnowszym numerze znajduje się recenzja opis z wrażeń (bez oceny) wersji sklepowej Wiedźmina 3. Chyba wiecie co to oznacza :)

To zresztą nie koniec wiedźmińskich atrakcji. Wprawdzie premiera gry dopiero przed nami, ale my już graliśmy w pełną, "sklepową" wersję Wiedźmina 3, więc wiemy, czy rację mieli ci, co marudzili, że downgrade grafiki, że Redzi nie poradzą sobie z otwartym światem, że gra będzie przycinać, a błędy wysypią się z ekranu. Wy też się dowiecie, ale nie poznacie oceny. Dlaczego tak? Bo żadnej recenzji przed 12 maja nie ma prawa być i wyjątków od reguły nie przewidziano. Ale spoko, na pewno dowiecie się, jak tę produkcję oceniamy - tyle że dopiero po tej dacie.

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-41354/zawartosc-cd-action-062015.html
 
Materiał Stuu to kompletne nieporozumienie. Tyle ode mnie w tej kwestii.
Widać nie tylko ja mam takie wrażenia, co to za %#E$&^ tego oglądać się nie da.

Najlepszą robotę zrobił Gopher naprawdę, worek orenów i redpointsów za ogół wykonanej pracy.
Przyklad jak mozna zrobić dobre materiały, ciekawe i na temat, bez spoilerów większych przede wszystkim.
 
Last edited:
Uwaga! Ważna informacja. Na stronie cdaction.pl potwierdzili, że w najnowszym numerze znajduje się recenzja opis z wrażeń (bez oceny) wersji sklepowej Wiedźmina 3. Chyba wiecie co to oznacza :)

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-41354/zawartosc-cd-action-062015.html

No właśnie nie bardzo rozumiem... zdążyli już pograć w finalną wersję na tyle aby napisać recenzję, ale nie napiszą bo jest embargo? Coś mało czasu było na takie pełne przejście gry, nawet jeżeli kRedki potraktowali ich specjalnie udostępniając golda wcześniej niż innym.
 
Widać nie tylko ja mam takie wrażenia, co to za %#E$&^ tego oglądać się nie da.

Najlepszą robotę zrobił Gopher naprawdę, worek orenów i redpointsów za ogół wykonanej pracy.
Przyklad jak mozna zrobić dobre materiały, ciekawe i na temat, bez spoilerów większych przede wszystkim.
Rock też mi się bardzo podobał.
Konkretnie omówił mechaniki gry, pokazał alchemię oraz drzewko umiejętności demonstrując opis każdej z nich - czyli krótko mówiąc, pokazał dokładnie to na co każdy czekał.
 
Bardzo słaby materiał Stuu, przedstawiony na odwal się, w 720p. Szkoda, że Redzi zdecydowali się na zaproszenie takiej osoby ze względu na ilość subskrypcji na kanale, a nie ze względu na rzetelność. Dobrze chociaż, że inni youtuberzy podeszli poważniej do tematu i przedstawili go w bardziej profesjonalny sposób.
 
No właśnie nie bardzo rozumiem... zdążyli już pograć w finalną wersję na tyle aby napisać recenzję, ale nie napiszą bo jest embargo? Coś mało czasu było na takie pełne przejście gry, nawet jeżeli kRedki potraktowali ich specjalnie udostępniając golda wcześniej niż innym.

A nie zastanaiwałeś się czy to przypadkiem nie jest zwykły skok na większą sprzedaż? przecież CDA nie ma NIC wspólnego z rzetelnością dziennikarską, więc co im szkodzi napsać ściemę że przeszliśmy a za miesiąc sprostować rzeczywistą recenzją.
 
Top Bottom