Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A może zrobić by taki bojówkowy temat w którym ktoś by wrzucał linka z twitcha i wszyscy by to reportowali(do reportowania nie trzeba mieć konta, no nie?) w nazwie tematu ofc [SPOILERY]?
 
Kto bogatemu zabroni?
 
Jak zobaczą, że to nie ma sensu to może w końcu się znudzą i oleją. Po kiego grzyba ludzi irytują?
Jak ja bym miał kopię to bym grał w domowym zaciszu, a nie w świat uderzał.
 
Wg mnie to banowanie nie ma sensu, zbanuje się jednego kolejnych 2 się pojawia....

Ilość tych gier jest ograniczona, myślę że w sklepie sprzedali góra 100-200 więc w końcu nie będzie miał kto streamować o ile sprzedaż została wstrzymana.
 
W sumie to nie jego wina, on tylko poszedł do sklepu i kupił gre... Też bym tak zrobił jakby sprzedawali w pobliżu
Kupili grę w dobrej wierze, to niech sobie grają. Ale niech nie streamują. Już dobrze wiedzą, że tego nie wolno, a oni dalej swoje.
 
Gdyby to banowanie coś dawało, jeden z nich zostanie zbanowany to sobie założy nowe konto i dalej streamuje.

I myślisz, że będzie siedział po 10 h dziennie na kompie tylko po to by założyć sobie nowe konto i zrobić komuś na złość? Ludzi którzy raportują jest dużo więcej niż tych streamujących.
 
Rozmawianie o zawartości nielegalnie upublicznionych materiałów na forum jest naprawdę kiepskim pomysłem. Posty poleciały.
 
Top Bottom