Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Z tych czterech pań tylko do pani odgrywającej Yennefer nie mam zastrzeżeń. Triss też w porządku choć nie podobna do REDowskiej.
Ciri, cóż raczej nie tak ją sobie wyobrażałem.
Co do zbyt dużych oczu Ciri ta pani już takie oczy ma...

 
Last edited:
Cosplay, jak cosplay. Ale nie mogę uwierzyć, że ta Yennefer ze zdjęcia się Wam tak podoba. Ja się nie mogę do tej dziewczyny przekonać. A to zdjęcie już zupełnie mi się nie podoba. Wygląda jak drag queen z motywem goth.
 
Nie żeby coś, ale Ciri akurat miała ogromniaste oczęta, więc tego nie ma się co czepiać.
Tak czy siak cosplay to cosplay, nie ma co oczekiwać przesadnej zgodności z książkowym pierwowzorem.
Tym bardziej, że każdy wyobraża sobie konkretnego bohatera nieco inaczej, więc zawsze będzie dla pewnej grupy nie tak.
Co nie znaczy, że nie było bardziej udanych wcieleń Triss, ale nie chcę krytykować.
Zwłaszcza, że nie ma o co kruszyć kopii, to tylko cosplay, a panie na pewno się starały.
 
A mnie jedno denerwuje: Gwiazda Yen. Wiem że już raczej nie ma szans na zmianę, ale skoro REDzi się tak już uparli na ten pentagram, to niech chociaż obrócą go w dobrą stronę. Na tym obrazku http://static.cdprojektred.com/thewitcher/gfx/cosplay/Background.jpg widać jak to wygląda. Skierowany w taką stronę pentagram nie odstrasza ciemnych mocy i nie chroni przed nimi, tylko bodajże je przyciąga, a to raczej niepożądane u czarodziejów.
 
Wiesz Yen łapała raz geniusza zastawiając na niego nie małą pułapkę... Może pentagram ma przyciągać inne zmory, by skończyły we flakoniku czy innym krysztale...
 
Szczerze ? Mnie tam żadna z tych dziewoji nie dźwignęła roli (w sensie ze nie pasuje mi tak jakoś). Zawiodłem się na Triss szczególnie, bo ruda to moja ulubiona żeńska postać.
 
Shappi za kilka dni podeśle nam zdjęcia w pełnym rynsztunku - zbroja będzie porażająca (jak jej wszystkie poprzednie). W sekrecie zdradzę Wam, że będą pełne sesje wszystkich 4 postaci. A co do konkursu, to jak wystartuje, zapraszam wszystkich do udziału - będzie otwarty dla każdego:)

Mógłbyś jeszcze mniej więcej zdradzić w sekrecie :D kiedy możemy się spodziewać gameplay'a z comic com ?
 
Saskia mi pasuje, za to jej obecność jest zagadką, no i jeszcze nie widzieliśmy jej jak mówi Marcin w pełnym rynsztunku. Yen najlepsza, i tak ma być :D Triss ładna, nie podobna, no trudno. Ciri mi się nie podoba, sztucznie wypada przy pozostałych Paniach. Ale szczerze, ja w cosplay'u podobieństwa twarzowego do oryginału to chyba nie widziałem, albo bardzo rzadko, zobaczymy co e kobiety pokażą w pełnych sesjach. Filmik bardzo fajny. :)
 
Z całej trójki (bo Saskię ciężko oceniać na podstawie tego zdjęcia) najbardziej podoba mi się Yen. Natomiast Triss i Ciri generalnie nie wyglądają źle, ale wydaje mi się, że mocno przesadzono z makijażem brwi i rzęs, przez co całe twarze wyglądają nienaturalnie.

E: Zapomniałem o teaserze konkursu :). Bardzo fajnie zrobiony trzeba przyznać, podoba mi się :). Ciekawe na czy sam konkurs będzie polegał.
 
Last edited:
Top Bottom