Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Geralta zagrał natomiast... właściwie to nie wiem, gdyż mnie to nie zainteresowało ;)
Dzięks, jeśli chodzi o tego gościa to wiem tylko tyle że jak był w tamtym roku taki BIg event gamplay'owy w jakimś rosyjskim mieści to on się pokazał i dostał nagrode/tytuł najlepszego cosplay albo chociaż został wyróżniony.Znalazłem to był Igromir (ten event)
 
Last edited:
@Rustine

Materiały do teorii jak najbardziej pasują - bo downgarde to oczywistość dla każdego kto ma oczy - ale z dyskusją tutaj niekiedy potrafi być niczym z teorią zamachu smoleńskiego.
Chociażby się nie wiem jak rzeczowe argumenty przytaczało - przemawiające za wypadkiem, to i tak będą ludzie wierzący w pękające parówki oraz zgniatane puszki.

P.S. Wiem, wiem - to ne temat o polityce ale potrzebowałem odpowiednio mocnej metafory.

Dobre sobie. Przyganiał kocioł garnkowi.

Problem w tym Iwanie, że tobie i innym, którzy popierają twoje argumenty również odpowiadano w rzeczowy sposób, rownież wspierając się obrazkami i wykładaniem rzeczy oczywistych. Ale ty odnosisz się wyłączne do tej argumentacji, do której ci wygodnie, resztę zaś kwitujesz milczeniem i zrzucasz to na karb "klapek na oczach" podpierając się chybioną metaforą która z ludzi w opozycji do twojej opinii robi fanatyków. Bardzo dorzałe.

Nie zabraniam ci mieć innego zdania, nie mam pojęcia dlaczego za punkt honoru wyznaczyłeś sobie uświadamianie nas, ślepych i głupich, ale jeżeli ktoś wchodzi z tobą w interakcje to minimum szacunku mu się chyba należy.

Sam temat jest, przyznam, interesujący, ale z takim podejściem robisz z niego piaskownicę dla zakał osiedla i jasno pokazujesz, że nie jesteś zainteresowany dyskusją tylko głoszeniem jedynej słusznej prawdy. Nie pierwszy raz zresztą.
 
Będzie o 18:00 zapewne. Co do zawartości materiału, to myślę, że nikt z Was się tego nie spodziewa;)

Dzięki Ci. Bo właśnie na 19 wybieram się na juwenalia. Coś czuję, że jak obejrzę trailer to albo się upiję z radości, albo ze smutku. Hm... Chociaż i tak pewnie skończy się podobnie :)
 
Będzie o 18:00 zapewne. Co do zawartości materiału, to myślę, że nikt z Was się tego nie spodziewa;)

I tak pewnie nie możesz mi odpowiedzieć (i tak wiem, że za niespełna 2 tyg premiera) ale może jakieś małe info o optymalizacji gry na podzespoły mobilne (znaczy W3 na laptopach) byłoby naprawdę mile widziane i to pewnie nie tylko przeze mnie. ;)
 
Dzięki Ci. Bo właśnie na 19 wybieram się na juwenalia. Coś czuję, że jak obejrzę trailer to albo się upiję z radości, albo ze smutku. Hm... Chociaż i tak pewnie skończy się podobnie :)

Przynajmniej będziesz miał jakikolwiek pretekst, żeby się urżnąć :D
 
Tak sobie myślę, że gdyby zapodali nagle teaser CP'77 to by Wiedźmin 3 dostał zawału serca i wylewu zupy do zlewu.

@MarcinMomot Nie spodziewałbym się krótkiego filmu erotycznego traktującego o ekstremalnych miejscach, okolicznościach oraz pozycjach uprawiania miłości. Wszystkiego innego się spodziewam. Nie zaskoczycie mnie.

No, może Hiszpańska Inkwizycja...
 
Tak sobie myślę, że gdyby zapodali nagle teaser CP'77 to by Wiedźmin 3 dostał zawału serca i wylewu zupy do zlewu.

To się nie stanie przed premierą Wiedźmina 3.
Obstawia, że najwcześniej zobaczymy pełne CGI do CP 2077 na tegorocznych E3 (baaardzo mało prawdopodobne) lub GamesCom (też mało realne).
Jak mówili RED'zi - ten rok jest rokiem wiedźmina, więc obstawiam coś z konkretów ,dotyczących drugiej gry studia, raczej w 2016 (i tak na długo przed premierą :harhar: ).

Teraz czekamy na Wieśka.
 
Redzi chyba, mam nadzieję uczą się na błędach i pokażą Cyberpunka krótko przed premierą rok max a nie jak z Wiedźminem taka posucha której nieraz doświadczaliśmy była irytująca. Przed E3 2016 mam nadzieję nie ujrzeć CP2077 :) bo jeszcze dodatki do Wiedźmina będą wychodziły :)
 
Toć przecie CP 2077 w najlepszym razie wyjdzie w 2017 (obstawiam, że później).

Ale na E3 2016 zawsze mogą nas uraczyć pełny trailerem CGI - co by ludzie nie zapomnieli.
 
@Marcin Momot a czy trailer będzie też po polsku? Jeśli tak, to czy jak dotychczas przy takich trailerach będzie możliwość pobrania go bez kompresji(Debut, VGX, SoD, wszystkie mam :p)?
 
A co z tegorocznym E3? Odbywa się ono niedługo po premierze W3 tak naprawdę.
Zapowiedzą Cyberpunka? Zapowiedzą oficjalnie dodatki do W3 wraz z jakimś teaserem/trailerem?
 
Top Bottom