Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Interesujące jest to, że takie oświadczenie jest tylko w języku angielskim. Nikt nie raczy nas zaszczycić informacją w ojczystym języku?
Można się poczuć trochę zlewanym...
 
Ech, pierwszy unboxing wersji na PS4 już na YT, tylko czekać kolejnych materiałów :(

 
Odświeżam sobie szybciutko przed premierą Sagę i natrafiłam właśnie na ten fragment:

"A on nagle znał prawdę. Wiedział. Wiedział, kim była niegdyś. O czym pamiętała, o czym nie mogła zapomnieć, z czym żyła. Kim była naprawdę, zanim stała się czarodziejką. Bo patrzyły na niego zimne, przenikliwe, złe i mądre oczy garbuski."

Rzuciłam sobie okiem na najnowsze fragmenty z udziałem Yennefer, te z gameplayów od YouTuberów i nie mogę się nadziwić temu, jak doskonale, szczegółowo i co do jednej cechy odtworzono choćby same jej oczy. No sami popatrzcie, coś pięknego:



 
Odświeżam sobie szybciutko przed premierą Sagę i natrafiłam właśnie na ten fragment:



Rzuciłam sobie okiem na najnowsze fragmenty z udziałem Yennefer, te z gameplayów od YouTuberów i nie mogę się nadziwić temu, jak doskonale, szczegółowo i co do jednej cechy odtworzono choćby same jej oczy. No sami popatrzcie, coś pięknego:




Jak już wspominałem, REDzi z każdym aspektem gry jeśli oczywiście chodzi o mimikę twarzy dokonali czegoś fantastycznego ;) Ciekawe czy do każdej takiej sceny robiono sesję motion-capture.
 
Last edited:
Top Bottom