Ciekawi mnie jedna rzecz, ale teraz w pełni merytorycznie proszę - jak ludzie narzekają na rzekomy downgrade to już jest dobrze i w ogóle, a jak ja poruszam temat braku jakichkolwiek przeprosin (według mnie należą się - przynajmniej jakbym ja zapowiadał super druper zabezpieczenia, że przed 1 naszego czasu 19 maja nikt nie zagra to bym przerosił za złamanie słowa) za zaistniałą sytuację to już dopie*dalam CDPR?
Człowieku, nie ogarniam, jak można za tę sytuację winić REDów. Wysłali gry przed premierą, bo ZAWSZE tak się robi, żeby w tzw. day one wszystko było gotowe, bo to w końcu wielka premiera. To ktoś olał ich, a nie oni graczy. Naprawdę nie rozumiem, że trzeba to komuś tłumaczyć. Chciałbyś, żeby przydzielono JEDNEGO REDA NA KAŻDY SKLEP NA ŚWIECIE, żeby siedział na pudłach z grą i szczekał, jak wredny Arab zechce sprzedać wcześniej?
Przeprosić powinni ci, którzy grę sprzedawali, a nie REDzi, bo to oni są oszukani, a nie Ty.