Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Przypadkiem wyczułem na sobie celownik obu strzelców, bo lubię i Batmana i Wiedźmina. Dlatego mam nadzieję że się to nie potwierdzi ;)
 
Bzdury. Ci, którzy w ten sposób komentują skazują Wieśka na niszę fanów RPG. Jednak obie gry celują także w tych graczy, którzy grają we wszystko, czyli w tę samą grupę. Batman na pewno już nie jest niszowy, ale Wiedźmin wciąć musi się przebijać.
 
Jak ja uwielbiam ludzi którzy sieją ploty - JAK DOTĄD JESZCZE NIE MA OFICJALNEJ DATY WYDANIA NOWEGO BATMANA

Sprawdźcie to sobie na oficjalnej stronie gry - https://www.batmanarkhamknight.com/#preorder

Plotka która pojawiła się w sieci, że gra ma być wydana tego samego dnia co Wiedźmin 3, powstała na podstawie tego, że data ta pojawiła się na stronie internetowej sklepu Microsoft Store... po czym została poźniej zmieniona na "no announced".
Oczywiście strony o grach z miejsca rzuciły się na tą plotkę, bo to nabija im klikalność i można przy tym zrobić jakiś materiał z niczego (jak ten komantarz na IGN). A widać, że gracze, którym nie chce się sprawdzić co i jak, łykają to potem jak młode pelikany...
 
Last edited:
Ej o co chodzi... Wywęszyłem takie coś na allegro:

na GOG'u
i tu na Steam:
Jak ktoś może mieć po 100 sztuk edycji cyfrowych preorderów na Wiedźmina 3 na GOG'u i Steam
Jakieś oszustwo czy co...
ja rozumiem jak sprzedają pojedyncze klucze z edycji prasowej, co dostali razem z figurkami ale tego nie czaje. Jakiś przekręt czy jak, bo wydaje mi się że GOG i Steam sprzedaje Wieśka trochę drożej.
 
Last edited:
@up lepiej kupić z bezpiecznego źródła, raz się dałem nabrać na takie coś, tak samo koleś sprzedawał z USA niby tanio a później się okazało ze kupował kradzionymi kartami, a potem sprzedawał na allegro, później pisałem do allegro, o zwrot kasy ale koleś niby był nie osiągalny i tylko mu tylko zablokowali konto na allegro.
 
Last edited:
Jak to jest możliwe, kto wie, czasami ludzie po prostu kradną, a potem sprzedają. Ostatnio była dość głośna sprawa skradzionych kluczy ze Sniper Elite.
 
@up lepiej kupić z bezpiecznego źródła, raz się dałem nabrać na takie coś, tak samo koleś sprzedawał z USA niby tanio a później się okazało ze kupował kradzionymi kartami, a potem sprzedawał na allegro, później pisałem do allegro, o zwrot kasy ale koleś niby był nie osiągalny i tylko mu tylko zablokowali konto na allegro.

Ja mam zamówione przedpremierowo EK, ale natknąłem się przypadkiem na te "oferty" na allegro jak przeglądałem inne rzeczy

Powinni Redzi powęszyć o co chodzi, bo ktoś chyba działa na ich niekorzyść.
 
Ja mam zamówione przedpremierowo EK, ale natknąłem się przypadkiem na te "oferty" na allegro jak przeglądałem inne rzeczy

Powinni Redzi powęszyć o co chodzi, bo ktoś chyba działa na ich niekorzyść.
W sieci jest pełno oszustów, a że wiedźmin pożądana produkcja to dużo ludzi chce na tym zarobić legalnie, czy też nie, dlatego trzeba zachować ostrożność. Jak to mówią chytry 2 razy traci.
 
Widziałem, może pomyliło mu się z Yen?
Dlaczego miało mu się pomylić? Wiek Geralta nigdzie potwierdzony nie był, a 100 lat jest bardzo prawdopodobne. Ostatecznie Geralt jest na pewno starszy niż atak na Kher Morhen, a atak na Siedliszcze miał miejsce 50 lat przed narodzeniem Triss, która sama pewnie jest około 50 lub więcej.
 
Już się boję wojaży Mikiego. Zawsze bronił swojego twierdzenia, że Wilk ma lat około sześćdziesiąt, bo AS tak powiedział w pewnym wywiadzie. ;P
 
AS sam przyznawał wielokrotnie, że bardziej go ineteresuje opisywana historia, niż babranie się w rozmaitych zgodnościach i wyliczeniach, więc, owszem wyobraża sobie Geralta, jako faceta między pięćdziesiątką a sześćdziesiątką, ale z chronologii wynika, że jednak bliżej setki. A ostatecznie i tak się nie da stwierdzić.
 
Dlaczego miało mu się pomylić? Wiek Geralta nigdzie potwierdzony nie był, a 100 lat jest bardzo prawdopodobne. Ostatecznie Geralt jest na pewno starszy niż atak na Kher Morhen, a atak na Siedliszcze miał miejsce 50 lat przed narodzeniem Triss, która sama pewnie jest około 50 lub więcej.

Mi się wydaje, że Triss jest niepoprawiana, i ma m/w tyle lat na ile wygląda. Chyba gdzieś o tym czytałem, niestety nie jestem w stanie podać źródła.
 
W sadze raz czy dwa razy padło określenie 'młodziutka Triss Merigold', o Vilgefortzu też się mówiło że faktycznie jest młody. Nie zmienia to jednak faktu że młody czarodziej lub czarodziejka i tak mogli mieć dajmy na to pięć dych choć wyglądali na 20-30, bo wielu znamienitych magów miało ponad 100. Dla nich taki pięćdziesięciolatek to gówniarz :p

PS. Przy okazji dwójki jak ludzie psioczyli że Geralt na okładce wygląda jak stary obleśny dziod, Tomek Gop wyraźnie powiedział że białowłosy ma ponad setkę na karku więc choć starzeje się wolniej niż zwykły człowiek to jednak jakieś oznaki starości powinno być już widać.
 
Last edited:
Top Bottom