Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Wiadomo jacy są ludzie. Jeżeli się nie odetniemy porządnie od internetów to praktycznie wszędzie możemy się natknąć na spoilery, nawet tutaj. Jak będziemy mieli "szczęscie" i przeczytamy komentarz zanim autor zostanie zbanowany.
 
@wrobel154
Za parę dni. A do tego czasu RED ma okazję się dogadać z największymi partnerami jak Twitch, czy Youtube. Wiadomo nikt nie jest w stanie monitorować całego internetu, ale jest różnica czy grę pokazują na najpopularniejszej stronie do tego przeznaczonej na świecie, czy na stronie, którą tygodniowo odwiedza 200 osób.

Kryzys jest, ale dramatu nie ma.
 
Kryzys jest, ale dramatu nie ma.

Czy ja wiem ? Jak zakończenie Wiedźmina pojawi się w sieci to przecież wystarczy, że jakiś troll założy tu konto i zacznie spoilerować... moderatorzy nie będą w stanie nawet nic z tym zrobić, przecież nie są dostępni 24h.
 
Ale to są internety, tego nie ogarniesz. Ja na ten przykład, w taki sposób natknąłem się na spoiler z Gry o Tron. Gdzie? Na fejsbuku
Ja miałem tak samo, ale z W3. Koleś, którego obserwowałem, dla "zabawy" wrzucił na tablicę wszystkie możliwe zakończenia gry. Przeczytałem wszystko, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, co to jest.

Dzięki Melitele że były to mocne ogólniki (które zdążyłem już nawet wyprzeć z pamięci). W innym wypadku ścigałbym gościa nawet na końcu świata :p

Więc tak... Nie ufajcie nikomu.
 
Jak zakończenie Wiedźmina pojawi się w sieci to przecież wystarczy, że jakiś troll założy tu konto i zacznie spoilerować... moderatorzy nie będą w stanie nawet nic z tym zrobić, przecież nie są dostępni 24h.
Wystarczy, że będziecie raportować takie posty.
 
Tak czy inaczej ci gracze streamerzy to pierwsi klienci REDów. Bo w przeciwieństwie do wycieku na PC, ten wyciek konsolowy zaczął się od legalnego kupienia gry. :)
 
Za takie działania jeszcze w recydywie powinien byc perma-ban najlepiej na mac adres bo Ip można łatwiej obejść,
 
I tak mam swoj obraz gry i swoj sposób przechodzenia wiec czy cos zobacze to mi to nie przeszkadza a gra jest tak ogromna ze jak zobacze 15 czy 30 min to nie wiele zmieni :)
Szkoda mi Redów bo porzadna ekipa ale chyba nic nie zmieniemy taki mamy świat lub kilmat jak mawiał kiedys pewna pani :)
 
Na twitchu powinna być blokada streamowania gier, których premiera jeszcze nie nastąpiła. Ale oczywiście nic takiego nie istnieje, wszyscy będą rozkładać ręce, a my raportować. Argh.
 
Top Bottom