Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Wszystko teraz zależy od optymalizacji. Jeżeli gra okaże się świetnie zoptymalizowana, i będzie działać płynnie na gorszych sprzętach, to wtedy nie ma o czym gadać. Jeżeli jednak okaże się że gra chodzi dobrze tylko na najmocniejszych sprzętach, to wtedy według mnie, można do woli wytykać Redom to pogorszenie grafiki względem pierwszych trailerów ;)

NA tosterze nie pójdzie i dobrze, gra robiona ewidentnie pod serię GTX 9** i tu nie ma co ukrywać, wykorzystuję najnowsze technologię to i dobrze, że 3/4 kart wypieprzyli iw kosmos.
 
 
@adventus.991
Modele roślinności się w ogóle nie zmieniły od początku 2013 roku i początku produkcji. W VGX była po prostu wybrana korzystna sceneria, screeny z ostatnich dni mają identyczną trawę. W dodatku były materiały z GDC 2014 i tam modele roślin były identyczne.
 
panowie, chciałem się zapytać jak się tak trójka cosplayerów (geralt-ciri-triss) nazywa która została zaproszona na ten event który nie dawno się odbył gdzie byli zaproszeniu youtuberzy na wielką imprezę ? W warowni jomsborg
ktoś coś wie ?
 
Cosplay Cirilli ładny, a i pani urokliwa.
Nie wiem jednak czy z praktycznego punktu widzenia sprawne poruszanie się (w tym walka) z takim gorsetem byłaby komfortowa (o ile możliwa).

I tommiyacht ma rację, trawa porządnie poszła w dół.
Nie będę jednak się już nad tym "pastwił", bo nieprzekonani "i tak wiedzą swoje".
 
@Rustine jestes pewien ?
Tak, zupełnie. Po raz kolejny powtarzam, żebyście zajrzeli do starych screenów.
Nie będę jednak się już nad tym "pastwił", bo nieprzekonani "i tak wiedzą swoje".
Mówiłem, że już nudzisz? Nie chce Ci się porównać ze starymi materiałami, bo nie pasują do teorii - trudno. Ale nie męcz głoszeniem prawdy objawionej i oświecania nas, ślepców.
 
@Rustine

Materiały do teorii jak najbardziej pasują - bo downgarde to oczywistość dla każdego kto ma oczy - ale z dyskusją tutaj niekiedy potrafi być niczym z teorią zamachu smoleńskiego.
Chociażby się nie wiem jak rzeczowe argumenty przytaczało - przemawiające za wypadkiem, to i tak będą ludzie wierzący w pękające parówki oraz zgniatane puszki.

P.S. Wiem, wiem - to ne temat o polityce ale potrzebowałem odpowiednio mocnej metafory.
 
Nie chcę się bawić w moderatora, ale fajnie by było gdybyście- choćby z szacunku do innych- nie spamowali pięciu stron o trawie i grafice w tym temacie. Taka prośba tylko z mojej strony. A co do dzisiejszego trailera- wszystkie dotychczasowe (za wyjątkiem VGX, o ile mnie pamięć nie myli) łączyły świat/fabułę z gameplayem. Dziś liczę na to samo.
 
@MarcinMomot Wiadomo o której dziś ten trailer będzie? Jestem w pracy i nie mam pod ręką pampersów ani zapasowych majtek. W domu to co innego. Proszę uprzedźcie, bo jak przed 17tą to muszę do marketu podskoczyć.
 
@wisielec

Zwiastuny (na ogół) są późno popołudniu lub pod wieczór, więc nie bój żaby :).

Ja i tak będę do wszystkiego podchodził z rezerwą (a przynajmniej się postaram) do czasu aż zobaczę grę na własne oczy (taki ze mnie teraz niewierny Tomasz się zrobił, ale nie bez powodu :harhar: ... ).
 
Top Bottom