Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
OK, ten jeden co teraz jest to chyba jednak troll, tylko menu główne zapętlone.

EDIT: A jednak nie! Sztrimuje szkubaniecz! Raportujemy!
 
Last edited:
@up

Ponoć już wczoraj zaczęli ogarniać temat. Zapewne dogadają się z Youtube i Twitchem (ten drugi już opublikował oficjalne oświadczenie zakazujące streamowania Wiedźmina 3) o pilnowanie tematu, żeby wyciek był jak najmniejszy. Bo o ile już powstrzymać się tego nie da, to na pewno można spowolnić do dnia premiery.
 
Ciężki opanować internety
Cały czas stream działa.Wszedłem i wyłączyłem, bo nie po to czekałem lata, żeby 10 dni przed premierą, zobaczyć samouczek.
Plan B:
Wchodzę tylko na oficjalne forum gry, Youtuby , Twiche i inne na 10 dni dostają osobistego BANA.
 
Ja wczoraj sobie wczoraj część samouczka zaspoilowałam jak na ten pierwszy stream weszłam zaraportować, ech... Łby bym im wszystkim pourywała :/

Natomiast jest z tego jeden plus - konsolowcy nie muszą się już bać, że ich gra będzie grafiką jakościowo odstawała mocno od PC ;)
 
Last edited:
Na szczęście póki co nikt nie zdążył pokryć live więcej niż pierwszych etapów gry, z których niemal z każdym mieliśmy jakąś styczność. Pod względem spoilerów nie ma więc tragedii - większy bum zrobiła REDania na swoim fejsbuku bodaj wczoraj.

No i swoją drogą wychodzi na to, że youtuberzy i wszystkie materiały promocyjne obejmowały bardzo niewielki obszar gry - biorąc pod uwagę jak ogromna jest mapa widzieliśmy ledwie ułamek całości, więc ci którzy martwią się, że widzieli za dużo powinni być spokojni. Ja jestem w każdym razie.
 
Jak widzicie stream, to raportujecie na Twitchu, PM do moderatora i tyle w temacie. Im bardziej się tym ekscytujecie, tym więcej motywacji ludzie mają, aby ponownie streamować.
 
Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, iż póki co, wchodzę tylko na nasze forum. Twitch i YT sa na mojej komórce niedostępne z powodów stricte technicznych. Ewentualnych doniesień z innych źródeł nie zamierzam czytać. :coffee:
 
Raport poszedł, ale i tak znając życie to prędzej jak za 2 H to bana nie dostanie, wczoraj tak samo było raportowali kolesia a dostał bana dopiero po 3 H.
 
Top Bottom